ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

new_user έγραψε:Την υπεύθυνη δήλωση πρέπει να την έχουμε μαζί μας στις υπόλοιπες εξετάσεις σωστά; Δεν χρειάζεται να την στείλουμε κάπου; Ευχαριστώ!


Οχι, δεν στελνεις τιποτα.

Αν εισαι επιτυχων στους πινακες, τοτε θα πας στις ΠΚΕ με την υγειονομικη σου καρτελα και την αιτηση που εκανες.
007
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 12, 2021 10:17 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από 007 »

Θα ήθελα να ρωτήσω εαν γνωρίζει κάποιος τι γίνεται με τις μεταθέσεις στους ΕΠΟΠ δηλαδή πόσες μεταθέσεις, ανα τι χρονικό διάστημα. Για την ειδικότητα ΟΒΕΛΠ.
MK1396
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 08, 2022 11:03 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από MK1396 »

Καλησπέρα, έχω κάνει αίτηση για ΕΠΟΠ πολεμική αεροπορία και δήλωσα την ειδικότητα αμύνης φρουρός μετά σκύλου. Θα ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται με τις μεταθέσεις στην συγκεκριμένη ειδικότητα. Εγώ έχω σύμφωνο συμβίωσης με αστυνομικό (συμβάλει κάπου όσο αναφορά τις μεταθέσεις;). Επίσης θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζει κάποιος πιο συγκεκριμένα πράγματα για αυτήν την ειδικότητα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Crator34
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 21, 2022 8:02 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Crator34 »

Καλημέρα βγήκαν λοιπόν τα αποτελέσματα για τα εποπ και περάσαμε αεροπορία ως τραυματιοφορέας (ΟΜΑΤ) τι παίζει με αυτήν την ειδικότητα ξέρει κανείς να μου πει;
Άβαταρ μέλους
gramm
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Δευ Δεκ 07, 2020 12:59 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από gramm »

Τα εποπ ; όπως λέμε τα σακιά ; 😂😂😂

Toniav99
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2021 9:43 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Toniav99 »

Το ότι βγήκες κατάλληλος δεν σημαίνει ότι έχεις περάσει κιόλας πολλοι αυτό το λάθος κάνετε και απογοήτευεστε μετά. Είσαι κατάλληλος σημαίνει ότι τα χαρτιά που έστειλες ήταν έγκυρα και σωστά για την ειδικότητα που έχεις επιλέξει! Τώρα περιμένεις τους πίνακες μοριοδοτησης και εκεί θα φανεί αν πας για πκε η όχι ανάλογα με τα μόρια που έχεις !
Άβαταρ μέλους
sergeant93
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Αύγ 12, 2022 9:01 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από sergeant93 »

Καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος στο forum kai θα θελα να ρωτησω αν εχουν βγει τα αποτελεσματα για αθλητικες δοκιμασιες στην πολεμικη αεροπορια καθως εχω δηλωσει για το σωμα. στο πεζικο για ειδικες δυναμεις που εχω δηλωσει εχουν βγει και με καλουν
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα. Ξέρει κανείς πότε τελειώνουμε τη βασική;
Γιατί επίσημα δεν μας είπαν κάτι. Ισχύει το 19/1?
RangerTony

Re: ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από RangerTony »

Ποιος σας είπε το 19/01; Έχει ακόμα λίγο κόσμο να πάρει από τους επιλαχόντες από τι μου είπαν οπότε θα θα αργήσουν λίγο οι διαδικασίες μήπως μπορέσουν να τους εντάξουν μαζί σας ούτως ώστε να κερδίσουν λίγο χρόνο.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες