Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Qrs

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Qrs »

Καλησπέρα ομάδα. Συζητιέται ότι θα βγει προκυρηξει αυτές της μέρες λέτε να ισχύει
Venom94
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Venom94 »

Που συζητιεται ακριβως;
Fulakas1

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Fulakas1 »

Qrs έγραψε: Πέμ Μάιος 11, 2023 9:27 pm Καλησπέρα ομάδα. Συζητιέται ότι θα βγει προκυρηξει αυτές της μέρες λέτε να ισχύει
απο σεπτεμβρη. Ακομα δεν τελειωσαν οι εκλογες ποτε να βγει προκυρηξη
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από kreator999 »

Καλησπέρα παιδιά! Γνωρίζει κανένας αν στην δημοτική αστυνομία θα δουλεύουν Σαββατοκύριακα ή και νυχτερινά ωράρια?
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Diasostis31 »

kreator999 έγραψε: Σάβ Ιουν 10, 2023 5:36 pm Καλησπέρα παιδιά! Γνωρίζει κανένας αν στην δημοτική αστυνομία θα δουλεύουν Σαββατοκύριακα ή και νυχτερινά ωράρια;
Οχι Δευτέρα Παρασκευή μόνο,9 με 17.
24/7 είναι η υπηρεσία, και αργίες κανονικά.
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από kreator999 »

Διασώστη σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! Οι υπηρεσίες που είπες 24/7 και οι αργίες είναι αυτές που προβλέπονται οτι θα κάνεις μέσα στον μήνα; Πάντως επειδή το ψάχνω και εγώ από πέρυσι το θέμα της συγκεκριμένης προκηρυξης όλα δείχνουν προς το παρόν τουλάχιστον οτι πάει για Σεπτέμβριο το πράγμα και προς αποφυγή επαναλαμβανομενων ερωτήσεων διάβασα απο την αρχή τις σελίδες του φόρουμ όπως επίσης και όλο το φεκ που είχε βγει τον Δεκέμβρη
Edwwww

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Edwwww »

Όχι δεν κατάλαβες, εννοεί ότι υπάρχουν και πρωί και απόγευμα και νύχτα υπηρεσία, όπως και ΣΚ, νυχτερινά και αργίες πληρώνονται.
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από kreator999 »

Προχθές ρώτησα έναν δημοτικό αστυνομικό εδώ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και μου είπε οτι εμείς δουλεύουμε 7το πρωι με 3 το μεσημέρι 8ωρο δηλαδή και δουλεύουμε ένα Σαββατοκύριακο τον μήνα λέει. Αυτός με είπε οτι ειναι 15 χρόνια στη δημοτική αστυνομία δεν μου ανέφερε για νύχτες ίσως ήταν αυτονόητο για αυτόν οτι δουλεύουν υπηρεσία το βράδυ και για αυτο δεν μου το ανέφερε ή να ήταν σε καμία αλλη κατηγορία.
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από kreator999 »

Επίσης μου είπε οτι οι νέοι που θα ξεκινήσουν θα παίρνουν μισθό 850 ευρω συν αν έχεις παιδία είναι 50€ το πρώτο παιδί και για να δικαιούσαι επίδομα γάμου θα πρέπει ήδη να έχεις ένα παιδί, τους το επέβαλαν αυτό η τρόικα με είπε. Εγω παντως για τον μισθό αλλά διάβασα οτι ξεκινάς με 715 χωρίς παιδιά και για ΔΕ ανα 3 χρόνια έχεις μια αύξηση 40 ευρω
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γεια σας θα ηθελα να ρωτησω είναι υποχρεωτικό το διπλωμα για μηχανη γιατί έχω μόνο για αυτοκίνητο;
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από kreator999 »

Το φεκ λέει η κατοχή άδειας οδήγησης αυτοκινήτου Β ? κατηγορίας ή δίκυκλης μηχανής, πενήντα (50) τουλάχιστον κυβικών εκατοστών
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από kreator999 »

Το ερωτηματικό καταλαθος το έβαλα
Stratiotis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Stratiotis »

Καλή σας ημέρα, θέλω να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει για το θέμα εντοπιότητα.
Αν καποιος περάσει, μπει κ αποφοιτήσει, σαν νέος δημοτικός αστυνομικός που μένει στην πρωτεύουσα αλλά όχι στον δήμο Αθηναίων, υπάρχει περίπτωση να τον στείλουν κ εκεί ή μόνο στον δήμο που διαμένει ;
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Pyr »

Stratiotis έγραψε: Παρ Ιουν 16, 2023 2:16 pm Καλή σας ημέρα, θέλω να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει για το θέμα εντοπιότητα.
Αν καποιος περάσει, μπει κ αποφοιτήσει, σαν νέος δημοτικός αστυνομικός που μένει στην πρωτεύουσα αλλά όχι στον δήμο Αθηναίων, υπάρχει περίπτωση να τον στείλουν κ εκεί ή μόνο στον δήμο που διαμένει ;
οχι βέβαια ... Θα πρέπει να καλύψεις την θέση που θα εισαι επιτυχόν.

Π. Χ. Αν εισαι κάτοικος δήμου περιστερίου αλλα με βάση την αίτηση σου καταλήξεις να εισαι επιτυχόν ώς νεος δημοτικός αστυνομικός στον δήμο Θεσσαλονίκης, θα πρέπει να πάς να διοριστείς στην Θεσσαλονίκη και μονο ... Αν πάλι δεν θέλεις απλά δεν πάς και καλούν τον επόμενο επιλαχόν-επιτυχόν να καλύψει αυτή την θέση.

Ουσιαστικά θέλω να πώ δεν θα κοιτάξει κανείς που μένεις τώρα για να διοριστείς εκεί ώς νεος δημοτικός αστυνομικός, αυτό που θα γίνει ειναι αυτό που προανέφερα, εκτός κ αν εχει θέσεις στο δήμο περιστερίου και εισαι επιτυχόν με βάση τα μόρια σου στον ΤΟΠΟ σου... Τότε εισαι απλά τυχερός και θα διοριστείς εκεί που θέλεις.
Stratiotis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Stratiotis »

Οκ ! Παντως μου φαίνεται λίγο κουλό το ότι πχ οι θέσεις θα είναι 1000 ας πούμε.
Οι 400 πρώτοι στη λίστα πάνε Αθήνα από όπου κ αν μένουν στην Ελλάδα, κ ο 401 θέση που μενει στην Αθήνα να παει Θεσσαλονίκη.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Magnum7 και 10 επισκέπτες