Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Στα 2 πιο σοβαρα sites που διαβαζω απο Κυπρο (ant1 cy,sigmalive), που συνεχεια γραφουν απο την αρχη που ακουστηκε δεν εχω δει κατι για τις αιτησεις. Μηπως ειναι παπατζα;
Ενδιαφερόμενος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ενδιαφερόμενος »

Ρε παίκτες, δεν αφήνετε τις εικασίες και τις "προβλέψεις" λέω εγώ όλη την ώρα; Η ουσία είναι μία, αυτή την στιγμή και μέχρι τις 24 του μηνός, έχουν δικαίωμα συμμετοχής μόνο οι Κύπριοι. Το εάν θα δοθούν θέσεις και για εμάς τους Έλληνες θα το μάθουμε μετά από αυτή την ημερομηνία. Ας πάψει επιτέλους να γράφει ο καθένας το μακρύ και το κοντό του, διότι δεν είμαστε όλοι 18χρονα, να διαβάζουμε ότι να ναι. Μπαίνουμε με σκοπό μια έγκυρη ενημέρωση. Έλεος.
Άβαταρ μέλους
george777
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: Παρ Σεπ 28, 2012 11:42 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από george777 »

Ενδιαφερόμενος έγραψε:Ρε παίκτες, δεν αφήνετε τις εικασίες και τις "προβλέψεις" λέω εγώ όλη την ώρα; Η ουσία είναι μία, αυτή την στιγμή και μέχρι τις 24 του μηνός, έχουν δικαίωμα συμμετοχής μόνο οι Κύπριοι. Το εάν θα δοθούν θέσεις και για εμάς τους Έλληνες θα το μάθουμε μετά από αυτή την ημερομηνία. Ας πάψει επιτέλους να γράφει ο καθένας το μακρύ και το κοντό του, διότι δεν είμαστε όλοι 18χρονα, να διαβάζουμε ότι να ναι. Μπαίνουμε με σκοπό μια έγκυρη ενημέρωση. Έλεος.


Καλημέρα φίλε μου, εντάξει έχεις ενα δίκαιο αλλά απο την άλλη κατάλαβε και εσύ την αγωνία του άνεργου ή του ανθρώπου που δεν είναι ικανοποιημένος απο την νυν δουλειά του... Κάθετε και αναλύει το κάθε τι που πέφτει στα μάτια του, ακόμα και βλακεία να είναι... Δεν βγήκε κάποιος νομίζω να πει ψευδή γεγονότα...

Ενδιαφερόμενος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ενδιαφερόμενος »

Όλοι μοιραζόμαστε την ίδια αγωνία φίλε, γι'αυτό καλό είναι να γράφουμε ΜΟΝΟ έγκυρα και ουσιώδη πράγματα στο νήμα. Φιλικά.
Παντελης

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Παντελης »

Κύριοι μην το ψάχνετε, το θέμα έχει τελειώσει. Οι αιτήσεις έχουν ξεπεράσει κατά πολύ τις προσδοκίες του ΓΕΕΦ και φυσικά οι όποιοι επιλαχόντες θα καλυφθούν από τους ίδιους τους Κύπριους κατά σειρά προτεραιότητας μέσω βαθμού απολυτηρίου, μιας και αυτό είναι το βασικό κριτήριο επιλογής. Για ποιο λόγο να κάνουν "άνοιγμα" για επιλαχόντες στην Ελλάδα, όταν οι αιτήσεις είναι ήδη περίπου 3500 κατά προσέγγιση και απομένουν ακόμη 9 ημέρες μέχρι την προθεσμία της υποβολής των αιτήσεων; Δυστυχώς, εμείς οι Ελλαδίτες ας το ξεχάσουμε. Όνειρο ήταν και πάει φίλοι μου. Καλή συνέχεια.
Ελληνοκύπριος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ελληνοκύπριος »

Ενδιαφερόμενος έγραψε:Όλοι μοιραζόμαστε την ίδια αγωνία φίλε, γι'αυτό καλό είναι να γράφουμε ΜΟΝΟ έγκυρα και ουσιώδη πράγματα στο νήμα. Φιλικά.
Φιλε δεν μπορω να καταλαβω που διαβασες ακυρα πραγματα. Μπες σε ολες τις μεγαλες κυπριακες ιστιοσελιδες και διαβασε το γραφουν ολοι. Ελπιδες τελος για ελληνες πολιτες εκτος και αν θελουμε να ζουμε σε ενα δικο μας κοσμο μεχρι τις 24. Επειδη ζω στην κυπρο απο την γεννηαη μου και καλως η κακως ξερω καποια πραματα παραπανω απο εσας εδω γιαυτο εγραψα. Εμενα με ποναει παραπανω γιατι εμεινα εξω λογω υπηκοτητας και ειχα αναγκη αυτη την δουλεια. Οι παραπανω που θα παρουν τωρα να ξερετε οτι επειδη παιρναν πιο λιγα στις δουλειές τους με παραπανω κοπο ειπαν για 10 χρονια να παιρνουν ξεκουραστα λεφτα. Το μεγαλθτερο ποσοστο δεν ειναι ανεργοι. Και θα μεινουν νεοι οι οποιοι το εχουν αναγκη στη απεξω. Δεν πειραζει υγεια και ο θεος ειναι μεγαλος. Καποτε θα φεξει και σε εμας.

pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από pame_pali »

Είπε η έγκυρη πηγή...Άσχημο παντως αυτό που χωρίς να ξέρετε τίποτα σίγουρα μπαινετε κι ξενερωνετε τα παιδιά που το θέλουν και αναμένουν. επίσης φίλε μάθε πως πολλοί όχι ιδιαίτερα με υψηλό iq ελλαδιτες συμπλήρωσαν ήδη αίτηση και φυσικά με το πέρας της προθεσμίας θα απορριφθούν.

Παντελης

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Παντελης »

Και εσύ μάθε άσχετε, ότι στην ηλεκτρονική αίτηση συμπληρώνεις τόπο διαμονής με επιλογές ΜΟΝΟ της Κύπρου, συνεπώς οι Ελλαδίτες ΔΕΝ μπορούν να συμπληρώσουν αίτηση. Προτού πετάξεις λοιπόν την μπαρούφα σου, φρόντισε να την διασταυρώνεις κιόλας. Γράφεις ότι σου κατέβει κοιμισμένε.
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από pame_pali »

Εγώ πάλι προτείνω τρολ σαν εσένα χωρίς προφίλ που μπαίνουν για να ρίξουν δηλητήριο στα παιδιά που περιμένουν να κάνουν αιτήσεις χωρίς να έχει ΈΓΚΥΡΕΣ πηγές για τα λεγόμενα του και λέει μου είπε ο θείος του κουνιαδου μου κλπ να διαγράφεται.
Παντελης

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Παντελης »

Έλα σχόλα χαζούλη και μην ασχολείσαι με το νήμα διότι δεν σε αφορά.
Ελληνοκύπριος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ελληνοκύπριος »

Ρε φιλε pame pali ψαχτου λιγο μονος σου. Κανε μια αναζητηση στο διαδικτυο. Ποιος ριχνει δηλητηριο στα παιδια. Πραγμα το οποιο δηλωσε ο κυβερνητικος εκπροσοπος της κυπρου ειπαμε οτι οι αιτησεις ξεπερασαν τις 3100. Συμφωνα με τις εναπομιναντες μερες πιστευουμε οτι οι θεσεις θα υπερκαλυφθουν. Αν θελουν μερικοι να εχουν ελπιδες δικαιομα τους. Αλλα το να λες και εσυ οτι πολλοι ελληνες εχουν κανει αιτηση δεν ειναι παραπληροφοριση και τρολ; Που το ειδες και που το ακουσες αυτο. Μέχρι και εγω που η διευθηνση μου ειναι στην κυπρο δεν δεχετε την αιτηση μου λογω ιθαγενειας η οποια ειναι ελληνικη. Το οτι μπορει καποιοι κυπριοι να μην πληρουν τα προσοντα και να εχουν κανει ετσι αιτηση ισχυει. Δεν γινεται απο ολες τις αιτησεις να τα πληρουν ολοι. Αυτο θα το δουμε μετα τις 24. Μακαρι να γυρισει η γη αναποδα και να μπουμε και εμεις τι να πω. Η ελπιδα πεθενει παντα τελευτεα. Απο το σχολιο σου φενετε ποιος κανει τρολ και ποιος οχι. Περιμενω να δω απο που διασταυρωσες το οτι πολλοι ελληνες καναν αιτηση. Εγω οταν μιλάω μιλαω με αποδειξεις. στο twiteer nikos xristodoulidis και δες το tweet του κυβερνητικου εκπροσωπου. Περιμενω απαντηση. Οχι βλακειες
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από pame_pali »

Φίλε μου δε με ενδιαφέρει το θέμα/προκυρηξη για να ψαξω. Μιλάω πάντα βάση προηγούμενων μηνυμάτων. Καλό είναι να μη προτρέχει κάνεις ξερολαςΕξάλλου... μηδένα προ του τέλους μακαριζε...

Ελληνοκύπριος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Ελληνοκύπριος »

Ναι φολε μου δεν μου απαντησες αυτο που ρωτησα. Αυτο οτι κανα πολλοι ελληνες αιτηση απο που το εχεις ακουσει; Η το βγαλες απο το μυαλο σου?
Παντελης

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Παντελης »

Ελληνοκύπριος έγραψε:Ναι φολε μου δεν μου απαντησες αυτο που ρωτησα. Αυτο οτι κανα πολλοι ελληνες αιτηση απο που το εχεις ακουσει; Η το βγαλες απο το μυαλο σου;


Ρε φίλε εννοείται πως το έβγαλε από το μυαλό του ο τύπος. Αν δεν ήταν άσχετος με το θέμα μας, θα γνώριζε ότι όσοι ΔΕΝ είναι πολίτες της Κυπριακής Δημοκρατίας ΔΕΝ έχουν δικαίωμα να κάνουν ΟΥΤΕ αίτηση και δεν θα πέταγε αυτές τις μπούρδες μόνο και μόνο για να αυξάνει τα posts του. Ας μην το συνεχίσουμε και ας επιστρέψουμε στο θέμα μας.

Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Γυριστε λιγες σελιδες πισω να δειτε που ενω ειχε βγει καποιοι ελεγαν να παρουμε τηλεφωνα για να ρωτησουμε σιγουρα. Μην το πηγαινουμε μακρια. Ολα παιζουν.. και σιγουρα καποιοι θα το ξανασκεφτουν να πανε και ας περασουν. Δεν λεω οτι θα ζητησουν Ελληνες αλλα ας μην βιαζομαστε να βγαζουμε συμπερασματα.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης