ΔΕΑ ή Ειδικές Δυνάμεις;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Μαρ 14, 2011 12:13 am
Επάγγελμα: ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΛΟΧΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΑΣ
Επικοινωνία:

ΔΕΑ ή Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ »

Μου το ειπαν μετα αλλα θελω να παω μονιμος κιολας. Θελω σμυπαρεπιπτοντως μαγκες ξερες Κανεις τι μπορω να κανω με τον προγραμματισμο που δεν τον καταλαβαινω;

Άβαταρ μέλους
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 12, 2010 6:48 am
Επικοινωνία:

ΔΕΑ ή Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ »

Τον Σταυρό Σου να πεσουν ευκολα θεματα :)
Άβαταρ μέλους
ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Μαρ 14, 2011 12:13 am
Επάγγελμα: ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΛΟΧΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΑΣ
Επικοινωνία:

ΔΕΑ ή Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ »

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ έγραψε:Τον Σταυρό Σου να πεσουν ευκολα θεματα :)
εγω θελω μια προταση ρε φιλε μου πως διαβαζατε και τως καταλαβαινατα τι ιθελε;

Άβαταρ μέλους
Titis
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2011 9:01 pm
Επικοινωνία:

ΔΕΑ ή Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από Titis »

Στον προγραμματισμό εγώ προσωπικά από το καλοκαίρι που έχω αρχίσει ιδιαίτερα έχω λύσει του κόσμου τις ασκήσεις. Εχω γεμίσει 2 τετράδια Α4. Πιστεύω πως το παν είναι να λύσεις όσες πιο πολλές ασκήσεις. Την θεωρία την μαθαίνεις εύκολα οπότε μην σε αγχώνει αυτό. Αν δεν πας φροντηστήριο λυπάμαι αλλά δεν θα έχει και πολλές ελπίδες. Αν κρίνω από εμάς ότι έχω κάνει απ΄το καλοκαίρι τα κάναμε σε 6 διδακτικές ώρες. Καταλαβαίνεις...
Άβαταρ μέλους
MortalMan
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ Δεκ 14, 2011 2:06 pm
Επικοινωνία:

ΔΕΑ ή Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από MortalMan »

ΔΕΑ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟΥ έγραψε:εγω πηγα ΔΕΑ πυροβολικου κ περασα αρκετα καλα μπορω να πω, να σκεφτεις οτι δεν περασα ποτε στοιβο μαχης κ σε ολη μου την θητεια εκανα μονο 4 βολες με το οπλο μου! Βεβαια εχεις αλλες ευθυνες γιατι σου χρεωνουν πολλα υλικα κ αν γινει καμια στραβη θα τρεχεις κ δεν θα φτανεις. Η επιλογη ειναι δικη σου εσυ ξερεις!
Πότε ρε φίλε έγιναν αυτά που λες; Κι εγω ΔΕΑ (ΠΒ) ήμουν αλλά μόνο με πυροβόλα έκανα τουλάχιστον 8 βολές στο Πεύκο χώρια πόσες με το όπλο σε Πεύκο και Έβρο! Ο στοίβος μάχης είχε καταργηθεί τότε, λίγο πρίν καταταχθώ! Για τα υλικά έχεις δίκιο και ειδικά αν πέσεις σε μονάδα με χαμηλόβαθμα στελέχη, είσαι υπόλογος στο διοικητή!
Ισχύς δια της γνώσης
Άβαταρ μέλους
ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Μαρ 14, 2011 12:13 am
Επάγγελμα: ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΛΟΧΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΑΣ
Επικοινωνία:

ΔΕΑ ή Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ »

Titis έγραψε:Στον προγραμματισμό εγώ προσωπικά από το καλοκαίρι που έχω αρχίσει ιδιαίτερα έχω λύσει του κόσμου τις ασκήσεις. Εχω γεμίσει 2 τετράδια Α4. Πιστεύω πως το παν είναι να λύσεις όσες πιο πολλές ασκήσεις. Την θεωρία την μαθαίνεις εύκολα οπότε μην σε αγχώνει αυτό. Αν δεν πας φροντηστήριο λυπάμαι αλλά δεν θα έχει και πολλές ελπίδες. Αν κρίνω από εμάς ότι έχω κάνει απ΄το καλοκαίρι τα κάναμε σε 6 διδακτικές ώρες. Καταλαβαίνεις...
απο θεωρια σθπερ το προβλιμα ειναι οτι δεν καταλαβαινω τοσο καλα γιατι αλλαχα φρο τον σεπτεμβριο και ο προηγουμενος δεν μας ειχε κανει καθολου αλγοριθμο το καλοκαρι αποτε καταλαβαινεις. Ζορικα αλλα τορα τα χριστουγεννα ειναι γη εππαγελιας

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες