Χειριστής Μέσων Επιτήρησης (Διαβιβάσεις)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Χειριστής Μέσων Επιτήρησης (Διαβιβάσεις)

Δημοσίευση από Anonymous »

Τι γνωριζεται ρε παιδες για τιν ειδικοτιτα
''χειριστις μεσων επιτιρησης΄΄στις διαβιβασης;
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Χειριστής Μέσων Επιτήρησης (Διαβιβάσεις)

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ »

έγραψε:Τι γνωριζεται ρε παιδες για τιν ειδικοτιτα
''χειριστις μεσων επιτιρησης΄΄στις διαβιβασης;

εισαι χειριστης ρανταρ. Θα πηγαινεις φυλακια. Και θα κανεις περιπου 7-8 υπηρεσιες το μηνα. Ισως τις υπηρεσιες σου τις κανεις συνεχομενες. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
Kostantinos2017
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 442
Εγγραφή: Τρί Δεκ 29, 2020 11:47 am
Επικοινωνία:

Χειριστής Μέσων Επιτήρησης (Διαβιβάσεις)

Δημοσίευση από Kostantinos2017 »

Θα ήθελα να ρωτήσω η ειδικότητα αυτή είναι απαραίτητη η γνώση αγγλικών; Με ενδιαφέρει να πάω ως ΕΠΟΠ αλλά δεν έχω lower και ξέρω ελάχιστα αγγλικά
fsafsa

Χειριστής Μέσων Επιτήρησης (Διαβιβάσεις)

Δημοσίευση από fsafsa »

Αντί να κάνεις σπαμ σου είναι τόσο δύσκολο να διαβάσεις το νήμα για την νεα προκήρυξη εποπ 2022; Ο ΔΥΚ έχει βάλει το φεκ με τις γραμματικές γνώσεις, δεν το έχει βάλει για να το διαβάσει ο ίδιος αλλά εσείς που υποτίθεται ενδιαφέρεστε να ενταχθείτε στις ένοπλες δυνάμεις.
Kostantinos2017
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 442
Εγγραφή: Τρί Δεκ 29, 2020 11:47 am
Επικοινωνία:

Χειριστής Μέσων Επιτήρησης (Διαβιβάσεις)

Δημοσίευση από Kostantinos2017 »

Τα έχω διαβάσει σχεδόν όλα ξέρω δεν είναι προαπαιτούμενο τα αγγλικά αλλα δεν ξέρω αν χρειάζονται για μετά θα μπορούσα να ανταπεξέλθω πάνω στην δουλειά. Έχω δει στην προκ του 21 Αποθηκαριος πυρομαχικών να θέλει μόνο απολυτήριο Λυκείου και μόνο και τώρα το 22 ζητάει αγγλικά επόμενη αυτή η ειδικότητα είναι απαραίτητα τα αγγλικά.Ουσιαστικά αυτό ζητάω να δω αν αυτές η ειδικότητα μου με ενδιαφέρον στης διαβιβάσεις, θα είναι απαραίτητη η γνώση αγγλικών πάνω στην δουλειά. Σε όλα αυτά που έχω διαβάσει δεν έχω δει κάτι που να μου απαντά στο ερώτημα μου

Επισκέπτης

Re: Χειριστής Μέσων Επιτήρησης (Διαβιβάσεις)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά έχω περάσει εποπ χειριστής μέσων επιτήρησης. Τη ακριβως θα κάνω. Έχω ακούσει ότι διαβιβάσεις είναι πολύ καλά.
fasasa

Re: Χειριστής Μέσων Επιτήρησης (Διαβιβάσεις)

Δημοσίευση από fasasa »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Νοέμ 27, 2022 4:43 pm Παιδιά έχω περάσει εποπ χειριστής μέσων επιτήρησης. Τη ακριβως θα κάνω. Έχω ακούσει ότι διαβιβάσεις είναι πολύ καλά.
Άσε ρε φίλε, θες να μας πεις πως κάνεις εκπαίδευση στο κέντρο και μπαίνεις στο φόρουμ και ρώτα τι ακριβώς θα κάνεις; Δεν πας να δεις αν ερχομαι;:lol:
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης