Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
GreenDragon99

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Κοίτα οι θέσεις υπάρχουν ακόμα ως οργανικές απλά το θέμα είναι ότι πρέπει να ξαναβγεί η νέα δημοκρατία να ορκιστεί ως νέα κυβέρνηση και μετά να προβεί σε περαιτέρω προσλήψεις.
DrFelix
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Ιαν 10, 2023 2:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από DrFelix »

Οκ καταλαβα, αρκει να βγουν μεχρι τελος χρονου γιατι ειμαι του 95 και δεν εχω πολυ χρονο ακομα, γιαυτο ρωταω
Antistratigos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Φεβ 24, 2023 2:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από Antistratigos »

Να σε ρωρησο κατι εγω ειμαι του 95 το νοεμβριο... Απο τον ερχομενο νοεμβριο που υποτιθεται γινομαι 28 απο το νοεμβρη και μετα δεν θα μπορουμε να κανουμε τα ψαρτια μας?
PAPAXITOS
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 16, 2019 6:40 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από PAPAXITOS »

Antistratigos έγραψε: Κυρ Απρ 16, 2023 5:43 pm Να σε ρωρησο κατι εγω ειμαι του 95 το νοεμβριο... Απο τον ερχομενο νοεμβριο που υποτιθεται γινομαι 28 απο το νοεμβρη και μετα δεν θα μπορουμε να κανουμε τα ψαρτια μας;
μπορείς εως 31 δεκ. Τα ετη λογιζοντε απο 1 Γενάρη εως 31 δεκεμβρη.
Dimida

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από Dimida »

100 Ροδόπη και 50 Καβάλα μάγκες και η βάση θα είναι στον θεό
Dajim
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Απρ 16, 2023 11:29 pm
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από Dajim »

100 Ροδόπη 50 Καβάλα και η βάση θα είναι πολύ μεγάλη μάγκες
Dajim έγραψε: Κυρ Απρ 16, 2023 11:31 pm Ξέρουμε ποτέ θα βγει ;
GreenDragon99

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Αν είσαι από Αθήνα δεν έχει σημασία πόσα μόρια έχεις, δεν υπάρχει περίπτωση να μπεις θα είσαι επικουρικό πίνακα καί θά δώσει προτεραιότητα σε όλους τους βόρειο Ελλαδίτες. Σίγουρα θα καλυφθούν οι θέσεις όπως γίνεται και στον Έβρο. Δεν είναι νησιά που είναι χάλια δεν καλύφθηκαν οι θέσεις και την άνοιξε για όλους...
GreenDragon99

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Ότι θα τις πάρει θα τίς πάρει κάποια στιγμή. Ελπίζω να είναι εντός χρονικού ορίου για τούς 95. Έχετε μέχρι τις 31 Δεκεμβρίου του 23.
Antistratigos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Φεβ 24, 2023 2:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από Antistratigos »

Αρα εμεις του 95 θαπρολαβουμε λογικα δικαστικη δημοτικη ξαι ε. Π. Ο π
GreenDragon99

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Δικαστική είναι μέχρι 30... Δημοτική 35 και ΕΠΟΠ οι του 95 δεν μπορούν να κάνουν τα χαρτιά τους φέτος δυστυχώς είστε εκτός ηλικιακού ορίου.
Antistratigos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Φεβ 24, 2023 2:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από Antistratigos »

Γτ αδερφε μεχρι τι οριο ηλικιας ειναι για εποπ?
DrFelix
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Ιαν 10, 2023 2:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από DrFelix »

Μου φαινεται εμεις του 95 σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε να αλλαξουμε χωρα...
sinpi

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από sinpi »

Αυτο που μου τη σπάει περισσότερο είναι ότι υπάρχουν ελλείψεις, το ξέρουνε, αλλά αντι να προσλάβουν κόσμο να μπούμε και εμεις που θέλουμε, κοιτάνε πως με επικοινωνιακά κόλπα προσπαθούνε να μαζέψουν τα ασυμάψευτα για να μην αντιδράσουνε οι αριστεροί. Είπαν 400 συνοριοφύλακες στο 23 ενω οι 250 είναι ήδη μέσα με προσλήψεις του 22, βάφτισαν τους ΟΠΠΙ ειδικούς φρουρούς και έτσι μειώνουν την ανάγκη για προσλήψεις, ενώ τους πήραν για εντελώς διαφορετικό ρόλο, άρα και αδικη μοριοδότηση, τώρα παίρνουν δημοτικούς 1200! Για να μην πάρουν ειδικους φρουρούς και ταυτόχρονα και μια δικαστική αστυνομία για να φύγουν οι αστυνομικοί απο τα δικαστήρια και να τους βάλουν αλλού ΠΑΛΙ για να μην πάρουν ειδικούς φρουρούς μην τυχόν και δεν αρέσει στους αριστερούς, οι μόνες προσλήψεις που γίνανε με τον τωρινό τον υπουργό είναι μόνο αυτες που ειχε τάξει ο Χρυσοχοίδης και πάλι αυτες κουτσουρεμένες και με άδικες εντοπιότητες. Δυστυχώς παλικάρια το πουλάκι σχεδόν πέταξε διότι είχαμε ενα υπουργό (Χρυσοχοιδη) που το εβλεπε το συμφέρον την ΕΛ. ΑΣ. Και ενίσχυε όπου επρεπε και τώρα έχουμε ενα υπουργό που φαίνεται ξεκάθαρα να τοποθετείται κατα των προσλήψεων για να δημιουργήσει μια πολιτική <<χαλαρότητας>> απέναντι στην αντιπολίτευση που λεει και ξαναλεει οτι πηρε παρα πολλους αστυνομικους ενω πήρε με μια προκύρηξη 6500 δασκάλους την ωρα που κλεινουνε σχολεία... Αλλά εκει δεν λέμε τίποτα. Πολυ δύσκολο να δούμε σύντομα προσλήψεις.
GreenDragon99

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Μωρέ αν βγουν οι λεχρίτες πάλι θα ξαναπάρει. Το θέμα είναι αυτό που είπες ότι οι 95 και οι 96 ίσως μπορεί να έχουν θέμα καθώς αδικήθηκαν μιας και δεν έβγαλε για Αττική πέρσι ενώ είχε εγκριθεί και το κονδύλι και είχε βγεί προεδρικό διάταγμα για τις θέσεις, και φυσικά η εγκληματική μοριοδοτηση της οππι που έβαλε μέσα όλους τους γιωταδες και τις κακομοίρες εντελώς άδικα από τη στιγμή που θα πήγαιναν όλοι τμήματα έδωσε 1000 μόρια στο πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ για να βαρανε σκοπετο. Η ΝΔ έχει γίνει η ουρά της αριστεράς από τότε που ανέλαβε ο Μίστερ μπιν την ηγεσία της θα συνεχιστεί το έργο από τον αντικαταστάτη του γιατί ακούγεται ότι θα τον διωξουν. Ας ελπίσουμε ότι θα συγκυβερνήσουν δίνοντας στα ηνία στο καρκινικομμα ώστε να έχουμε άλλη μία μεγάλη προκήρυξη ειδικών φρουρών όπως το 2019.
Antistratigos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Φεβ 24, 2023 2:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2023)

Δημοσίευση από Antistratigos »

Παντως οσον αφορα για τους εποπ το οριο ειναι μεχρι 28 οποτε αν βγει μεχρι δεκεμβρη προλαβαινουμε... Στις αλλες δημοτικη καξ δικαστικη θα μας φανε λαχανο οι 30αρηδες😄😄
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Alqatar22 και 12 επισκέπτες