Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
oppi22

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από oppi22 »

Παιδια ειστε σιγουροι οτι θα παρει; Εγω νομιζω απλα θα τελειωσει με αυτα τα κενα οσοι πηγαν πηγαν δν γινεται να τρεχει επαοριστον
Drakes

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Drakes »

Παιδιά σε δύο εβδομάδες ορκίζονται τα παιδιά τις προηγούμενης σειράς που μπήκε... Σήμερα έφυγαν άλλα τρία άτομα... Ακούγεται από μέσα ότι θα τους καλέσουν όλους γιατί έχουν πολλά κενά κ πιστεύουν ότι θα φύγουν κ άλλα άτομα... Υπομονή κ μέχρι τέλους Φεβρουαρίου ότι είναι να γίνει θα γίνει.
Drakes

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Drakes »

Φιλε μου drakes εσυ απο που τα εμαθες αυτά; εχεις έγκυρη πηγη?
Drakes

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Drakes »

Καλημέρα παιδιά... Ότι μαθαίνω είναι από δικό μου άτομο που είναι μέσα στην σχολή... Ρωτάει κ ότι μαθαίνει κατευθείαν με ενημερώνει κ έτσι ενημερώνω κ εγώ εσάς.
Loxagos2k21
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 24, 2022 1:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Loxagos2k21 »

Ξέρουμε αυτοί οι 2-3 που έφυγαν τουλάχιστον τι κατηγορίες είναι παιδιά; Πλέον είμαστε στα 30 κενά όπως φαίνεται.20 άτομα εκτός, για να δούμε... Πιστεύω εδώ που έφτασε η κατάσταση όλοι θα μπουν
Visma1000

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Visma1000 »

Παιδιά έχουμε κανένα νέο; Έμαθε κάποιος κάτι?
Drakes

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Drakes »

Παιδιά την Παρασκευή ορκίζονται αυτοί που μπήκαν τον Οκτώβριο... Ακούγεται από μέσα ότι θα καλέσουν άτομα για να καλύψουν τις θέσεις... Υπομονή! Ότι είναι να γίνει πιστεύω μέχρι τέλους Φεβρουαρίου θα γίνει.
Visma1000a

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Visma1000a »

Άκουσες ποσα άτομα θα καλέσουν?
Pkk

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Pkk »

Εμένα πάντως με κάλεσαν να παρω πισω τα δικαιολογητικά μου, χλωμό το κόβω να καλέσει άτομα
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εσυ φίλε που σε κάλεσαν να πάρεις τα χαρτιά σου πίσω τι θέση ήσουν ;
Drakes

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Drakes »

Παλικάρι εσένα σε κάλεσαν να πάρεις τα χαρτιά σου πίσω γιατί δεν είσαι μέσα στους επιλαχόντες... Εσύ περίμενες να μπουν όλοι να μην φτάσουν κ να πάρουν εσάς μετά... Ειλικρινά μακάρι να γίνει... Αλλά δίνε σωστές πληροφορίες μην λέμε κατευθείαν κακίες... Διαφορετικά θα έλεγες τι θέση ήσουν...
Loxagos2k21
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 24, 2022 1:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Loxagos2k21 »

Κάθε φορά που βγαίνει προκήρυξη τα ίδια γίνονται κάθε φορά. Αδιόρθωτα λάθη συνεχώς. Έμειναν 51 παιδιά και αντί να τους πάρουν όλους βάση και με το αρχικό φεκ θα αφήσουν 20-30 εκτός. Το 2019 έγινε το ίδιο και μετά όταν υπήρχαν δεν πήραν ποτε τους επιλαχόντες. Κρίμα στην χώρα που ζούμε αυτά που συμβαίνουν
Drakes

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Drakes »

Παιδιά ακούγεται από μέσα ότι εντός 10 -15 ημερών θα καλέσουν άτομα... Δυστυχώς ακούγεται μόνο για 15 από ότι τους λένε. Αντε να δούμε τι θα γίνει.
Vysma1000

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Vysma1000 »

Φίλε μου Drakes, μόνο 15 δηλαδή είναι τα κενά από τις παραιτήσεις; Γιατί έχουμε ακούσει για πολλά παραπάνω
Drakes

Re: Επιλαχόντες ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Drakes »

Παιδιά μερικά στελέχη λένε ότι θα πάρουν άτομα για να καλύψουν τα τμήματα δυτικής Αθήνας από Ασπρόπυργος μέχρι φυλής... Είναι 64 θέσεις μείον τους 46 που είναι μέσα (γιατί όλοι οι άλλοι που βγήκαν μπήκαν σε τμήματα).18 άτομα μένει να πάρουν βάσει αυτά που λένε. Είναι δύσκολα τμήματα κ μπορεί να έχουν κ άλλες αποχωρήσεις. Αν μάθω κάτι άλλο θα ξαναενημερωσω... Υπομονή!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Alqatar22 και 12 επισκέπτες