Μεταθέσεις για αδέλφια

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Νίκος

Μεταθέσεις για αδέλφια

Δημοσίευση από Νίκος »

Ρε παλικάρια ισχύει ακόμα ο νόμος για τα αδέλφια πού μπαίνουν κοντά σέ σειρά ότι ο ένας κάνει θητεία κοντά στον τόπο καταγωγής; γιατί πήρα τηλ στρατολογία και μου είπε τό μόνο πού γίνετε είναι ο δεύτερος πού μπαίνει κάνει αίτηση για να υπηρετήσει στην ίδια μονάδα με τόν πρώτο αλλά δεν τόν άκουσα σίγουρο. Αν ξέρει κάποιος με υπεύθυνη απάντηση θά τό εκτιμούσα υπερ τού δέοντος ευχαριστώ εκ των υστέρων.

Κωστας

Μεταθέσεις για αδέλφια

Δημοσίευση από Κωστας »

Καλησπέρα. Εγώ και ο αδερφός μου υπηρετούμε ταυτόχρονα. δεν έχουμε ορκιστεί ακόμα. πληρουμε και οι δυο κατεξαιρεση μεταθεση με οικονομικά κριτήρια. Γίνεται να πάμε και οι δυο στον τόπο συμφερόντων μας; Ευχαριστω!
Άβαταρ μέλους
Theo22
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2018 12:44 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις για αδέλφια

Δημοσίευση από Theo22 »

Γεια σας... μπήκα με τη σειρά Σεπτεμβρίου.. ο αδερφός μου μπαίνει τον Νοέμβριο... έμαθα ότι δικαιούμαστε ο ένας απ' τους 2 να πάει στη πόλη του... πότε θα κάνουμε τα χαρτιά και πόσο αργεί η μετάθεση... ευχαριστώ
Panos

Μεταθέσεις για αδέλφια

Δημοσίευση από Panos »

Παίδες θέλω ένα ερώτημα που δεν μου απαντάει κανεις. Δικαιουμαι μετάθεση στην πολη μου πατρα γιατί ο αδερφός μου υπηρετεί Χίο. Αυτό το εξακρίβωσα και από τη στρατό λόγια. Ήρθε το χαρτί και λέει Θήβα. Και μου πε ένα παιδί ότι δεν δικαιουμαι μετάθεση γιατί η Θήβα είναι πυροβολικο. Ισχυει κάτι τέτοιο;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης