ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ελλη αυθεντική

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Ελλη αυθεντική »

Λοιπόν Εύα, Εγώ, τα μόνα σχόλια που έχω κάνει, είναι τα 2 σχόλια, στις 29.9. Και ώρες 20:19, και 21:51. Με έκπληξη μόλις είδα, Ότι κάποιος-α, έχει οικειοποιηθεί το όνομά μου, και σχολιάζει για λογαριασμό μου. Προφανώς, το βρίσκει διασκεδαστικό, να σε προκαλεί, και να γελάει. Δεν μπορώ να

το εξηγήσω αλλιώς.

Δεν συνηθίζω να εκφράζομαι με αγένεια σε κανέναν, και στα αρχικά σχόλιά μου, δεν είχα καμμία πρόθεση ούτε επιθετικότητας, ούτε ειρωνίας, απλά εξέφρασα κάποιες απορίες μου.

Καλή συνέχεια, Σε Αυτόν που μπήκε να κοροιδέψει με αυτόν τον τρόπο, λυπάμαι για λογαριασμό του, γιατί λίγο δύσκολο να πιστέψω ότι είναι και αυτή "Ελλη".

EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Ναι σε χακαραν... Τωρα που ειδαμε οτι γινομαστε λιγο ρεζιλι τα τουμπαρουμε μπορω να ξεχωρισω αν ο λογος σου ειναι ιδιος καλη συνεχεια και σε σενα :)
Ελλη αυθεντική

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Ελλη αυθεντική »

Ε, τι να πω τώρα! Μην το πιστεύεις, πρέπει να ρίχνει πολύ γέλιο ο τύπος! Ο στόχος του επετεύχθη, να τσακώνονται άλλοι για πάρτη του!Αλλά, δεν μπορώ να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας, και σε ενημερώνω, ότι ΔΕΝ θα ξανασχολιάσω, μην απαντήσεις.

fsafsa

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από fsafsa »

AΝ θεωρεί κάποιος που έχει τελειώσει ΙΕΚ και λογικά δεν έχει τελειώσει ΤΕΙ. Πως είναι εύκολο να τελειώσει ΑΕΙ Φαρμακευτικής με τόσα κενά στην ύλη, μπράβο του.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από D.Y.K »

1 δοθείσα θέση στους απόφοιτους ΙΕΚ (ειδικότητες συνάφειας) μέσω κατατακτηρίων εξετάσεων στην φαρμακευτική του ΕΚΠΑ.Πραγματικά θα ήθελα πολύ να γνωρίσω αυτό το ένα άτομο.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος D.Y.K την Δευ Οκτ 03, 2022 4:34 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Λιγο με νοιαζει αν θα απαντησεις στις κουταμαρες που εξαρχης γραφεις οσο για τους αλλους... Το 5% παιρνει απο κατατακτηριες ναι μεν ειναι δυσκολα αλλα επειδη καποιοι δεν μπορουν δεν σημαινει οτι κανεις δεν μπορει μην βγαζετε κομπλεξ κρατηστε τα για την παρτη σαςς... Επισης οτι καποιος φοιτησε σε ιεκ δεν σημαινει οτι ηταν χαζος μια χαρα τα καταφενει οποιος θελει :)
fsafsa

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από fsafsa »

EvaS έγραψε:Λιγο με νοιαζει αν θα απαντησεις στις κουταμαρες που εξαρχης γραφεις οσο για τους αλλους... Το 5% παιρνει απο κατατακτηριες ναι μεν ειναι δυσκολα αλλα επειδη καποιοι δεν μπορουν δεν σημαινει οτι κανεις δεν μπορει μην βγαζετε κομπλεξ κρατηστε τα για την παρτη σαςς... Επισης οτι καποιος φοιτησε σε ιεκ δεν σημαινει οτι ηταν χαζος μια χαρα τα καταφενει οποιος θελει :)


Είδες να βγάζω κόμπλεξ; Ούτε έγραψα ποτέ πως κάποιος είναι χαζός μην παραποιείς αυτά που γράφω και μην τα μεταφράζεις όπως σε βολεύει.

Οι κατατακτήριες δεν έχουν καμία σχέση με την φοίτηση στο ΑΕΙ.

Πολλοί μπαίνουν σε πανεπιστήμια και δεν καταφέρνουν να ολοκληρώσουν τις σπουδές.

Υ. Γ Σταμάτα να βλέπεις φαντάσματα.

EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Φαντασματα δεν βλεπω να σαι σιγουρος-η και γνωριζω την φοιτηση και σε ιεκ και σε αει ωστοσο κομπλεξ βγαζεις ξεκαθαρο (και εσυ και πολλοι πισω απο ενα πληκτρολογιο) παραδεχτειτε το τουλαχιστον δεν κοστιζει λαθη κανουμε... Την στιγμη που επιμενεις οτι καποιος δεν μπορει να τα καταφερει μια χαρα μπορει να καταφερει οποιος εχει θεληση για οτιδηποτε οπως αλλο ατομο ανεφερε οτι δεν γινονται κατατακτηριες απο ιεκ τοσα γνωριζετε καποιοι τοσα λετε μακαρι να ειχατε γνωσεις να πειτε και τιποτα σοβαρο αλλα συνεχιζω να σας δινω τροφη γιατι εχετε πλακα 😭😭😭 τεσπα εγω απαντησα πιο πανω στο παιδι που ζητουσε πληροφοριες και παντα θα βοηθω οποιον το χρειαζεται και για να απαντω κατι θα γνωριζω τωρα ειναι θεμα θελησης και προετοιμασιας κι οι γνωσεις δεν σταματουν στο τι εχεις τελειωσεις... Τελειωνω και με εσενα εδω την κουβεντα και σε οποιον δεν αρεσει το θεμα η θεωρει τον εαυτο του υψηλου επιπεδου μην σχολιαζει... Υστεριγραφο για οποιον εχει την μυγα... ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΤΟΞΙΚΟΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞ θα το λεω παντα οποιος εχει θεληση μπορει να κανει τα παντα και ευχομαι ολοι να καταφερετε να κανετε οτι ονειρευεστε... Καλη επιτυχια σε ολους.:)
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Επισης ρε παιδια εδω ηταν αλλο το θεμα συζητησης και ενα παιδι κατι ρωτησε κι ειχα ολη την καλη διαθεση να του απαντησω εχοντας γνωση του αντικειμενου σπουδων εσεις τωρα τι πεταγεστε; Το παιδι δεν ειπε καν αν θελει να δωσει κατατακτηριες τι θεμα ανοιξατε και για ποιο λογο δεν καταλαβαινω... Το θεμα ηταν αλλο της συζητησης (το κυριο θεμα) αν νιωθετε οτι δεν σας ενδιαφερει ευχηθειτε μια καλη επιτυχια στους συμμετεχοντες και μην ασχολειστε υπαρχουν πολυ πιο ενδιαφεροντα πραγματα που μαλλον δεν εχετε ανακαλυψει...
Fsasa

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Fsasa »

Εγώ λέω να προσέχεις τι γράφεις και να μην βιάζεσαι να απαντήσεις, εγώ εξέφρασα την γνώμη μου πως είναι δύσκολο κάποιος που τελείωσε το ΙΕΚ να ακολουθήσει την ύλη ενός ΑΕΙ, δεν έχει καμία σχέση η δυσκολία των μαθημάτων. Τέλος και μάθε να κάνεις διάλογο και να δέχεσαι και την γνώμη των άλλων και να μην βγάζεις τα νευρακια σου πίσω από έναν υπολογιστή.
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Εγω νευρα που γραφω οτι οποιος θελει μπορει να καταφερει οτι θελει; Εσυ στην αρχη εγραψες οτι θα κανεις κωλοτουμπα αν καποιος τα καταφερει τεσπα δεν θα κατσω να ασχοληθω αλλο με την υποθεση επιμενω στο οποιος θελει μπορει να καταφερει οτι θελει με την αντιστοιχη προετοιμασια και θεληση θα ληξω εδω την κουβεντα γιατι οπως σου ειπα το αρχικο θεμα συζητησης ηταν "εποπ βοηθος φαρμακειου και μορια" οποιος ειναι του θεματος απαντα... Την καλημερα μου
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11237
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από yandr »

Ολοκληρώθηκε η αντιπαράθεση, τα μηνύματα από εδώ και εμπρός να αναφέρονται μόνο στο θέμα παρακαλώ.
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Ευχαριστω!
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Kelly »

300 και στα 3 σωματα, καλη επιτυχια
Helen

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Helen »

Ειναι καποιος η καποια απο β. Φαρμ στο φορουμ επιτυχων/ουσα και να επελεξε να μην παρουσιαστει η παραιτηθηκε ως τωρα; Ευχαριστω εκ των προτερων
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες