Σχολή Αρχιπυροσβεστών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Sandy
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 30, 2017 4:28 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αρχιπυροσβεστών

Δημοσίευση από Sandy »

Συγγνώμη, θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος αν και πότε θα βγει νέα προκήρυξη για την σχολή αρχιπυροσβεστων. Έχει να βγει αν θυμάμαι καλα η τελευταία το 2007 και δεν έχει ξαναδώσει δικαίωμα στους πυροσβέστες από τότε. Ευχαριστώ πολύ.
PRODEATOR
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τρί Μάιος 24, 2011 12:30 am
Τοποθεσία: Γ' ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Σχολή Αρχιπυροσβεστών

Δημοσίευση από PRODEATOR »

Sandy έγραψε:Συγγνώμη, θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος αν και πότε θα βγει νέα προκήρυξη για την σχολή αρχιπυροσβεστων. Έχει να βγει αν θυμάμαι καλα η τελευταία το 2007 και δεν έχει ξαναδώσει δικαίωμα στους πυροσβέστες από τότε. Ευχαριστώ πολύ.


Φίλε μου νομίζω η πυροσβεστική μπήκε στις πανελλήνιες αλλά δεν ξέρω αν είναι σχολή αρχιπυροσβεστών.

Sandy
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 30, 2017 4:28 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αρχιπυροσβεστών

Δημοσίευση από Sandy »

Ναι το γνωρίζω ότι έχουν μπει στις πανελλήνιες η σχολή πυροσβεστών και η ανθυποπυραγων αλλά για τους είδη πυροσβεστικούς υπαλλήλους κάποια στιγμή λογικά πρέπει να δώσει δικαίωμα με προκήρυξη για εισαγωγή τους σε σχολή αρχιπυροσβεστωήν αν δεν κάνω λάθος. Ευχαριστώ. ή
PRODEATOR
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τρί Μάιος 24, 2011 12:30 am
Τοποθεσία: Γ' ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Σχολή Αρχιπυροσβεστών

Δημοσίευση από PRODEATOR »

Sandy έγραψε:Ναι το γνωρίζω ότι έχουν μπει στις πανελλήνιες η σχολή πυροσβεστών και η ανθυποπυραγων αλλά για τους είδη πυροσβεστικούς υπαλλήλους κάποια στιγμή λογικά πρέπει να δώσει δικαίωμα με προκήρυξη για εισαγωγή τους σε σχολή αρχιπυροσβεστωήν αν δεν κάνω λάθος. Ευχαριστώ. ή


Αν εννοείς τους Π. Π. Υ νομίζω ένα ποσοστό μονιμοποιείται όταν τελειώσει 5 χρονη σύμβαση και κάποιοι τους ανανεώνουν. Μάλλον τώρα που οι σχολές μπήκαν στις πανελλήνιες θα βγαίνει προκύρηξη με απολυτήριο όπου οι ήδη πυροσβεστικοί υπάλληλοι θα έχουν κάποια παραπάνω μόρια και αν.. τίποτα δεν είναι σίγουρο.

Kotsos Koza
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Μάιος 06, 2020 11:56 am
Τοποθεσία: Ανήλικος
Επικοινωνία:

Σχολή Αρχιπυροσβεστών

Δημοσίευση από Kotsos Koza »

Παιδιά τι φάση 17.500 μόρια η πυροσβεστική...ΕικόναΕάν πάω εποχιακός πόσες πιθανότητες έχω γα μόνιμος?

..

Σχολή Αρχιπυροσβεστών

Δημοσίευση από .. »

πόσο πέφτουν τα μόρια;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες