ΑΕΝ: Ποια θεωρείται καλύτερη σχολή;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Εύη Κωνσταντάκη

ΑΕΝ: Ποια θεωρείται καλύτερη σχολή;

Δημοσίευση από Εύη Κωνσταντάκη »

Γεια σας λέγομαι Εύη Κωνσταντάκη κατάγομαι από τη Ρόδο είμαι 19 χρονών και έχω τελειώσει το λύκειο με 15,8 θα ήθελα να μπω στο εμπορικό ναυτικό της Κρήτης είτε στα Χανιά είτε οπουδήποτε στην Κρήτη θα ήθελα να μάθω για φοιτητικές εστίες πόσο κοστίζουν τα δίδακτρα πόσο κοστίζουν και θα ήθελα να μάθω εάν γίνεται να κάνω εγγραφή και να έχω μία γνώμη θα μπορούσατε να μου πείτε την άποψή σας όσοι το δείτε αυτό Σας ευχαριστώ πολύ, με

Εκτίμηση Έυη Κωνσταντάκη

Μαρια

ΑΕΝ: Ποια θεωρείται καλύτερη σχολή;

Δημοσίευση από Μαρια »

Δηλαδή αν θες να περάσεις αεν Κρήτης τι πρέπει να κανείς
Ακης

ΑΕΝ: Ποια θεωρείται καλύτερη σχολή;

Δημοσίευση από Ακης »

Στην κρητη υπάρχει μονο δημοσια σχολη αεν στα χανια στην οποια μπορεις να εισέλθεις μονο με πανελλήνιες πλεον, δεν κοστιζει τιποτα και για να μπεις στην εστια παει αναλογα με οικονομικα και οικογένειακα κριτήρια, αν μπεις εστια δεν πληρώνεις τιποτα για την διαμονη παρα μονο για την σιτηση σου
Άννα

ΑΕΝ: Ποια θεωρείται καλύτερη σχολή;

Δημοσίευση από Άννα »

Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος που σπουδάζει τώρα στην ΑΕΝ Κρήτης ή να είναι απόφοιτος της συγκεκριμένης σχολής για να μου λύσει κάποιες απορίες;
IASON
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 25, 2014 1:41 pm
Τοποθεσία: Γ' Μηχανικός
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Ποια θεωρείται καλύτερη σχολή;

Δημοσίευση από IASON »

Εχω τελειώσει μηχανικων στην ΑΕΝ Κρητης, πες μου αν μπορω να σε βοηθησω
Tttsh

ΑΕΝ: Ποια θεωρείται καλύτερη σχολή;

Δημοσίευση από Tttsh »

Καλησπέρα μάγκες είμαι από Πειραιά και έχω περάσει στην Χίο, σκέφτομαι να κάνω μεταγραφή, αξίζει; Ποια είναι η γνώμη σας
Mr.Mirage lover
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 05, 2022 12:55 am
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Ποια θεωρείται καλύτερη σχολή;

Δημοσίευση από Mr.Mirage lover »

Καλησπέρα. Με ενδιαφέρει η ΑΕΝ, Κυρίως γιατί δινει τη δυνατότητα να μπεις στο Λιμενικο. Θα μπορέσω να μπω ή είναι πολύ δύσκολο (μέσο κτλπ) ;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες