Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Vaggelis698
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 11, 2023 11:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Vaggelis698 »

Zwgrafou13 έγραψε: Δευ Μάιος 15, 2023 11:05 pm Καλησπέρα παιδια, Έκανα τα χαρτιά μου το 2020 για Εποχικος και στα καλά καθούμενα προ χθες με πήραν τηλ και μ ειπαν αμ ενδιαφέρομαι ακόμα κλπ με τα πολλά παω για υγειονομικά τώρα, Αν παω σε δημόσιο νοσοκομείο χωρίς ραντεβού θα μ της κάνουν η πρέπει να κλείσω;
Φίλε αν είσαι άνω των 35 χρόνων και έχεις μια σταθερή δουλειά και είσαι ικανοποιημένος.
Μην πας καν! Φτάνει που τα τραβάμε εμείς με τα εποχικικια...
Εννοείται δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου. Αλλά όλα δείχνουν τα συμφραζόμενα ότι άνω τον 33 35 δεν ξέρω εποχικοί θα μένουν εκτός!
Vaggelis698
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 11, 2023 11:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Vaggelis698 »

Όσο για τους 11 γιατρούς πατε σβάρνα όλα τα νοσοκομεία και παρακαλά. Κ αν δεν προλάβεις πήγαινε και σε ιδιώτες.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ευχαριστώ πολυ που απάντησες,28 ειμαι φιλαρακι νομίζω πως με παίρνει γιαυτο πηρα το ρίσκο, ιδιωτικά με βλέπω γιατί δεν βρίσκεις άκρη με αυτούς στα δημόσια
Vaggelis698
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 11, 2023 11:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Vaggelis698 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Μάιος 16, 2023 6:13 pm Ευχαριστώ πολυ που απάντησες,28 ειμαι φιλαρακι νομίζω πως με παίρνει γιαυτο πηρα το ρίσκο, ιδιωτικά με βλέπω γιατί δεν βρίσκεις άκρη με αυτούς στα δημόσια
Ώραιος πολύ καλή ηλικία! Εύχομαι καλή επιτυχία!
EpPyr

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από EpPyr »

Δηλαδή βρε παιδιά εμείς που είμαστε εποχικοί άνω των 35 θα πάρουμε σύνταξη ως εποχικοί; Τίποτα δεν είναι σίγουρο, μην είσαστε απόλυτοι
Vaggelis698
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 11, 2023 11:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Vaggelis698 »

EpPyr έγραψε: Τρί Μάιος 16, 2023 7:21 pm Δηλαδή βρε παιδιά εμείς που είμαστε εποχικοί άνω των 35 θα πάρουμε σύνταξη ως εποχικοί; Τίποτα δεν είναι σίγουρο, μην είσαστε απόλυτοι
Κάτι συζητάνε για 8 μήνα! Αντε τυχεροί είχατε 3 μήνες μόνο ταμείο ανεργίας 😆😆
Φίλε με αυτή την κυβέρνηση μην περιμένεις πολλά.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Vaggelis698 έγραψε: Τρί Μάιος 16, 2023 8:13 pm
EpPyr έγραψε: Τρί Μάιος 16, 2023 7:21 pm Δηλαδή βρε παιδιά εμείς που είμαστε εποχικοί άνω των 35 θα πάρουμε σύνταξη ως εποχικοί; Τίποτα δεν είναι σίγουρο, μην είσαστε απόλυτοι
Κάτι συζητάνε για 8 μήνα! Αντε τυχεροί είχατε 3 μήνες μόνο ταμείο ανεργίας 😆😆
Φίλε με αυτή την κυβέρνηση μην περιμένεις πολλά.
Ακριβώς. Προσέξτε τι θα ψηφίσετε. Αυτό ισχύει για όλους όσους θέλουμε να μπούμε στο ΠΣ.
Vaggelis698
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 11, 2023 11:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Vaggelis698 »

Κάποιες σελίδες στο fb διαλαλουν αυτά π έχει αναφέρει ο lite coins 35 όριο ηλικίας.
Vaggelis698
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 11, 2023 11:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Vaggelis698 »

Litecoin απαντά σε παρακαλώ! Σ έστειλα και προσωπικό μνμα. Πως γίνεται να τα ξέρεις; Μίλησα με κάποιο σωματειο και είπαν κλείνουν στο όριο ηλικίας 35. Πωςςςς; Από που ξέρεις; Απαντά στο προσωπικό μνμα !
Litecoins
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2023 7:18 pm

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Litecoins »

Μου έχουν έρθει αμέτρητα μνματα! σε μερικούς έχω απαντήσει.
πραγματικά βαγγέλη ποια σωματεία αναφέρεις; αυτούς που ήξεραν είδη το οριο ηλικιας για 35; και απλά δεν το έλεγαν για να μην ξεσηκωθουν τα παιδιά άνω των 35;

ενημερουν σιγα σιγα, γτ δεν νπορουν να κανουν ΤΠτ! το οριο ηλικιας εχει σταλει καιροοο τωρα μηνες πριν.
και ακουτε που λενε πληροφορίες απο στελέχοι τς νδ θα ειναι 35 οριο ηλικια. πια πληροφια και μπαρμπουτσαλα. το οριο ηλικιας ειχε σταλει απο τοτε που δωδανε φεκ με τα κενα. ασχετα οτι καναν τουε κινεζουν τα σωματεία...

μακριά από τα σωματεία. ξέρουν πολλά άλλα δεν μιλάνε...
Vaggelis698
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 11, 2023 11:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Vaggelis698 »

Για να τα λες κάτι ξέρεις. Και σορρυ για το πριξιμο απλά καταλαβαίνεις την αγωνία μου π είμαι 31 κ εποχικός αν είναι 35 πιστεύω σε 4 χρόνια με τις αντιπυρικες ίσως ενταχθω στο σώμα. Και προφανώς για τουε άνω των 35 οτιδήποτε και να κάνουν εγώ μαζί τους είμαι... Γτ πρέπει να ενταχθουμε όλοι εποχικοί στο σώμα άνευ ορίου ηλικίας!
Δηλ δεν είσαστε μεγάλοι για να σβήνουμε μέτωπα αλλά είσαστε μεγάλοι για μόνιμοι. Ουστττττ ρεε
Manos78

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Manos78 »

Vaggelis698 έγραψε: Τετ Μάιος 17, 2023 11:37 am Για να τα λες κάτι ξέρεις. Και σορρυ για το πριξιμο απλά καταλαβαίνεις την αγωνία μου π είμαι 31 κ εποχικός αν είναι 35 πιστεύω σε 4 χρόνια με τις αντιπυρικες ίσως ενταχθω στο σώμα. Και προφανώς για τουε άνω των 35 οτιδήποτε και να κάνουν εγώ μαζί τους είμαι... Γτ πρέπει να ενταχθουμε όλοι εποχικοί στο σώμα άνευ ορίου ηλικίας!
Δηλ δεν είσαστε μεγάλοι για να σβήνουμε μέτωπα αλλά είσαστε μεγάλοι για μόνιμοι. Ουστττττ ρεε
Το 35 είναι μαζί με τις αντιπυρικες; Η θα προστεθούν 35 + την αντιπυρικη
Vaggelis698
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 11, 2023 11:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Vaggelis698 »

Manos78 έγραψε: Τετ Μάιος 17, 2023 11:47 am
Vaggelis698 έγραψε: Τετ Μάιος 17, 2023 11:37 am Για να τα λες κάτι ξέρεις. Και σορρυ για το πριξιμο απλά καταλαβαίνεις την αγωνία μου π είμαι 31 κ εποχικός αν είναι 35 πιστεύω σε 4 χρόνια με τις αντιπυρικες ίσως ενταχθω στο σώμα. Και προφανώς για τουε άνω των 35 οτιδήποτε και να κάνουν εγώ μαζί τους είμαι... Γτ πρέπει να ενταχθουμε όλοι εποχικοί στο σώμα άνευ ορίου ηλικίας!
Δηλ δεν είσαστε μεγάλοι για να σβήνουμε μέτωπα αλλά είσαστε μεγάλοι για μόνιμοι. Ουστττττ ρεε
Το 35 είναι μαζί με τις αντιπυρικες; Η θα προστεθούν 35 + την αντιπυρικη

Από ότι έχω καταλάβει 35 έκαστος και μια αντιπυρική να έχεις.
niasimas
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από niasimas »

Ο φίλος μας, ο Litecoins, που φαίνεται πως έχει καλή 'εσωτερική πληροφόρηση', μπορεί να μας πει αν θα πάρουν εποχικούς το 24; Γιατί ακούγεται ότι τα κενά θα καλυφθούν από τους πίνακες του 19 και 20. Εκτός και αν είναι πολλές οι κενές θέσεις, τότε θα βγάλουν νέα προκήρυξη. Επειδή λήγει η τετραετία, μάλλον θα ανανεωθούν οι συμβάσεις.
Tsolias

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Tsolias »

Πάντως παιδιά άμα είδατε σε site πυροσβεστικής πολλές θέσεις έμειναν κενές για εποχικούς, δεν δήλωσε κανείς και οι περισσότεροι μπαίνουν με μηδενικά μόρια. Τι θα γίνει με αυτές τις θέσεις; Γνωρίζει κανείς;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες