Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Αλέξης
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 12:51 am
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Αλέξης »

Πέρυσι ήταν σύνολο 16000 οι δεκτοί... Θα δούμε φέτος...
ΓΙΩΡΓΟΣ1994
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Απρ 29, 2012 3:44 pm
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ1994 »

Καλό μεσημέρι σε όλους.
Σας ευχαριστώ όλους που απαντήσατε σχετικά με το θέμα μου.
Βρήκα την άκρη τελικά.
Επικοινώνησα με την ΔΑΕ και μου είπαν να ξαναστείλω την αίτηση με τις υπογραφές των γονέων μου επικυρωμένες.

Και πάλι σας ευχαριστώ και εύχομαι σε όλα τα παιδιά που θα δώσουν φέτος καλή επιτυχία.
ΜΑΡΙΑ

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ »

Καλησπερα! εχω ελλειπη δικαιολογητικα... σημερα εστειλα τα τελευταια μου χαρτια και νωμιζω πως η προθεσμια εχει ληξει... πως θα μαθω αν με δεχτηκανε ή αν με απερριψαν; επιπλεον, δεν μπορω να βρω την ιστοσελιδα για τους υποψηφιους με ελλειπη δικαιολογητικα για την συδ. που μπορω να μπω να την βρω;
ΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από ΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

kallitexnis έγραψε:Ο κατάλογος των υποψηφίων με ελλειπή δικαιολογητικά που απέστειλαν την αίτησή τους στη ΣΣΑΣ: http://www.ssas.gr/Greek/main.htm

ΖΑΒΙ

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από ΖΑΒΙ »

... Υπογραφη - θεωρηση αιτησης, γονικη συναινεση... ποιο υποδειγμα ειναι αυτο αν ξερετε?
Γκκ
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 07, 2014 9:23 pm
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Γκκ »

Χαιρεται,

ειμαι μαθητης της γ λυκειου και αυτη τη στιγμη δινω πανελληνιες. Ενδιαφερομαι πολυ για την ιατρικη ΣΑΣΣ και τα μεχρι τωρα γραπτα μου ειναι πλυ ελπιδοφορα. Απομενει μονο φυσικη κατευθυνσης και θελω να συνεχισω πολυ την επαναληψη μου αλλα ενα θεμα που προεκυψε μου αποσπα τη προσοσχη. Οταν αρχισα τα διαδικαστικα μαζεψα ολα τα δικααιολογητικα κτλ. Κατι το οποιο εκανε η μητερα μου, και αντιστοιχα τα απεστειλα στη σχολη. Στη μητερα μου μια κυρια που ηταν υπευθυνη για τα εκαστοτε δικαιολογητικα της ειπε πως αν μου λειπει καποιο δικαιολογητικο τοτε θα αποσταλει στο email που δηλωσα η αντιστοιχη ελλειψη. Εγω ελεγξα αρκετες φορες το email μου και βλεπωντας οτι δεν μου ειχε αποσταλει κατι, υπεθεσα οτι δεν μου ελειπε καποιο δικαιολογητικο. Ωστοσο εχθες το βραδυ (κατα της 12 η ωρα) πηγα να ελεγξω τις απαντησεις στη χημεια κατευθυνσης και εν τελει κατεληξα στην ιστοσελιδα των στρατιωτικων σχολων. Εκει πετυχα μια κατασταση με μαθητες που τους ελλειπε καποιο δικαιολογητικο και βρηκα το ονομα μου μεσα (επειδη ειμαι και καλα ανηλικος λεει μου ελλειπε κατι απο το κηδεμονα, αν και η μητερα μου ειχε υπογραψει στην αιτηση). Η καταληκτικη ημερομηνια υποβολης δικαιολογητικων ηταν η 6-6 και οποτε εγω αγχωθει κατα πολυ. Αρχικα κυριως φοβος μου ηταν τα μορια και τωρα καταντησα να αγχωνομαι για τα δικαιολογητικα. Γνωριζεται αν μπορω να αποστειλω καπως το δικαιολογητικο τωρα, ή γιατι η κυρια ειπε στη μητερα μου οτι θα μου αποσταλει email για την ελλειψη;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες