Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από D.Y.K »

Κατόπιν κοινής αποφάσεως των Στρατοπεδαρχών αποφασίσαμε να ανοίξουμε το συγκεκριμένο νήμα γιατί μας ενδιαφέρει η άποψή σας επί του θέματος.

Ποιο θεωρείτε κατά την κρίση σας ότι είναι το πιο συμπαθές (σε όλα τα επίπεδα) μέλος του forum μέσα από την στάση του όλα αυτά τα χρόνια; Μπορείτε να εκφράζετε την άποψη σας ελεύθερα και χωρίς "κολλήματα" ή λογοκρισία καθώς η γνώμη σας για άλλη μια φορά μετράει.

Ο τίτλος του νήματος "ακούγεται" λίγο γενικός αλλά νομίζω ότι είναι κατανοητός. Αρχικά σκέφτηκα να δημιουργήσω ψηφοφορία αλλά επειδή τα μέλη (ενεργά και ανενεργά) είναι πάρα πολλά σίγουρα θα αδικήσω ή θα "ξεχάσω" κάποιους - ες οπότε το αφήνω ελεύθερο.

Εννοείται πως για να μην ανοίξω και άλλο θέμα μπορείτε να εκφράζετε αντίστοιχα και τα παράπονά σας ή ακόμη και να δηλώσετε ποιο μέλος θεωρείται ότι με την στάση, την συμπεριφορά και την αρνητικότητά του κρίνεται ως αντιπαθές.

Αναμένουμε στην όσο το δυνατόν μεγαλύτερη ανταπόκριση σας και φυσικά ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΖΕΤΕ να εκφράσετε για τον οποιονδήποτε την άποψή σας ελεύθερα. Αυτή άλλωστε είναι και η βασική έννοια και αρχή της λειτουργίας του φόρουμ ώστε να γινόμαστε και εμείς καλύτεροι σε όλα τα επίπεδα.

Σας ευχαριστώ!Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Soap
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: Δευ Μάιος 11, 2015 3:53 am
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Soap »

ΔΥΚ, Νασσος, και atomic yeti. Επίσης απευθύνω απορία προς τους παλιούς, εγώ έμπαινα και αρκετά παλιότερα στο φορουμ αλλά χωρίς username αλλά οι ΓΚΡΕΕΚ ΑΡΜΥ, υφο και λοιπές παλιές καραβάνες που χάθηκαν;
Πάλι με Φάνη Πετραλιά, πάλι δικια μας θα'ναι...
Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από marsupilami »

terminator διαθετει πολλες γνωσεις τις οποιες μας τις προσφερει με ευχαριστηση απαντα εγκυρα στις απαντησεις μας και ειναι ευγενικος και σεβαστικος προς τους συνομιλητες του χωρις να χρησιμοποιει σκοπτικο υφος οταν καποιος κανει ενα λαθος η ρωτα κατι που εχει απαντηθει η εκφερει αντιθετη γνωμη απο αυτον. Ολα αυτα δειχνουν πως ειναι ενας καλοπροαιρετος ανθρωπος που οπως και να το κανουμε στη σημερινη εποχη ειναι ελαχιστοι... Απο αυτο το νημα θα ηθελα να τον ευχαριστησω και δημοσια για οσες πληροφοριες μου εχει προσφερει...
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1855
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Terminator »

marsupilami έγραψε:terminator διαθετει πολλες γνωσεις τις οποιες μας τις προσφερει με ευχαριστηση απαντα εγκυρα στις απαντησεις μας και ειναι ευγενικος και σεβαστικος προς τους συνομιλητες του χωρις να χρησιμοποιει σκοπτικο υφος οταν καποιος κανει ενα λαθος η ρωτα κατι που εχει απαντηθει η εκφερει αντιθετη γνωμη απο αυτον. Ολα αυτα δειχνουν πως ειναι ενας καλοπροαιρετος ανθρωπος που οπως και να το κανουμε στη σημερινη εποχη ειναι ελαχιστοι... Απο αυτο το νημα θα ηθελα να τον ευχαριστησω και δημοσια για οσες πληροφοριες μου εχει προσφερει...


Να σε καλά φίλε marsupilami καλη επιτυχια στις πανελλήνιες και να πετύχεις τους στόχους σου

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από D.Y.K »

Soap έγραψε:ΔΥΚ, Νασσος, και atomic yeti. Επίσης απευθύνω απορία προς τους παλιούς, εγώ έμπαινα και αρκετά παλιότερα στο φορουμ αλλά χωρίς username αλλά οι ΓΚΡΕΕΚ ΑΡΜΥ, υφο και λοιπές παλιές καραβάνες που χάθηκαν;


Ο Greek_Army έχει αποφασίσει οικειοθελώς να απαλλαχθεί από τις αρμοδιότητες του και κατά τα φαινόμενα να αποχωρήσει και από το φόρουμ γενικότερα. Ο Su-35 απλά σταμάτησε να ασχολείται επίσης με το φόρουμ και έχει χαθεί εδώ και αρκετά χρόνια. Ποιες άλλες λοιπές καραβάνες εννοείς για να σου απαντήσω;

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις και φυσικά αναμένουμε ακόμα περισσότερες τοποθετήσεις και από άλλα μέλη / αναγνώστες.

Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από marsupilami »

Επισης να μην παραλειψω τους φιλους fanaras και ΔημητρηςΕ
Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από marsupilami »

Terminator έγραψε:
marsupilami έγραψε:terminator διαθετει πολλες γνωσεις τις οποιες μας τις προσφερει με ευχαριστηση απαντα εγκυρα στις απαντησεις μας και ειναι ευγενικος και σεβαστικος προς τους συνομιλητες του χωρις να χρησιμοποιει σκοπτικο υφος οταν καποιος κανει ενα λαθος η ρωτα κατι που εχει απαντηθει η εκφερει αντιθετη γνωμη απο αυτον. Ολα αυτα δειχνουν πως ειναι ενας καλοπροαιρετος ανθρωπος που οπως και να το κανουμε στη σημερινη εποχη ειναι ελαχιστοι... Απο αυτο το νημα θα ηθελα να τον ευχαριστησω και δημοσια για οσες πληροφοριες μου εχει προσφερει...


Να σε καλά φίλε marsupilami καλη επιτυχια στις πανελλήνιες και να πετύχεις τους στόχους σου



Σας ευχαριστω πολυ! Την αληθεια λεω και για ανθρωπους σαν εσας πρεπει να λεγονται τοσα και αλλα τοσα γιατι οπως και να εχει αποτελειτε προτυπο για ολους κυριως ομως για εμας τους νεοτερους και ειναι καλο να προβαλλονται τετοιες προσωπικοτητες σαν και την δικη σας. Συγχαρητηρια στους διαχειριστες για αυτη την ιδεα!

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11197
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Nassos »

marsupilami έγραψε:terminator διαθετει πολλες γνωσεις τις οποιες μας τις προσφερει με ευχαριστηση απαντα εγκυρα στις απαντησεις μας και ειναι ευγενικος και σεβαστικος προς τους συνομιλητες του χωρις να χρησιμοποιει σκοπτικο υφος οταν καποιος κανει ενα λαθος η ρωτα κατι που εχει απαντηθει η εκφερει αντιθετη γνωμη απο αυτον. Ολα αυτα δειχνουν πως ειναι ενας καλοπροαιρετος ανθρωπος που οπως και να το κανουμε στη σημερινη εποχη ειναι ελαχιστοι... Απο αυτο το νημα θα ηθελα να τον ευχαριστησω και δημοσια για οσες πληροφοριες μου εχει προσφερει...


Συμφωνώ. Στα θέματα περί Στρατιωτικών Σχολών με βοήθησαν πάρα πολύ οι αναλύσεις και απαντήσεις του στις πάρα πολλές ερωτήσεις που έθεταν τα μέλη.

Ο AtomicYeti απλούστατα δεν είναι για το παρόν forum. Είναι πολύ "gun geek".Εικόνα

Μακάρι να υπήρχαν ακόμη οι Velerefontis, ΟΑΑΕΕ2,udt71, και φυσικά ο Greek_Army.
AtomicYeti
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: Τετ Ιουν 03, 2015 5:34 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από AtomicYeti »

Nassos έγραψε:

Ο AtomicYeti απλούστατα δεν είναι για το παρόν forum. Είναι πολύ "gun geek".Εικόνα

Μακάρι να υπήρχαν ακόμη οι Velerefontis, ΟΑΑΕΕ2,udt71, και φυσικά ο Greek_Army.


Πραγματικά συμφωνώ με τον Νάσσο, δεν ασχολούμαι πολύ με τα του στρατεύματος, αλλά πάλι καλά, το φόρουμ έχει και την γενική θεματολογία. Είμαι σίγουρος οτι έχετε καταλάβει το θέμα που έχω με τη σκοποβολή, απλά είναι αρρώστια.

Δεν γράφω πολύ καιρό στο φορουμ, οπότε δεν νομιζω οτι έχω κάποια συμπάθεια, με λίγα λόγια ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΡΕΜΑΛΙΑ Εικόνα.

Destiny comes to those who listen,the rest will meet their fate!
Άβαταρ μέλους
Soap
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: Δευ Μάιος 11, 2015 3:53 am
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Soap »

Ο γκρεεκ αρμυ ήταν ίδια μονάδα με μένα. Χίο 3ο ετέθ. Φυσικά ήταν παλιότερη σειρά από μένα. Πρόσφατα διάβαζα κάτι συζητήσεις στο ντιφένς νετ. Εκεί πορώνονται και χωρίζονται σε φιλορώσσους και αντιρώσσους και σφάζονται, πολύ το γέλιο να τους παρακολουθείς γενικά. Ένας μάλιστα είχε κάνει ορισμένα σχόλια και υπέγραφε ως Velerefontis. Δεν μπορώ να ξέρω αν ήταν ο δικός μας βέβαια. Θυμάμαι επίσης έτσι στα θολά κάποια μέλη με τα ονόματα Illy και κρίστυ καθώς επίσης κι ο Τόπολ Μ. Ο δημήτρης μακ ήταν επίσης νεούδι στο φόρουμ τότε καθώς επίσης κι ο ΔΥΚ αλλά κι εγώ που τότε έμπαινα ως GEUST.
Πάλι με Φάνη Πετραλιά, πάλι δικια μας θα'ναι...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από D.Y.K »

1) Όχι δεν γράφει ο δικός μας Velerefontis στο Defencenet.

2) Οι illy,cristi και TOPOL-M είναι όλοι ανενεργά μέλη πλέον (δυστυχώς κυρίως για τους illy και TOPOL-M). Ο ΤΟPOL-M πριν κάποιους μήνες είχε κάνει μια επανεμφάνιση χωρίς όμως να κάνει κάποια δημοσίευση στο φόρουμ και έκτοτε εξαφανίστηκε πάλι. Είχαμε ανταλλάξει τότε κανα 2 ΠΜ.

Για να τοποθετηθώ και εγώ όμως επί του θέματος εγώ θα επέλεγα (αν και έχουν περάσει τόσα πολλά παιδιά και έχω σχέσεις ακόμα και σήμερα με πάρα πολλούς και ίσως αδικήσω κάποιους-ες) τους Nicolas_mk2,illy,TOPOL-M,Su-35,OAAEE2 και thrakiotis.

Φυσικά είναι και αρκετοί άλλοι αλλά αυτοί έρχονται πρώτοι κατά σειρά κατ'εμέ.

Σκοπός πάντως του νήματος είναι και μια ανασκόπηση / αναδρομή στο παρελθόν συνεπώς οποιεσδήποτε παρατηρήσεις ή απορίες έχετε μπορείτε να τις εκφράζετε ελεύθερα.

Άβαταρ μέλους
Vessty
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Vessty »

Σαν όχι και τόσο ενεργό μέλος του φόρουμ (σίγουρα θα μπω 1-2 φορές την βδομάδα) θα έλεγα D.Y.K και Νassos
Ελλας ΣΣΕ

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Ελλας ΣΣΕ »

Terminator και black knightΒοηθανε παρα πολυ τους νεοτερους και φαινεται να αγαπανε πολυ το στρατο και την πατριδα

tzini
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Οκτ 22, 2014 11:15 am
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από tzini »

Το πιο συμπαθές μέλος του φόρουμ για εμένα είναι αυτό που σε επαναφέρει στο πραγματικό κόσμο!
Με τη συμπεριφορά του σου δείχνει οτι η κοινωνία μας δεν συγχωρεί τα λάθη!
Είναι καλύτερο να σου" τη πει " ενας άγνωστος σ΄έναν υπολογιστή.
παρά να σου "τη πει¨" ή να σε θεωρήσει αφελή ο εκάστοτε εργοδότης, προιστάμενος κ. Τ. Λ.
Δεν χρησιμοποιεί άσκοπες ευγένειες, σε παροτρύνει, και σε στηρίζει.
Σε 'μένα που του είμαι ένας αγνωστος χρήστης-και γι'αυτόν- με υποστήριξε πολύ, χωρίς όφελος και με προθυμία.
Και παρ'οτι άγνωστος είναι ένας αληθινός μου φίλος!
Σ'ευχαριστώ πολύ Γρεεκ_Αρμυ για όλα όσα έκανες για εμενα!

και απ'οτι καταλάβατε ο Γρεεκ_Αρμυ είναι Για εμένα το πιο συμπαθές μέλος του φόρουμ!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης