Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
it042
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 3:50 pm
Τοποθεσία: ΠΟΛΙΤΗΣ
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από it042 »

Παιδια οποιος βγαλει καινουργιο βιβλιαριο καταθεσεων ας βγαλει στην γενικη... Ειναι η τραπεζα του στρατου... Και ας ζητησει βιβλιαριο μισθου... Μεσα σε μια μερα σου το δινουν... Αυτο εκανα και εγω... Φιλακια σε ολους!
likos 1

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από likos 1 »

Γεια σας ΓνωριΖει καποιος Να Μου Πει καποιος Τι ακριβως Πρπει Να Γραψουμε Στιν Υπευθυνη δηλωση. Μονο αθτο που Λεει Στην παραγραφο Της Προκυτιξης οτι δηλαδη δεν Διοκομαι ποινακα Για καποια Πραξη. Αυτο Χρειαζεται Μονο. Και Πρεπει να Ειναι επικυρωμενη Η δηλωση. Αν Ξερεται κατι πειτε Μου.
insomniacgr
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 6:22 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από insomniacgr »

likos 1 έγραψε:Γεια σας ΓνωριΖει καποιος Να Μου Πει καποιος Τι ακριβως Πρπει Να Γραψουμε Στιν Υπευθυνη δηλωση. Μονο αθτο που Λεει Στην παραγραφο Της Προκυτιξης οτι δηλαδη δεν Διοκομαι ποινακα Για καποια Πραξη. Αυτο Χρειαζεται Μονο. Και Πρεπει να Ειναι επικυρωμενη Η δηλωση. Αν Ξερεται κατι πειτε Μου.


Aυτά:

http://i44.tinypic.com/2pzxohj.jpg

Και ναι, καλό είναι να είναι σφραγισμένη από Αστυνομικό Τμήμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος insomniacgr την Σάβ Απρ 17, 2010 2:03 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

insomniacgr έγραψε:
likos 1 έγραψε:Γεια σας ΓνωριΖει καποιος Να Μου Πει καποιος Τι ακριβως Πρπει Να Γραψουμε Στιν Υπευθυνη δηλωση. Μονο αθτο που Λεει Στην παραγραφο Της Προκυτιξης οτι δηλαδη δεν Διοκομαι ποινακα Για καποια Πραξη. Αυτο Χρειαζεται Μονο. Και Πρεπει να Ειναι επικυρωμενη Η δηλωση. Αν Ξερεται κατι πειτε Μου.


Aυτά:

http://i44.tinypic.com/2pzxohj.jpg

Και ναι, καλό είναι να είναι σφραγισμένη από Αστυνομικό Τμήμα.
γιατι βγηκε καμια προκυρηξη;

Μ

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Μ »

Παιδες τι χαρτια χρειαζομαστε να εχουμε μαζι μας οτα ν μπουμε τριπολη;
arisba
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 11:21 am
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από arisba »

Πρεπει να κανουμε κ διακοπη του ασφαλιστικου μας φορεα οταν μπουμε; Κ τι χαρτια χρειαζετε που θα το μαθουμε?
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Velerefontis »

XΑρτι καταταξης, ταυτοτητα και οσοι εχετε βλβλιαριο του ικα και την καρτελα ενσημων σας
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
dhmos
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 14, 2010 8:59 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από dhmos »

Velerefontis έγραψε:XΑρτι καταταξης, ταυτοτητα και οσοι εχετε βλβλιαριο του ικα και την καρτελα ενσημων σας
Ευχαριστώ πολύ.

Εικόνα

Επισκέπτης

Re: Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα μια ερώτηση οποίος γνωρίζει αν κάποιος φοιτα στο Γ εξαμηνο σε ιεκ έχει περάσει ένας χρόνος φοιτησης τα δύο πρώτα εξάμηνα παίρνει 250 μορια και αν ναι πως αποδεικνύεται το έχει κάνει κάποιος υποψήφιος επιτυχών η επιλαχων για εποπ ευχαριστώ όποιον ασχοληθεί.
Επισκέπτης

Re: Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Για τις γυναίκες: Αναγραφει ότι θέλει πιστοποιητικό εγγραφής στο Δηματολογιο που ανήκεις και. Πήρα τηλέφωνο στον Δήμο μου και μου είπαν ότι εννοούν μάλλον το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης και πιστοποιητικόεγγραφήςονομαζόταν παλια για τους ανδρες. Παρακαλώ ενημερώστε με ποιο δικαιολογητικά εννοούν.
Επισκέπτης

Re: Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα μια ερωτηση αν γνωρίζει κάποιος έχω υπηρέτησει με την ειδικότητα Τεχνικός Αποθηκαριος Γραφεας σε προκυρηξη εποπ με ειδικότητα γράφεας η ειδικότητα Τεχνικός Αποθηκαριος θα πάρω τα μορια προϋπηρεσίας από την θητεία ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες