Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από D.Y.K »

bruce lee έγραψε:*Ο valerefontis μπαινει τωρα;


Πλέον όχι. Από τα καλύτερα παιδιά ο Vele.

Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από blood »

Ρε παιδια ο kampf που εχει χαθει; Επισης nikolas_mk2 aisimike trisibobina δεν μπαινουν πλεον?
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από blood »

Επισης μια που λεμε ποια ελη συμπαθειτε παλια καναμε πολυ ωραιες συζητησεις και με su-35 τον ufo δλ με illy,kampf με τον dimitris,fidea ελπιζω να τα λεω σωστα δεν τους θυμαμαι και ολους με τον legion κι αλλοι ετσι καλοι δυστηχως εχουν χαθει ολου αυτοιΕικόνα Α και τον generX
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από blood »

  • Αγαπω την cristi η αλλιως rafale αχχχΕικόνα
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
KRISTINA
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 15, 2017 8:23 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από KRISTINA »

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη. Παλιά και νέα... Ευχαριστώ όσους με θυμούνται ακόμα και αναφέρουν το όνομα μου! Πέρασαν πολλά χρόνια και θυμάμαι κι εγω επίσης όλα τα μέλη...
KRISTINA
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 15, 2017 8:23 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από KRISTINA »

blood έγραψε:Επισης μια που λεμε ποια ελη συμπαθειτε παλια καναμε πολυ ωραιες συζητησεις και με su-35 τον ufo δλ με illy,kampf με τον dimitris,fidea ελπιζω να τα λεω σωστα δεν τους θυμαμαι και ολους με τον legion κι αλλοι ετσι καλοι δυστηχως εχουν χαθει ολου αυτοιΕικόνα Α και τον generX


Εικόνα Τι μου θύμισες τωρα; Παλιές καλές εποχές!

Άβαταρ μέλους
psofos
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 14, 2016 1:30 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από psofos »

Μπραβο σε ολους πραγματικα!1. Ο yandr που ειναι; Το αφησε το forum; Δικο του δεν ειναι;

2.O dn24 ειναι στο εμπορικο ναυτικο αποτι θυμαμαι. Γιαυτο δε μπαινει πολυ;

3. Μεινατε λοιπον 3 ατομα:Nassos,Term και DYK. Σωστα;

Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Signaller »

Ρε σεις πού πήγε ο Στρατάρχης yandr;
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Va

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Va »

Verefontis και cristy. Παντως θυμαμαι εποχες π μπαιναμε ολοι udt1 ufo illy και πολυ αλλοι πάει χαθηκαμε ολοι αλλοι δε μπαίνουν καθολου και αλλοι σπάνια οπως εγω ωραιες εποχές τοτε πανε περασαν
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Ηθελα να πω και εγω τη προσωπικη μου γνωμη πανω σε αυτο.

Θεωρω πως ο Δ. Υ. Κ και ο Νασσος ειναι απτα καλυτερα μελη εδω μεσα, που ακομα και ανωνυμα σου βγαζουν μια συμπαθεια, μια επιστοσυνη προς το προσωπο τους οταν τους μιλας και ο λογος τους ειναι παντα μετρημενος. Εκτος αυτου, ο ΔΥΚ ξερει τα παντα πανω σε προκηρυξεις και οποιο προβλημα ειχα παντα ειχε ετοιμη την απαντηση. Ο Νασσος δεν πιανεται στα εξοπλιστικα, καμια φορα θελω να γραψω κατι αλλα λεω " που πας ρε Λευτερη τωρα ξυπολητος στα αγκαθια " οποτε καθομαι και απολαμβανω τις συζητησεις του για τα νεα των Ενοπλων Δυναμεων.

Τον Yandr, δεν τον εχω γνωρισει αρκετα αλλα απτα λιγα σχολια του που εχω δει γενικα φαινεται ενας σοβαρος και μετρημενος ανθρωπος και η αληθεια ειναι πως καμια φορα η σοβαροτητα σου σε μερικα μηνυματα με " φοβιζει " πραγμα καλο, διοτι κρατιεται το επιπεδο οταν πρεπει. Επισης εχω καταλαβει πως ειναι εξισου πολυ διαβασμενος πανω σε εξοπλισμους οπως και σε οτι αφορα νεα πακετων εξοπλιστικων των Ενοπλων Δυναμεων. Με λιγα λογια θα εβαζα στα ιδια επιπεδα και τους 3, απλα Ο καθενας ειναι λιγο καλυτερος στον τομεα του και λογικο αυτο.

Απο εκει και περα, υπαρχουν ατομα τα οποια τα παω για τον λογο που εχουν και για τις ωραιες απαντησεις τους.

Fsasa: Οι απαντησεις του παντα ηταν τοσο ωραιες, ισως μερικες φορες ειρωνικες, αλλα παντα τα ελεγε ετσι ωστε να μη βαριεσαι ποτε.Εικόνα

Xanthos: Πολυ καλο παιδι οπου τον γνωρισα απτο φορουμ το 19, απτα παιδια που θα κατσει να σου μιλησει, να σε βοηθησει οσο γνωριζει και να πει τη γνωμη του ομορφα κι ωραια διχως διαξιφισμους.

Διασωστης31 : Απτα ατομα, τα οποια γνωρισα επισης το 19 απτο φορουμ, οπου κραταμε και επαφες εκτος φορουμ απο τοτε. Τι να πω γι αυτον τωρα; Ο τυπος δεν πιανεται πανω σε θεματα περι Νομων και τα σχετικα. Τρομερο παιδι.

Σιγουρα ξεχναω κι αλλα ονοματα ειτε παλια ειτε καινουρια, οποτε θα επανελθω αν μου ερθει καποιο σαν φλασια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lefteris 2αμαλ την Δευ Ιαν 18, 2021 9:38 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλίας

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Ηλίας »

Το γλύψιμο πάει σύννεφο
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Ηλίας έγραψε:Το γλύψιμο πάει σύννεφο


Γλυψιμο στο τι; Θα με πληρωσουν ή μηπως θα παρω αναδρομικα λογω βαθμου;Εικόνα

Στελιο με το 123454213ο ψευτικο προφιλ, τα ατομα που ανεφερα τα ξερω και εχουμε μιλησει και εκτος φορουμ, εκτος 1-2, οποτε κανενα γλυψιμο προς το προσωπο τους.

Ο λογος που εγραψα τι και πως, ειναι διοτι παντα σε μια δουλεια ή οτιδηποτε στη ζωη εξω, ειναι καλο να επαινεις καποιον.

Ισως το κανεις για την δικη σου ευχαριστηση ειτε γιατι νιωθεις πως πρεπει να το ακουσουν και οι ιδιοι.

Εχω βρει απειρες πληροφοριες εδω μεσα, που δεν θα τις εβρισκα ποτε μου οσα site και αν διαβαζα.
Οταν κανεις και εσυ καποιες φιλιες απτο φορουμ και συνεχισεις να τις κρατας και εξω απο αυτο, τοτε θα καταλαβεις.

Μεχρι τοτε, θα γραφεις απλα σαν guest ή απτα χιλιαδες προφιλ που εχεις εδω και στο φεισμπουκ.
Δεν θα μπω στον κοπο να σου ξανα σπαντησω, σε εχω βαρεθει.Εικόνα
... tout àl'heure
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lefteris 2αμαλ την Δευ Ιαν 18, 2021 11:35 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Επισκέπτης

Ποιο θεωρείτε το πιο συμπαθές μέλος του forum;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Για τα υπόλοιπα παιδιά δεν ξέρω, δεν τα έχω παρακολουθήσει ιδιαίτερα, αλλά ο D.Y.K (κορυφή) και ο Nassos είναι απίστευτα καλά παιδιά και τρομεροί γνώστες του αντικειμένου.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης