Συναντήσεις - 565 ΤΠ Λαγός (Έβρος)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Πολίτης

2022 Ε ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από Πολίτης »

Καλησπέρα σας εγώ που βρίσκομαι Χαλκιδική μπορώ να ανέβω με τη όχημα μου ; Και να το παρκάρω
ΗΛΙΑΣ Π.

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από ΗΛΙΑΣ Π. »

Καλησπέρα εχω καταταγεί για υγειονομικό στο Λαγο 7/11. Ξερεις κανεις τι γίνεται με το υγειονομικό; Θα μας κρατήσουν εκει ή θα μας πανε καπου αλλού μετά ;
nenos111
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Παρ Απρ 01, 2022 8:25 am
Επικοινωνία:

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από nenos111 »

ΗΛΙΑΣ Π. έγραψε:Καλησπέρα εχω καταταγεί για υγειονομικό στο Λαγο 7/11. Ξερεις κανεις τι γίνεται με το υγειονομικό; Θα μας κρατήσουν εκει ή θα μας πανε καπου αλλού μετά ;
Ανάλογα με το αντικείμενο σπουδών σου. Εάν έχεις ιατρική ή παραϊτρικη εκπαίδευση μπορεί να τοποθετηθείς και σε στρατιωτικό νοσοκομείο

Αλεξ. Θ.
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 22, 2022 7:21 pm
Επικοινωνία:

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από Αλεξ. Θ. »

Καλησπέρα κι εγώ υγειονομικό είμαι στο ίδιο στρατόπεδο με ίδια ημερομηνία κατάταξης.
Νίκος 1998

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από Νίκος 1998 »

Καλησπέρα είχα δηλώσει ειδικές δυνάμεις στην προτίμηση αλλά το σημείωμα κατάταξης λεει ότι παρουσιάζομαι στον Λαγό. Όταν παρουσιαστώ θα ρωτήσουν ποιοι θέλουν ειδικες δυνάμεις και έτσι θα μπορεσω να παω μετά την ορκωμοσία ή θα μείνω εκεί πεζικό;
ΗΛΙΑΣ Π.

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από ΗΛΙΑΣ Π. »

https://m.facebook.com/ilias.poulimenos?eav=AfZWeJBA7kPUeOZkg_VeFRcIEvgQ9O-evsUm6cXm9ZwoqBGP9H-KDq0fLC-Lb4UnQQw&paipv=0 Στειλε μήνυμα μηοως συναντηθούμε την ημέρα κατάταξης, λογικά μαζί θα μας έχουν

nenos111
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Παρ Απρ 01, 2022 8:25 am
Επικοινωνία:

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από nenos111 »

Νίκος 1998 έγραψε:Καλησπέρα είχα δηλώσει ειδικές δυνάμεις στην προτίμηση αλλά το σημείωμα κατάταξης λεει ότι παρουσιάζομαι στον Λαγό. Όταν παρουσιαστώ θα ρωτήσουν ποιοι θέλουν ειδικες δυνάμεις και έτσι θα μπορεσω να παω μετά την ορκωμοσία ή θα μείνω εκεί πεζικό;
Ακριβώς έτσι. Την πρώτη ημέρα θα ερωτηθείς και τις επόμενες μέρες θα σε εξετάσει επιτροπή των ειδικών δυνάμεων

Κων/νος Σαπουντζόγλο

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από Κων/νος Σαπουντζόγλο »

Παρουσιάζομαι στον Λαγό Έβρου 9-3-2022 στο στρατόπεδο 565 είμαι από Βέροια εγώ πρέπει να πάρω λεωφορείο από Βέροια για Θεσσαλονίκη και μετά από εκεί έχει ΚΤΕΛ για Διδυμότειχο Έβρου κατευθείαν ή πρέπει να πάω Αλεξανδρούπολη και από εκεί πάλι ΚΤΕΛ;
Klavdiosbill
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Οκτ 26, 2022 6:54 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς Λαγό Έβρου με αεροπλάνο

Δημοσίευση από Klavdiosbill »

Καλησπέρα έχω καταταγεί στον λαγό 7/11 τεθωρακισμένα, ήθελα να ρωτήσω πως έρχεσαι Λαγό απο Αθήνα μέσω αεροπλάνου;
alicia
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευ Αύγ 01, 2022 7:27 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς Λαγό Έβρου με αεροπλάνο

Δημοσίευση από alicia »

Περνάει λεωφορείο από το αεροδρόμιο (για Διδυμότειχο-Ορεστιάδα). Φτάνεις Διδυμότειχο και από κει παίρνεις ταξί για το στρατόπεδο του Λαγού, εκτός αν βγάζουν όχημα να σε πάρουν (πάρε τηλέφωνο στην μονάδα να το διευκρινήσεις)
kostasKK
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 04, 2023 9:26 pm
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις - 565 ΤΠ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από kostasKK »

Χαίρετε! Κανείς άλλος για Λαγό 24/5; Φεύγω από Θεσσαλονίκη, θα κλείσω ΚΤΕΛ μόνος μου γιατί πήρα τηλέφωνο για κατάσταση επιβίβασης και μου είπαν να πάω στις 22/5 να τη βγάλω, και δεν ξέρουν από τώρα αν καλύπτει τρένο ή κτελ (απότι διάβασα από παλιότερους, καλύπτει μόνο τρένο). Οπότε δεν θα το ρισκάρω και θα πάω με δικά μου έξοδα.
Kostassml

Re: Συναντήσεις - 565 ΤΠ Λαγός (Έβρος)

Δημοσίευση από Kostassml »

Καλησπέρα υπάρχει κανένας που μπαινει 20/7 λαγό; Αν ψήνει κανένας να φύγουμε από Αθήνα μαζί
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες