Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κ εγώ πήρα αλλά λείπει. Να μας πει ο φίλος π τον βρήκε να μας πει τι του είπε
GeorgeMp
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 6:43 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από GeorgeMp »

Και επίσης όσον αφορά για τη σχολή, οι άνθρωποι εκεί δεν έχουν ακόμη ενημέρωση.
ExwterikosFrouros
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 12, 2023 12:48 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ExwterikosFrouros »

Markossad έγραψε: Δευ Μάιος 29, 2023 11:53 am Καλησπέρα σε όλους.Tholkre κάλεσα στο σταθερό που έγραψες και μίλησα με τον κατάλληλο άνθρωπο. Δυστυχώς παιδιά έχω δυσάρεστα νέα. Δεν μπορώ να πω κάτι άλλο.213 - 130 - 7561. Τηλεφωνήστε και θα σας απαντήσουν για τη σχολή.
Εισαι μεγαλο νοπανο, ο ανθρωπος ειναι σε αδεια και δεν ειπε τιποτα για σχολη.
Θελετε πολλες φαπες πονεμενα τρολ! Αν εχεις περασει οντως υεφκκ εισαι η ντροπη των συναδελφων και θα σε καταλαβουν γρηγορα!
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Garda »

ExwterikosFrouros έγραψε: Δευ Μάιος 29, 2023 6:38 pm
Markossad έγραψε: Δευ Μάιος 29, 2023 11:53 am Καλησπέρα σε όλους.Tholkre κάλεσα στο σταθερό που έγραψες και μίλησα με τον κατάλληλο άνθρωπο. Δυστυχώς παιδιά έχω δυσάρεστα νέα. Δεν μπορώ να πω κάτι άλλο.213 - 130 - 7561. Τηλεφωνήστε και θα σας απαντήσουν για τη σχολή.
Εισαι μεγαλο νοπανο, ο ανθρωπος ειναι σε αδεια και δεν ειπε τιποτα για σχολη.
Θελετε πολλες φαπες πονεμενα τρολ! Αν εχεις περασει οντως υεφκκ εισαι η ντροπη των συναδελφων και θα σε καταλαβουν γρηγορα!
+1, καλά του τα λες! Για αυτό έχω πάψει να ασχολούμαι με το νήμα αυτό. Νομίζω πάνω από τους μισούς εδώ ειδικά αυτοι που γράφουν χωρίς προφίλ (καλή ώρα όπως συνέβη) είναι είτε κομμένα άτομα της 6κ 9κ, είτε έχουν περάσει εσωτερικοί και απλά βγάζουν χολή χωρίς λόγο.

Όσον αφορά την σχολή περιμένουμε το ΦΕΚ της σχολής το οποίο μπορεί να βγει και 5-10 μέρες πριν. Οπότε π. Χ για 19 Ιουνίου άμα είναι να ξεκινήσει μπορεί να βγει και τελευταία στιγμή π. Χ στις 12/Ιουνίου. Προσωπικά δεν νομίζω να έχουμε περισσότερο από 10 μέρες περιθώριο από την στιγμή που θα λάβουμε το Μάιλ παρουσίασης στην σχολή.
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
Greenville

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Greenville »

Ρε παιδιά πονηρευτείτε λίγο. Όποιος καλεί σε τέτοιες υπηρεσίες, δίνει τα στοιχεία του. Λογικό κάποιος να μην θέλει να πει κάτι παραπάνω, για να μην βγει screenshot και αναρτηθεί στο FB. Την συνέχεια την ξέρετε. Εγώ είχα διαβάσει το σχόλιο του παιδιού πριν μέρες και ήθελα να καλέσω αυτή τη βδομάδα. Το παλικάρι που λέει ότι μίλησε, νομίζω ότι το έγραψε το σχόλιο σκ, άρα λογικά την προηγούμενη βδομάδα κάλεσε. Εγώ προσωπικά θα καλέσω την Παρασκευή και θα λυθεί το μυστήριο. Εγώ εικάζω ότι το " δυσάρεστο " που γράφτηκε μάλλον εννοεί μετά τις εκλογές να μας καλέσουν. Μπορεί να βγει ο Lorenzo αληθής που από τις πληροφορίες που είχε από τον βουλευτή, δεν το έβλεπε για Ιούνιο Σχολή. Έχω διαβάσει και τις 51 σελίδες του νήματος. Τους ακατάλληλους τους ξέρουμε. Υπομονή μάγκες. Ο θεός να βάλει το χέρι του.
Nikolasiu

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Nikolasiu »

Διαβάζοντας τα τελευταία σχόλια έχω να πω το εξής: Αν καλέσουμε την Τετάρτη και μας πει ο υπάλληλος κάτι το οποίο δεν μας αρέσει πχ καθυστέρηση ενός μήνα, θα επιβεβαιωθεί ο Μάρκος. Αν ακούσουμε κάτι άλλο, σημαίνει ότι ήταν τρολλ και θα του ευχηθούμε καλές διακοπές :D.2 μέρες υπομονή.
Loan

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Loan »

Greenville έγραψε: Δευ Μάιος 29, 2023 9:09 pm Ρε παιδιά πονηρευτείτε λίγο. Όποιος καλεί σε τέτοιες υπηρεσίες, δίνει τα στοιχεία του. Λογικό κάποιος να μην θέλει να πει κάτι παραπάνω, για να μην βγει screenshot και αναρτηθεί στο FB. Την συνέχεια την ξέρετε. Εγώ είχα διαβάσει το σχόλιο του παιδιού πριν μέρες και ήθελα να καλέσω αυτή τη βδομάδα. Το παλικάρι που λέει ότι μίλησε, νομίζω ότι το έγραψε το σχόλιο σκ, άρα λογικά την προηγούμενη βδομάδα κάλεσε. Εγώ προσωπικά θα καλέσω την Παρασκευή και θα λυθεί το μυστήριο. Εγώ εικάζω ότι το " δυσάρεστο " που γράφτηκε μάλλον εννοεί μετά τις εκλογές να μας καλέσουν. Μπορεί να βγει ο Lorenzo αληθής που από τις πληροφορίες που είχε από τον βουλευτή, δεν το έβλεπε για Ιούνιο Σχολή. Έχω διαβάσει και τις 51 σελίδες του νήματος. Τους ακατάλληλους τους ξέρουμε. Υπομονή μάγκες. Ο θεός να βάλει το χέρι του.
αν θέλουν να μας βάλουν Σεπτεμβρίο σχολη ποιος ο λόγος να στείλουν μειλ για τα ρούχα από τώρα; Είναι κ η Δράμα στην μεση που δεν μπορεί να φέρει κρατούμενους αν δεν πάμε οι εξωτερικοί και ήδη μπήκαν όλοι οι εσωτερικοί. Θα κάθονται μέχρι Νοέμβριο χωρίς να κάνουν τίποτα; Επίσης ο πρόεδρος είπε πως πιθανή ημερομηνία έναρξης της σχολής είναι 19 Ιουνίου. Αν δεν έρθει μειλ μέχρι 15 -16 Ιουνίου τότε να φοβόμαστε μν πάει φθινόπωρο αν κ προσωπικά δεν πιστεύω να πάει μετά το καλοκαίρι.
Greenville

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Greenville »

Φίλε μου Loan μαζί σου ! Αυτό θέλουμε όλοι... Δεν πάει άλλο η κατάσταση. Εμείς την αλήθεια αναζητούμε και θέλουμε να την μάθουμε το γρηγορότερο δυνατόν. Ψυχραιμία, να μιλήσουμε με τον υπάλληλο αυτή τη βδομάδα να τελειώσει αυτό το θρίλερ με την αναμονή.
GeorgeMp
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 6:43 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από GeorgeMp »

Θεωρώ στη χειρότερη αντί για 19 να πάμε 26 Ιουνίου.
Καθόμαστε, ψηφίζουμε και φεύγουμε την επόμενη μέρα.
Γενικά πολλά τρολ μπαίνουν και θα μπαίνουν να γράφουν κακίες και ανακρίβειες.
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από apiliotis »

GeorgeMp έγραψε: Τρί Μάιος 30, 2023 3:56 pm Καθόμαστε, ψηφίζουμε και φεύγουμε την επόμενη μέρα.
Δεν είναι τόσο απλό όσο το λες. Από την Δράμα είναι δίπλα, σε μισή ώρα έφτασες. Από την Ζάκυνθο και και Κρήτη πως θα παμε; Αν παμε μετά εκλογών εκτιμώ ότι θα δώσουν παρουσιαση απο την Τετάρτη και μετά.
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Garda »

Καλά εντάξει πεδία 190 άτομα και βγάλε τους μισούς που μπορούν να πάνε να ψηφίσουν. Γενικά μιλάμε για πολύ λίγους ψήφους δεν νομίζω να τους νοιάζει και πολύ. Επίσης γιατί να μην μπορέσουν να κανονίσουν οποίος θέλει να ψηφίσει εκεί κοντά στην σχολη σε ένα εκλογικό τμήμα; Είναι τόσο δύσκολο; Εξάλλου δεν βάζουμε σταυρούς τώρα, μόνο κόμμα ψηφίζουμε. Μην το κάνουμε τόσο δύσκολο με τις εκλογές.

Επίσης να σας θυμίσω πέρσυ οι δεύτερη σειρά της 6κ φρουρών μπήκε σχολή 29 /Ιουνίου. Μέχρι τότε μας παιρνει βασικά είναι η τελευταία ημερομηνία που μπορούμε να μπούμε για να τελειώσουμε λίγο πριν τις 15/ Αυγούστου.
Οπότε πολύ πιθανό να μπούμε και όπως είπες 28/29 Ιουνίου.
Το θεμα είναι ένα είτε 19 είτε 29 θα μπούμε!
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από apiliotis »

Garda έγραψε: Τρί Μάιος 30, 2023 9:31 pm Επίσης γιατί να μην μπορέσουν να κανονίσουν οποίος θέλει να ψηφίσει εκεί κοντά στην σχολη σε ένα εκλογικό τμήμα; Είναι τόσο δύσκολο; Εξάλλου δεν βάζουμε σταυρούς τώρα, μόνο κόμμα ψηφίζουμε.
Συμφωνώ και επαυξάνω
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

Οι ψήφοι μπορεί να είναι λίγοι, αλλά είναι αναγκασμένοι να μας δώσουν άδεια να ψηφίσουμε ή να φτιάξουν ειδικούς καταλόγους για να ψηφίσουμε εκεί.
Και γω πιστεύω ότι θα μπούμε 3,4 μέρες μετά τις εκλογές που είναι στις 25.
Μια χαρά βγαίνει να μπούμε την Τετάρτη 28 Ιουνίου.
Προλαβαίνουν και τα παιδιά που είναι από νησιά.
ΥΕΦΚΚ 2023
Greenville

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Greenville »

Παιδιά αναρτήθηκε στο FB η απορία μας. Ο Μάρκος δεν είναι τρολ. Μπείτε διαβάστε σχόλια. Δυστυχώς μετά τις εκλογές σχολή, στην καλύτερη αρχές Ιουλίου. Το βλέπω για σχολή παρωδία 40 ημερών. Αυτά τα είδα αυτά κατάλαβα, αυτά λέω. Μακάρι να αλλάξει κάτι στο παρά 5!
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Garda »

Καλά οκ ο υπάλληλος καλά του είπε, η διαδικασία είναι αυτή. Το εάν θα υπογράψουν η όχι οι υπηρεσιακοί υπουργοί δεν είναι στο χέρι του υπαλλήλου να ξέρει, κάτι που δεν αποκλεισε και ο ίδιος απλά έγραψε την γνώμη του ότι είναι δύσκολο. Βάση νομοθεσίας πάντως δεν υπάρχει κάποιο κόλλημα. Η υπογραφή αυτή είναι ρουτίνας δεν υπάρχει λόγος να μην υπογράψει την ΚΥΑ. Υπογράψει δεν υπογράψει, το πολύ πολύ να μπούμε 2 βδομάδες μετά αφού υπογράψουν οι νέοι υπουργοι της νέας κυβέρνησης και απλά να φάμε όλον τον Αύγουστο μέσα. Δεν ξέρω εάν το έχετε καταλάβει, αλλά σχολή θα μπούμε το καλοκαίρι, και Σεπτέμβριο θα έχουν βγει τα ΦΕΚ διορισμού μας.

Δεν θα μας έστελναν καν Μάιλ ρουχισμού εάν ήταν να μπούμε το φθινόπωρο.
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες