ΔΥΚ vs ΛΟΚ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ΛΟΚ

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Leo έγραψε: Κοίτα στον εμφύλιο δεν γράφει πουθενά ότι πολέμησαν λοκατζήδες, απλοί στρατιώτες πολέμησαν εξάλου μετά τον εμφύλιο οργανώθηκαν οι ειδικές δυνάμεις...
Εχω την τυχη να ειμαι απο Στρατιωτικη οικογενεια και να εχω θειους παλιους Καταδρομεις που φροντησαν να περασω... Καλα στη θητεια. Τες πα εχωπροσβαση σε ολο το "καλο" αρχειο της ΓΕΣ/ΔΙΣ. Εκει αλλα ειναι γραμμεναΕικόνα
SPIROS

ΔΥΚ vs ΛΟΚ

Δημοσίευση από SPIROS »

Τι ακουω χριστε μου η μαλλον τι διαβαζω εδω μεσα...

Λοιπον:
1. Οι καταδρομεις φυσικα και πολεμησαν στον εμφυλιο
2. Οι καταδρομεις φυσικα και πολεμησαν στον κυπρο (μην ακουω #@^&@! Για την αποστολη νικη, ο θειος μου ηταν ανθυπολοχαγος και ηταν μεσα στο αεροπλανο το οποιο αλλαξε πορεια και πηγε στην ροδο για οσους ξερουν)
3. Πως στο διαολο γινεται να συγκρινεις διαφορετικες μοναδες; Καταδρομεις, αμφιβιους, αλεξιπτωτιστες, πεζοναυτες, ετα, ουκ;

οποιος δεν εχει υπηρετησει ειδικες δυναμεις μην λεει οτι μαλακια του κατεβει. Υπηρετησα το 93 στην γ μακ. Μας ερχοντουσαν βατραχια που βγαζαν το σχολειο και ξερω απο πρωτο χερι. Τα ουκ εχουν την πιο σκληρη εκπαιδευση αλλα... Το παλουκι το τραβαγαν για λιγους μηνες ωσπου να παρουν το πτυχιο ενω εμεις για ολη τη θητεια. Επισης πως μπορεις να συγκρινεις αξιομαχο μιας μοναδας οταν στον πολεμο τα ΟΥΚ θα λειτουργησουν σε επιπεδο ομαδων λιγων ατομων, ενω οι καταδρομεις σε επιπεδο εως και συνταγματος;

στις ειδικες δυναμεις δεν χωρανε τετοιες βλακειες. Ο καθενας πρεπει να φροντιζει να γινεται οσο καλυτερος μπορει στο αντικειμενο του με αγαπη γιαυτο και για την πατριδα του...

... ...
petermakas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 29, 2011 5:06 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ΛΟΚ

Δημοσίευση από petermakas »

Κατα την γνωμη μου τις δυσκολοτερες αποστολες τις εχουν οι ΟΥΚατζηδες! Οι λοκ ειναι καλοι αλλα οι πιο σκληροτραχιλοι και οι πιο ατρομητοι ειναι αυτοι των Ο. Υ. Κ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες