Δημιουργία θεμάτων για ΠΑ και ΠΝ

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
oldsoldier
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2015 10:16 am
Επικοινωνία:

Δημιουργία θεμάτων για ΠΑ και ΠΝ

Δημοσίευση από oldsoldier »

Νομίζω θα ήταν καλό να προστεθούν επιπλέον κατηγορίες για την Πολεμική Αεροπορία και για το Πολεμικό Ναυτικό ώστε να προσελκυθούν άτομα και από άλλους κλάδους των ενόπλων δυνάμεων και να έχει μεγαλύτερη επισκεψιμότητα η σελίδα.
soldier

Δημιουργία θεμάτων για ΠΑ και ΠΝ

Δημοσίευση από soldier »

Όπως είναι οι ενότητες στο "Κατάταξη στο στρατό" κάτι αντίστοιχο
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Δημιουργία θεμάτων για ΠΑ και ΠΝ

Δημοσίευση από yandr »

Εννοώ τι κατηγορίες προτείνεις
Άβαταρ μέλους
lancecorporal
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2020 12:48 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Δημιουργία θεμάτων για ΠΑ και ΠΝ

Δημοσίευση από lancecorporal »

yandr έγραψε:Εννοώ τι κατηγορίες προτείνεις
θα προτεινω κατι αλλο εγω ασχετο απο αυτο που ειπε. Προσπαθηστε να βαλετε live chat, να γινετε κουβεντα και γενικα αν καποιος εχει μια απορια να παιρνει απαντηση σε αμεσο χρονο αν ειναι κανεις που μπορει να απαντησει online στο forum.
You couldn't beat me even if you wanted to.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Δημιουργία θεμάτων για ΠΑ και ΠΝ

Δημοσίευση από yandr »

lancecorporal έγραψε:
yandr έγραψε:Εννοώ τι κατηγορίες προτείνεις
θα προτεινω κατι αλλο εγω ασχετο απο αυτο που ειπε. Προσπαθηστε να βαλετε live chat, να γινετε κουβεντα και γενικα αν καποιος εχει μια απορια να παιρνει απαντηση σε αμεσο χρονο αν ειναι κανεις που μπορει να απαντησει online στο forum.
Αυτό μπορεί να γίνει αλλά δεν θέλω να το ενεργοποιήσω για τον εξής απλό λόγο.

Αν η απάντηση δοθεί στο chat, τότε θα την λάβει μεν ο χρήστης αλλά μετά από λίγο θα χαθεί για πάντα καθώς το chat δεν μένει διαθέσιμο και για άλλους ρήστες που μπορεί να έχουν την ίδια απορία.

Ωστόσο στη νέα έκδοση του φόρουμ μπορούμε πλέον να μαρκάρουμε μία απάντηση ως 'Answer' και οι απλοί χρήστες μπορούν να κάνουν Thanks στις χρήσιμες απαντήσεις.

Ας δοκιμάσουμε αυτή την λειτουργία

mpampis

Δημιουργία θεμάτων για ΠΑ και ΠΝ

Δημοσίευση από mpampis »

yandr έγραψε:Αυτό μπορεί να γίνει αλλά δεν θέλω να το ενεργοποιήσω για τον εξής απλό λόγο.

Αν η απάντηση δοθεί στο chat, τότε θα την λάβει μεν ο χρήστης αλλά μετά από λίγο θα χαθεί για πάντα καθώς το chat δεν μένει διαθέσιμο και για άλλους ρήστες που μπορεί να έχουν την ίδια απορία.

Ωστόσο στη νέα έκδοση του φόρουμ μπορούμε πλέον να μαρκάρουμε μία απάντηση ως 'Answer' και οι απλοί χρήστες μπορούν να κάνουν Thanks στις χρήσιμες απαντήσεις.

Ας δοκιμάσουμε αυτή την λειτουργία


δεν πατάει κανένας Thanks!

καλύτερα το chat

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Αύγ 27, 2020 2:48 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
hazardous
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2022 11:55 pm
Επικοινωνία:

Re: Δημιουργία θεμάτων για ΠΑ και ΠΝ

Δημοσίευση από hazardous »

lancecorporal έγραψε: Τρί Αύγ 25, 2020 5:58 pm
yandr έγραψε:Εννοώ τι κατηγορίες προτείνεις
θα προτεινω κατι αλλο εγω ασχετο απο αυτο που ειπε. Προσπαθηστε να βαλετε live chat, να γινετε κουβεντα και γενικα αν καποιος εχει μια απορια να παιρνει απαντηση σε αμεσο χρονο αν ειναι κανεις που μπορει να απαντησει online στο forum.
Θα ήταν αρκετά ενδιαφέρον και δεν είναι αναγκαίο να είναι μόνο για ερωτήσεις. Όποιος θελει να μαθει κατι ουτως η αλλως θα ρωτησει στο αντιστοιχο θεμα
Των δ' επιλέκτων η αρετή
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες