Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΔΙΑΣ

Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Δημοσίευση από ΔΙΑΣ »

Ειμαι ο διας και υπαρχω και ας μην εχω εφανιστει ακομα εχω τους λογους μου λιγοι εχουν σχεσοι με τους αρχειους Ελληνες περιπου μον 100 Ελληνες εχουν σχεση καθαρα με τους Αρχαιους συντομα θα εμφανιστουμε...
giwrgos

Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Δημοσίευση από giwrgos »

Καυκασιος εισαι και φαινεσαι
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Δημοσίευση από pame_pali »

pao-13 έγραψε:Βρισκεται σε εφαρμογη ενα πληρης σχεδιο απεθνοποιησης. Εδω σε λυκειο της περιοχης ακουσα πως διδασκουν πως δεν εχουμε σχεση με τους αρχαιους Ελληνες γιατι μετα απο 400 χρονια σκλαβιας, το μεγαλυτερο μερος του πλυθησμου μπασταρδευτηκε ! Αισχος και ντροπη !


δεν ειναι απαραιτητο φιλε μου. Γιατια αν το δεις 400 χρονια σκλαβιας;-δε θα το ελεγα αλλα οκ... - ας αναλογιστουμε πως και οι οθωμανοι ηταν μια μικρη νομαδικη πληθυσμιακη οντοτητα των 50,000 και εκδιωχθηκαν απο τις Μογγολικες στεππες και ηρθαν στην ανατολικη λεκανη της Μεσογειου, που ηταν η Βυζαντινη αυτοκρατορια τοτε... Με πληθυσμο εκεινη την εποχη πανω απο 17,000,000 κατοικους... Με τυς εξισλαμισμους αρχισανε να αυξανονται και οι εξισλαμισμενοι πανω απο 50% ηταν Ελληνες...

Άβαταρ μέλους
samloxias
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 374
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2013 8:29 pm
Επικοινωνία:

Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Δημοσίευση από samloxias »

Δέν υπάρχει μέρος πάνω στη γη, που να μήν πήγε ο ΕΛΛΗΝΑΣ πρώτα και να μήν άφησε τον σπόρο του, και άς λέτε ότι θέλετε.ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Αινείας

Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Δημοσίευση από Αινείας »

Παιδιά να υπερασπιζόμαστε τον ποντιακό, βορειοηπειρωτικό, μικρασιατικό και προσφυγικό ελληνισμό εν γένει. Διότι υπάρχουν ναζιστικά φίδια που μάλλον εδρεύουν κάπου στην Πελοπόννησο 'Παλιοελλαδίτες" και "ντόπιοι" Μακεδόνες που θεωρούν ότι όποιος δεν έχει χαρακτηριστικά προσώπου αρχαίου αγάλματος είναι "υπάνθρωπος" αρμένιος και τουρκογενής
Άβαταρ μέλους
Konstantinos_
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Παρ Μαρ 06, 2015 4:09 pm
Επικοινωνία:

Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Δημοσίευση από Konstantinos_ »

Αινείας έγραψε:Παιδιά να υπερασπιζόμαστε τον ποντιακό, βορειοηπειρωτικό, μικρασιατικό και προσφυγικό ελληνισμό εν γένει. Διότι υπάρχουν ναζιστικά φίδια που μάλλον εδρεύουν κάπου στην Πελοπόννησο 'Παλιοελλαδίτες" και "ντόπιοι" Μακεδόνες που θεωρούν ότι όποιος δεν έχει χαρακτηριστικά προσώπου αρχαίου αγάλματος είναι "υπάνθρωπος" αρμένιος και τουρκογενής
Κάπου το έχω ξανακούσει αυτό.
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Δημοσίευση από pame_pali »

Εδω υπαρχουν νεοελληνες που νομιζουν απο τον Θουκιδιδη και τον Πλατωνα μεταπηδηξαμε στον Κολοκοτρωνη και τον Καραισκακη διαγραφοντας παντελως την Βυζαντινη ιστορια μας που αν αυριο μεθαυριο μια Τουρκια δειξει να το διεκδηκει για πολλους λογους ευνοητους θα μας κακοφανει ασχημα... Και πολυ περισσοτερο με τους Σκοπιανους που αποκαλουντε Μακεδονες.
Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Δημοσίευση από blood »

ΔΙΑΣ έγραψε:Ειμαι ο διας και υπαρχω και ας μην εχω εφανιστει ακομα εχω τους λογους μου λιγοι εχουν σχεσοι με τους αρχειους Ελληνες περιπου μον 100 Ελληνες εχουν σχεση καθαρα με τους Αρχαιους συντομα θα εμφανιστουμε...
χαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχααχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα τρελος παππας σε βαφτισε! Πιαστευω οχι δεν υπαρχει και αν υπαρχει θα ειναι πα πολυ λιγοι που εχουν το dna των αρχαιων Ελληνων
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Έλληνας Μακεδόνας

Έχουμε σχεση με τους αρχαίους Ελληνες;

Δημοσίευση από Έλληνας Μακεδόνας »

Θα ήθελα να αναφέρω πως ότι μιλάμε την εντόπια διάλεκτο που την ονομάζουμε μακεδονική δεν σημάνει ότι είμαστε Σκοπιανοί και όπως άλλος θέλετε και το λέτε γιατί οι παππούδες μας αυτήν την διάλεκτο μιλούσαν αλλά πάντα είχαν και έχουν την ελληνική συνείδηση όπως και όλοι οι γηγενείς Έλληνες Μακεδόνες... σε αντίθεση με κάποια αλλά προσφυγικά φύλλα που πιστεύουν ότι πέρα από αυτούς δεν είναι κανείς άλλος Έλληνας ας ρωτήσει κάποιον της γενιάς που έζησε την γενοκτωνια αν χαρακτηρίζονταν Έλληνες... δεν είναι τυχαίο που με την ανταλλαγή των πληθυσμών εγκατάστασαν το μεγαλύτερο ποσοστό στην δυτική Μακεδονία και κεντρική όπου πρώτου την ανταλλαγή μόνο μεγαλύτερο ποσοστό ήταν Μακεδόνες και πλέον έχουν γίνει μειονότητα...


Τελευταία φορά σημειώθηκε ως νέο από το μέλος Anonymous την Παρ Ιουν 09, 2023 6:06 pm.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες