Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
SylvGreek
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ Απρ 27, 2023 3:49 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από SylvGreek »

Dimikaro δώσε μου τα φώτα σου γιατί ζορίζομαι. Προπόνηση μάνι μάνι σκάω 200€ τον μήνα σε σχολή, πολλά λεφτά. Η πηγή σου η οποία λες είναι έγκυρη, σου είπε ότι τελικά θα αναιρεθεί δηλαδή το γραπτό κομμάτι για ένστολους και θα κοιτάξουν ξανά απολυτήριο λυκείου κλπ;(με αγγλικά και ecdl στάνταρ) Αν φίλε είσαι σίγουρος να σταματήσω σήμερα κιόλας τις προπονήσεις γιατί μου τρώει πολύ χρήμα και χρόνο.
dimikaro1

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από dimikaro1 »

Ρε φιλαράκι μου σου λέω αθλήματα θα έχει στανταρ για ποιο λόγο να σταματησεις προπονήσεις;
dimikaro1

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από dimikaro1 »

Ρε φιλαράκι μου σου λέω αθλήματα θα έχει στανταρ για ποιο λόγο να σταματησεις προπονήσεις; Αν εννοείς για λεφτά πανω στην υλη και διάβασμα για γραπτό προφανώς και δεν πρέπει να κάνεις ακόμα δε ξέρουμε τίποτα ούτε την ύλη. Μη πετάτε λεφτά σε αηδίες, μόνο σν ανακοινωθει κάτι επίσημα και χρειάζεστε βοήθεια
Venom94
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Venom94 »

200€ το μήνα προπόνηση, καλύτερα σταματα τη γιατί σε κλέβουν 😂
Επισκέπτης

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν παίζει αυτό ρε παιδιά. Εκτός αν βγει νέα κυβέρνηση που ακυρώσει όλο το ΦΕΚ και βγάλει νέο με άλλες διαδικασίες. Αλλά προφανώς κάτι τέτοιο κανείς δεν το γνωρίζει και επιπλέον δεν παίζει κάτι τέτοιο γιατί βγαίνει στα πρότυπα του εξωτερικού. Μην απογοητευετε και αποθαρρυνετε τον κόσμο, κρίμα είναι.
dimikaro1

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από dimikaro1 »

Δεν αποθαρρυνω ρε φίλε λέω ότι σε περίπτωση γραπτού διαγωνισμού χρειάζεται αγγλικά υπολογιστές στάνταρ και αθλήματα ψυχολογικά. Απλά θεωρώ τζάμπα λεφτά τώρα κάποιος να κάνει οτιδήποτε πέρα από αθλήματα. Επίσης αυτά που λένε πάντα με επιφύλαξη το ξαναλέω. Τη πραγματικότητα περιγράφω με λίγα λόγια
Επισκέπτης

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν υπαρχει καμία περίπτωση να αλλάξουν όλα τώρα. Πρέπει να έρθουν τα πάνω κάτω. Μην γράφετε ότι σας κατέβει. Δίνεις 200 για προπόνηση ρε φίλε; Και μόνος σου να τρεχεις κάθε μέρα θα τα βγάλεις τα όρια κρίμα είναι.
SylvGreek
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ Απρ 27, 2023 3:49 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από SylvGreek »

Dimikaro δε κατάλαβες τι λέω. Αθλήματα είπαμε θα έχει σίγουρα μέσα, όπως αγγλικά και ecdl. Άστο αυτό, πάει.
Εάν ότι λέει η πηγή σου γίνει, δηλαδή δε κάνουν εν τέλει γραπτές και προφορικές εξετάσεις αλλά μετρήσουν μόρια από απολυτήριο λυκείου, πολυτεκνία, διπλώματα οδήγησης κλπ δεν υπάρχει λόγος εγώ να προπονούμαι ενώ μόρια δεν έχω ούτε για πλάκα με 11 απολυτήριο κ ένα lower. Για αυτό λέω να σταματήσω να δίνω το 200αρι το μήνα σε προπόνηση άμα είναι τα αλλάξουν όλα.
dimikaro1

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από dimikaro1 »

Εγώ λέω να συνεχίσεις κανονικά προπονήσεις αλλά χωρίς λεφτά μόνος σου ότι μπορείς και θα τα δούμε όλα σίγουρα στη πορεία. Η πηγή ποτέ δεν είναι 100 σίγουρη αλλά και να είναι κανε τη προσπάθεια σου εφόσον κατέχεις τις 2 απαραίτητες πιστοποιήσεις γιατί ποτέ δε ξέρεις τι θα γίνει στα αθλήματα κόβονται αβέρτα. Αυτά
CoyoteIV

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από CoyoteIV »

Εμενα μου φενεται κουφό παντως (για το ενστολο μιλαμε παντα) να γινει με μοριοδοτηση. Πρεπει οντως να αλλαξει ολο το φεκ και να βγουν 2 ξεχωριστα ενα για το πολιτικο και ενα για το ενστολο, και βαση λογικής να ενταχθεί στα σωματα ασφαλειας εφοσον γινει στα προτυπα σωμάτων ασφαλειας, πραγμα απιθανο κατ έμε. Ουτε προτυπα ασεπ ουτε προτυπα ελληνικής αστυνομιας θεωρω. Οτι γνωριζουμε μεχρι στιγμης...
dimikaro1

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από dimikaro1 »

Παιδιά θα τα δούμε όλα με επίσημα φεκ, δεν ήθελα να σας αναστατωσω 😂απλά αυτό είπαν απο το γραφείο εννοείται πως τίποτα δεν είναι σίγουρο πάρα μόνο αυτά που αναφέρθηκαν πιο πάνω. Καλή μας επιτυχία όταν με το καλό ξεκινήσει η διαδικασία
CoyoteIV

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από CoyoteIV »

Σιγουρα ολα στο τελικο ΦΕΚ. Μιας και εχεις την ακρη δεν ακουγεται τιποτα για ημερομηνια; Νομιζω τοχουνε τραβηξει απο τα μαλλια...
CoyoteIV

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από CoyoteIV »

Σιγουρα ολα στο τελικο ΦΕΚ. Μιας και εχεις την ακρη δεν ακουγεται τιποτα για ημερομηνια; Νομιζω τοχουνε τραβηξει απο τα μαλλια...
Επισκέπτης

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Υπάρχει τελικό ΦΕΚ αυτό λέμε. Η προκήρυξη απλά δε βγήκε. Στην προκήρυξη θα μάθουμε αν θα ναι ανάπτυξης τα θέματα ή πολλαπλής. Συνέχισε κανονικά με τα αθλήματα εν ολίγοις.
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Προκήρυξη δε βγαίνει μέσα στις εκλογές, ουτε μετά με υπηρεσιακή. Δεν έχουν πάρει εξαίρεση από το ΣτΕ.
Αρα πάει για τέλη Ιουλίου και μετά, εάν δεν γίνουν τρίτες εκλογές.
Ανάλογα την νέα κυβέρνηση και τον νέο υπουργό, μπορεί να τροποποιήσει το προεδρικό διάταγμα και να τους πάρει με μόρια και να αλλάξει πράγματα.
Αυτό θα καθυστερήσει την διαδικασία ακόμα παραπάνω.
Αν στο υπουργείο είναι ο Τσιάρας πάλι δεν αλλάζει τίποτα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Magnum7 και 6 επισκέπτες