Προβλήματα στο forum

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από yandr »

Ελεανα έγραψε:Ενεργοποιηστε και εμένα παρακαλώ. Δεν έχω λάβει email για σύνδεση.Username:espapadaki

Email ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Ενεργοποιήθηκε

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από yandr »

undefeated12 έγραψε:Καλησπέρα, το όνομα μου είναι undefeated12 και δεν μου έχει έρθει κάποιο email ενεργοποίησης.Σας ευχαριστώ!

Ενεργοποιήθηκε
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από yandr »

Αποστόλης έγραψε:Καλησπερα, το username που ειχα ηταν το Αποστόλης και το email μου το ΧΧΧΧΧΚαθοτι ειχα καιρο να χρησιμοποιησω το site λογω του οτι δεν ειχα λαβει ποτε email επικαιροποιησης, εχω ξεχασει και τον κωδικο προσβασης. Μπορω να λαβω εναν νεο &Συναμα να ενεργοποιηθει και ο λογαριασμος μου; Ευχαριστω.

Ναι αλλά έχεις κάνει και άλλους λογαριασμούς.

Αποστόλης

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από Αποστόλης »

Να ενεργοποιηθει ο λογαριασμος με το ονομα "Αποστόλης" εαν γινεται, εγραψα και στο email εξυπηρέτησης του forum δυο φορες ωστοσο δεν ξερω το κατα ποσο σταλθηκαν.
hafitis

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από hafitis »

Ενεργοποιηστε και εμενα username:hafitis

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από yandr »

hafitis έγραψε:Ενεργοποιηστε και εμενα username:hafitis

οκ
Άβαταρ μέλους
theodoros
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2021 11:39 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από theodoros »

θα ηθελα να ενημερωσω τους διαχειριστες να επιληφθουν επι του θεματος, ελαβα πμ από καποιο μελος υποστηριζοντας πως είμαι καποιος άλλος και ότι βλεπει την ip

θα σας παρακαλεσω να το ψαξετε,δεν μπορει ο καθενας να μας βλεπει την ip που είναι προσωπικο δεδομενο

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από yandr »

theodoros έγραψε:θα ηθελα να ενημερωσω τους διαχειριστες να επιληφθουν επι του θεματος, ελαβα πμ από καποιο μελος υποστηριζοντας πως είμαι καποιος άλλος και ότι βλεπει την ip

θα σας παρακαλεσω να το ψαξετε, δεν μπορει ο καθενας να μας βλεπει την ip που είναι προσωπικο δεδομενο

Μόνο οι διαχειριστές μπορούν να δουν την διεύθυνση ΙΡ.

Άβαταρ μέλους
theodoros
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2021 11:39 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από theodoros »

yandr έγραψε:
theodoros έγραψε:θα ηθελα να ενημερωσω τους διαχειριστες να επιληφθουν επι του θεματος, ελαβα πμ από καποιο μελος υποστηριζοντας πως είμαι καποιος άλλος και ότι βλεπει την ip

θα σας παρακαλεσω να το ψαξετε, δεν μπορει ο καθενας να μας βλεπει την ip που είναι προσωπικο δεδομενο

Μόνο οι διαχειριστές μπορούν να δουν την διεύθυνση ΙΡ.



εχω αρχισει και φοβάμαι με αυτό που εγινε ,θα παρακαλεσω την διαχειριση να διαγραψει το συγκεκριμενο μελος που εχει προσβαση στις ip

μπορω να στειλω και screenshot για το λογου το αληθες

HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Εχω θεμα με το αβαταρ και εχετε πει να το γραφουμε εδω για να ειναι ορατο.Επισης βγαζει ερορ 503 αλλα μαλλον ειναι που μπαινουν πολλοι.

Ευχαριστω για τον κοπο που σας βαζω.

Άβαταρ μέλους
gramm
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Δευ Δεκ 07, 2020 12:59 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από gramm »

Εμένα μου γράφει σε δύο μηνύματα ότι περιμένω έγκριση και έχουν περάσει ώρες πράγμα που μου κάνει εντύπωση γτ μέχρι χθες δεν καθυστερούσαν λόγω έγκρισης καθόλου
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από greenalexyo »

Ενώ έχω δηλώσει το εμαιλ μου, δεν μου έρχεται ειδοποίηση όταν κάποιος μου απαντάει ή παραθέτει κάτι ... Πως μπορώ να το φτιάξω;

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τρί Απρ 13, 2021 6:31 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από yandr »

greenalexyo έγραψε:Ενώ έχω δηλώσει το εμαιλ μου, δεν μου έρχεται ειδοποίηση όταν κάποιος μου απαντάει ή παραθέτει κάτι ... Πως μπορώ να το φτιάξω;

Έχουμε απενεργοποιήσει αυτή τη δυνατότητα, γιατί έχουμε πάρα πολλούς χρήστες και το φόρουμ έστελνε εκατοντάδες ή χιλιάδες εμαιλ καθημερινά.

Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να απενεργοποιηθεί το site, καθώς θεωρήθηκε ότι ανήκει σε spammers.

Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από greenalexyo »

yandr έγραψε:
greenalexyo έγραψε:Ενώ έχω δηλώσει το εμαιλ μου, δεν μου έρχεται ειδοποίηση όταν κάποιος μου απαντάει ή παραθέτει κάτι ... Πως μπορώ να το φτιάξω;

Έχουμε απενεργοποιήσει αυτή τη δυνατότητα, γιατί έχουμε πάρα πολλούς χρήστες και το φόρουμ έστελνε εκατοντάδες ή χιλιάδες εμαιλ καθημερινά.

Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να απενεργοποιηθεί το site, καθώς θεωρήθηκε ότι ανήκει σε spammers.

Ούτε εδώ μου έρχεται ειδοποίηση στο σαιτ. Πχ για να σου απαντήσω τώρα, θυμήθηκα ότι είχα γράψει εδώ στο νήμα και μπήκα μπας και απάντησε κάποιος ... Αν γινόταν χαμός στο νήμα από πολλές απαντήσεις, ίσως έχανα την απάντηση σου ...

Μπορώ κάπως τουλάχιστον να μου στέλνετε εδώ στο σαιτ ειδοποίηση;

Panellas93
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 317
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2021 3:44 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από Panellas93 »

Ecomike delete γιατί είναι προσβλητικός δεν το βλέπετε ρε παιδιά ; Ο άνθρωπος είναι γεια σου απαράδεκτος ... Όλο κρίνει επειδή κόπηκε και δεν θα περάσει ποτέ αστυνομία κ ζορίζεται ... Και επίσης παράπονο δεν περνάτε μηνύματα μου και τ κόβεται ορισμένα χωρίς λόγο χωρίς να λέω τίποτε ούτε ύβρεις
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες