Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ελληνοκύπριος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ελληνοκύπριος »

Φιλε εχεις δικαιο. Ασ περιμενουμε να δουμε. Αλλα η κουβεντα ξεκινησε απο το παιδι το οποιο ειπε οτι παραπληροφορουμε τον κοσμο ενω εκεινος εγραφε οτι καναν πολλοι ελληνες αιτηση. Τουλαψιστον αν δεις τα ποστ που εκανα παντα μιλαω με πηγες. Αυτος που ειναι ; Επειδη εχει ενα nick στο φορουμ μπορει να γραφει οτι θελει ; Ακομα απαντηση δεν εχω παρει απο αυτον μονο αερολογιες. Τελοσπαντων στο θεμα μας να ξερετε παιδια οτι τους σπρωχνουν πολυ στην κυπρο για να πανε. Δεν ξερω τι παιζει συνεχεια διαφημηση στο ραδιο, εβγαλε πακετα μια μεγαλη τραπεζα που απευθυνετε στους οπλιτες για να καταθετουν τον μισθο τους και προσφερει ασφαλεια υγειας ενα χρονο δωρεαν. Απο την μια μας λενε οτι καλυφθηκαν οι θεσεις και απο την αλλη ολα αυτα ακομα δελεαζουν ατομα. Μακαρι παιδια να εχετε δικαιο και να μεινουν θέσεις για εμας. Υπομονη και θα δουμε. Αν καποιος ακουσει η διαβασει κατι νεοτερο ας το γραψει.

Παντελης

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Παντελης »

Κοντός ψαλμός αλληλούια κύριοι. Εύχομαι να έχουμε έστω την ευκαιρία να κάνουμε και εμείς αίτηση και ότι θέλει ας γίνει εδώ που μας έφτασαν.
Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Εμενα παντως ενω ηξεραν οτι ειναι κονο για κυπριους μου ειπαν να ξαναμπω να το κοιταξω. Οχι μονο ενα ατομο. Υπαρχουν και μερικοι που θα εχουν στειλει απο εξυπναδα. Το πιστευω αυτο..
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από pame_pali »

Αν διαγράφονται μήνυμα δεν είμαι υπεύθυνος για αυτό. Καλή επιτυχία σε όσους ελλαδιτες δώσουν και αν...
Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Εσυ φιλε που λες οτι μενεις κυπρο, νομιζω μπορεις να τα κανεις γιατι εισαι πολιτης της κυπρου. Μια κοπελα εχθες μου ειπε οτι ο αντρας της αδερφης της τα εκανε αν και εχει ελληνικη υποκοτητα. Μενει κυπρο ομως. Η προκηρυξη λεει πολιτες της κυπριακης δημοκρατιας οχι να εχουν κυπριακη υπηκοτητα.
Ελληνοκυπριος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ελληνοκυπριος »

Οχι φιλε δεν μπορεις. Αυτος που σου το ειπε σου λεει ψεματα, Αν εχεις ελληνικη υπηκοτητα δεν θεωρισε πολιτης της δημοκρατιας γιατι πολυ απλα δεν εχεις υπηρετησει φανταρος εκει, δεν ψηφιζεις κτλ. Πως ειναι δυνατον να θεωρισε πολιτης. Πολιτης μιας χωρας δεν σημενει απλα μενω εκει. Πηγαινε στην σελιδα newarmy και κανε αιτηση βρισκοντας μια διευθυνση απο την google και στην υπηκοτητα που σου εχει 3 επιλογες 1. Κυπριακη 2. Πολιτης ευρωπαικης ενωσης 3. Πολιτης τριτης χωρας βαλε οτιδηποτε αλλο εκτος απο κυπριακη δεν θα σε αφησει να προχωρισεις. Ο αντρας της φιλης σου ειτε λεει μ... Ες ειτε εχει κυπριακη υπηκοτητα. Αν εχει κανει αιτηση και εχει δηλωσει οτι εχει κυπριακη υπηκοτητα ενω εχει ελληνικη πολυ απλα ναι εχει δεχτει την αιτηση του αλλα οταν πανε για εξεταση θα κοπει. Μακαρι το μεγαλυτερο ποσοστο να ειναι ετσι για να εχουμε μια ευκαιρια και εμεις. Δοκιμασε να κανεις αιτηση ετσι οπως σου ειπα και ξαναμιλαμε. Σταματηστε να πιστευεται στις μ... Ες που λεει ο καθενας. Φιλικα
Παντελης

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Παντελης »

Τελευταία μέρα σήμερα υποβολής αιτήσεων για τους Κύπριους. Ας ελπίσουμε ότι θα έχουμε και εμείς μια ευκαιρία τουλάχιστον να κάνουμε μια αίτηση.
Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Η αληθεια ειναι οτι μπερδευτικα. Αλλο κυπριακη υπηκοτητα και αλλο πολιτης της της κυπριακης δημοκρατιας. Για τα υπολοιπα που λες, δεν ξερω. Δεν εχω προσπαθησει να κανω αιτηση γιατι πολυ απλα ξερω οτι δεν μπορω.
Ελληνοκύπριος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ελληνοκύπριος »

Το ιδιο πραγμα ειναι στην κυπρο. Θεωρισε πολιτης μονο αν έχεις υπηκοτητα. Οποιαδήποτε αλλη υπηκοτητα αυτοματως δεν μπορει να κανει αιτηση. Δηλαδη εσυ θεωρεις οτι ενας ρουμανος ο οποιος ζει στη κυπρο ειναι πολιτης της δημοκρατιας και μποτει να καν2ι αιτηση; Γιατι στην κυπρο γραφειοκρατικα πλ2ον ενας ελληνας ειναι με κιτρινη καετα οπως και καθε αλλος ευρωπεος πολιτης. Εχουν αλαηει τα πραματα. Πες την φιλη σου να σταματηση να σου λεει ψεματα αν και αμφιβαλω ποσο φιλη ειναι τελικα. Πολιτης μιας δημοκρατιας θεωρισε οταν εκπληρωνεις και ορισμενες προυποθεσεις προς αυτη αναμεσα σε αυτες και υπηκοτητα. Κατεβασε το νομο και διαβασετον απλα μην πιστευεις οτι σου πουν. Ψαχνε το πρωταπριν μπεις και γραφεις γιατι οπως εμενα μπορει να εχει και αλλο ατομο το ππιο δεν εχει ψαχτει και να το παρρις στο λαιμο σου.
12

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από 12 »

Καλησπέρα παιδιά, δυστυχώς είναι οριστικό τελικά ότι δεν θα δοθούν θέσεις στους Ελλαδίτες.

Κάλεσα χθες στην Κύπρο και μου το επιβεβαίωσαν. Καλή συνέχεια.

Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Εισαι οτι ναναι.. Εγω ανεφερα αυτο που μου ειπαν και αυτο που ειδα. Ειπα δεν ξερω τι παιζει.. Αυτο που τρεχετε να κραξετε αμεσως..
Ελληνοκυπριος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ελληνοκυπριος »

Αντε σπιτι σου αγραμματε προληψεις κυπρος. Χαρακτηρισμους αλλου
Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Οταν δεν μπορουμε να απαντησουμε, πεταμε ενα αγραμματε και νομιζουμε οτι την ειπαμε στον αλλο...Εικόναξαχασες ενα (σ) εξυπνε!
Ελληνοκύπριος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ελληνοκύπριος »

Δες ρε β... λακα απο τα ποστ πιο γραφει τι. Τι πιο κατατοπιστικο απο τα. ποστ που σου εγραψα πιο πανω. Τα ζω καθε μερα και ηρθες εσύ να μου πεις οτι σου η γυναικα γνωστου, και παει λεγοντας οτι ο αντρας της με ελληνικη υπηκοτητα εκανε αιτηση. Και εσυ ετρεξες σαν τελαλης να γραψεις εδω τις μ... ες που σου αραδιασαν. Οταν επιλεχθει ο γνωστος γνωστης και το μαθεις ελα να το γραψεις μην χασεις πιτσιρικο ευκολοπιστε. Και μαθε οτι τα λαθη μερικες φορες γινονται απο βιασυνη. Δες τα ποστ και βγαλε συμπερασμα αλλα την αλλη φορα οταν σου πουν οτι ενας πακιστανος ειναι πολιτης της δημοκρατιας και εχει κανει αιτηση για θεσεις του στρατου μην το πιστεψεις. Βαζε και λιγο το μυαλουδακι σου να δουλευει. Αν εχεις.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες