Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Δημοσίευση από greko_27 »

Εαν το εβγαλες απο το κεντρικο λιμεναρχειο της περιοχης σου να απευθυνθεις εκει... Εαν το εβγαλες απο τα ναυτικα μητρωα στον πειραια να απευθυνθεις τοτε εκει.
Άβαταρ μέλους
giorgosmc
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Μαρ 07, 2014 1:22 pm
Επικοινωνία:

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Δημοσίευση από giorgosmc »

Απαντήστε μου σας παρακαλω αυτο αν ζητήσεις μας βγάλεις κοκκινο ναυτικό φυλλάδιο αντι για κανονικό η διαφορα είναι πως έχεις τη δυνατότητα να ταξιδέψεις και επιτόπου όταν σε πάρουν τηλ χωρίς να έχεις περάσει τα σωστικά και μέσα σε ένα χρονικό διάστημα πας και τα περνάς κάποια στιγμή; Τα λέω σωστά η όχι?
ΝΙΚΟΣ.Κ

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ.Κ »

Καλησπερα φιλε μου αν το ειχες βγαλει και δεν το παρελαβες θα πας εκει που εκανες τα σωςτικα και θα πεις στην γρμματεια αυτο και αυτο συμβενει η θα σου δωσουν την βεβαιωση τοτε η θα σου επανεκδοσουν την βεβαιωση...
ΑΝΤΩΝΗΣ

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ »

Καλησπερα να σας ρωτησω κατι... το κοκκινο με το μπλε ναυτικο φυλλαδιο εχει διαφορα στο μισθο αν μπεις σε καραβι?
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Δημοσίευση από dn24 »

ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:Καλησπερα να σας ρωτησω κατι... Το κοκκινο με το μπλε ναυτικο φυλλαδιο εχει διαφορα στο μισθο αν μπεις σε καραβι;


Καλησπέρα Αντώνη, όχι δεν έχουν καμία απολύτως διαφορά φίλε μου. Σε ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σου στο φόρουμ.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Anonymous

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα... Ειμαι 30 στα 31 ετων και θελω να βγαλω μπλε φυλλαδιο. Μπορω; ... η ισχυει αυτο που λενε οτι πας μονο για κοκκινο?
Island
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ Αύγ 26, 2016 1:20 am
Επικοινωνία:

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Δημοσίευση από Island »

Καλησπερα σας, θελω να κανω αιτηση για αεν με απολυτηριο, αλλα χρειαζομαι μερικα μορια διοτι ο βαθμος του απολυτηριου μου δεν ειναι αρκετος. Αποφασισα λοιπον Να βγαλω ναυτικο φυλλαδιο για να μπω σε καποιο καραβι για προυπηρεσια. Τωρα, αυτο που με απασχολει ειναι η διαδικασια εκδοσης του Ν. Φ, οποτε θα χρειαστω βοηθεια απο καποιον που ξερει. Εχω διαβασει για τα δικαιολογητικα απο αυτο το επισημο site της ΥΕΝ και δεν καταλαβα αρκετα πραγματα... Μηπως μπορει καποιος να μου εξηγησει ολοκληρη την διαδικασια; Μιας και δεν μενω ουτε πειραια ουτε θεσ/νικη.
Σας ευχαριστω για το χρονο σας.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11202
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Δημοσίευση από Nassos »

Μπορείς να διαβάσεις αναλυτικά τι ισχύει για κάθε τύπου Ναυτικό Φυλλάδιο στο παρακάτω θέμα

Δικαιολογητικά - Οδηγίες έκδοσης Ν. Φ
ΠΕΤΡΟΣ

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Δημοσίευση από ΠΕΤΡΟΣ »

Καλησπερα σε ολους.. ήθελα να ρωτησω κατι.. έχω άδεια ασκήσεως επαγγέλματος μηχανικού αυτοκινήτων!! Θέλω να βγάλω ναυτικό φυλλάδιο είμαι 25 χρόνων!! μπορώ να μπαρκαρω σαν γ μηχανικός!! και αν όχι τι πρέπει να κάνω!!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες