Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
str3

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από str3 »

Εγω πιστευω παντος οτι μεχρι τελος μαρτιου θα βγει!
Vas2311

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vas2311 »

str3 έγραψε: Πέμ Μαρ 16, 2023 5:27 pm Εγω πιστευω παντος οτι μεχρι τελος μαρτιου θα βγει!
Το εύχομαι. Γιατί ειλικρινά το θέλω πολύ και έχω αφήσει σε εκκρεμότητα πολλά πράγματα μέχρι να βγει η προκήρυξη!
Martsis26

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Martsis26 »

Καλησπέρα μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω για τις γραμματικές γνώσεις για τις ειδικότητες, όταν υπάρχει Α. Β. Και Γ. Είναι απαραίτητο να διαθέτουμε και τα τρία ή όχι
GGPSAuth

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από GGPSAuth »

Martsis26 έγραψε: Κυρ Μαρ 19, 2023 3:37 am Καλησπέρα μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω για τις γραμματικές γνώσεις για τις ειδικότητες, όταν υπάρχει Α. Β. Και Γ. Είναι απαραίτητο να διαθέτουμε και τα τρία ή όχι
Που αναφέρεσε συγκεκριμένα; Για τις γραμματικές γνώσεις το α, β, γ είναι εναλλακτικες. Δλδ πρέπει να έχεις ή το α ή το β ή το γ.
Vasilis777

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vasilis777 »

Martsis26 έγραψε: Κυρ Μαρ 19, 2023 3:37 am Καλησπέρα μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω για τις γραμματικές γνώσεις για τις ειδικότητες, όταν υπάρχει Α. Β. Και Γ. Είναι απαραίτητο να διαθέτουμε και τα τρία ή όχι
Όχι, επιλέγεις μόνο ένα από τα τρία... Όπως έγραψε και ο φίλος πιο πάνω!
Άβαταρ μέλους
svetlana
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 21, 2021 1:12 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από svetlana »

Καλησπέρα, συγνώμη αν είναι άσχετη η ερωτηση. Η διεκπεραιωση των ΠΚΕ, γίνεται όπως στις ΠΚΕ για στρατιωτικές; Δηλαδή, αν κοπεις στο πρώτο στάδιο, δεν συνεχίζεις στα υπόλοιπα, σωστα;
Ευχαριστω πολυ.
GGPSAuth

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από GGPSAuth »

svetlana έγραψε: Κυρ Μαρ 19, 2023 10:22 pm Καλησπέρα, συγνώμη αν είναι άσχετη η ερωτηση. Η διεκπεραιωση των ΠΚΕ, γίνεται όπως στις ΠΚΕ για στρατιωτικές; Δηλαδή, αν κοπεις στο πρώτο στάδιο, δεν συνεχίζεις στα υπόλοιπα, σωστα;
Ευχαριστω πολυ.
Σωστά
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

svetlana έγραψε: Κυρ Μαρ 19, 2023 10:22 pm Καλησπέρα, συγνώμη αν είναι άσχετη η ερωτηση. Η διεκπεραιωση των ΠΚΕ, γίνεται όπως στις ΠΚΕ για στρατιωτικές; Δηλαδή, αν κοπεις στο πρώτο στάδιο, δεν συνεχίζεις στα υπόλοιπα, σωστα;
Ευχαριστω πολυ.
Ναι
Vas2311

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vas2311 »

Είδα ότι είχατε ανεβάσει ότι άνοιξε το site του στρατού για τις αιτήσεις. Προσπαθησα να μπω σήμερα να ρίξω μια ματιά στην σελίδα και είχε πέσει; Παίζει λέτε κανένα ρόλο; Είναι να βγει τπτ η προκήρυξη?
Vasilis777

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vasilis777 »

Vas2311 έγραψε: Δευ Μαρ 20, 2023 2:59 pm Είδα ότι είχατε ανεβάσει ότι άνοιξε το site του στρατού για τις αιτήσεις. Προσπαθησα να μπω σήμερα να ρίξω μια ματιά στην σελίδα και είχε πέσει; Παίζει λέτε κανένα ρόλο; Είναι να βγει τπτ η προκήρυξη;
Καλησπέρα φίλε! Όλοι στην αναμονή είμαστε... Προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι... Ευελπιστούμε τις ερχόμενες ημέρες να βγει το ΦΕΚ.
GGPSAuth

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από GGPSAuth »

Vasilis777 έγραψε: Δευ Μαρ 20, 2023 6:56 pm
Vas2311 έγραψε: Δευ Μαρ 20, 2023 2:59 pm Είδα ότι είχατε ανεβάσει ότι άνοιξε το site του στρατού για τις αιτήσεις. Προσπαθησα να μπω σήμερα να ρίξω μια ματιά στην σελίδα και είχε πέσει; Παίζει λέτε κανένα ρόλο; Είναι να βγει τπτ η προκήρυξη;
Καλησπέρα φίλε! Όλοι στην αναμονή είμαστε... Προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι... Ευελπιστούμε τις ερχόμενες ημέρες να βγει το ΦΕΚ.
Προσωπική μου καθαρά αποψη είναι ότι δεν θα βγει Μάρτιο. Δεν ακούγεται τίποτα τέτοιο όπως άλλες χρονιές ότι έχει πάει τυπογραφείο κλπ ακόμη ολα τα site μιλάνε για αίτημα που έγινε. Προσωπικά πιστεύω θα αργήσει. Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε βέβαια και ελπίζω να βγεί το συντομότερο!
Vasilis777

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vasilis777 »

GGPSAuth έγραψε: Δευ Μαρ 20, 2023 7:45 pm
Vasilis777 έγραψε: Δευ Μαρ 20, 2023 6:56 pm
Vas2311 έγραψε: Δευ Μαρ 20, 2023 2:59 pm Είδα ότι είχατε ανεβάσει ότι άνοιξε το site του στρατού για τις αιτήσεις. Προσπαθησα να μπω σήμερα να ρίξω μια ματιά στην σελίδα και είχε πέσει; Παίζει λέτε κανένα ρόλο; Είναι να βγει τπτ η προκήρυξη;
Καλησπέρα φίλε! Όλοι στην αναμονή είμαστε... Προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι... Ευελπιστούμε τις ερχόμενες ημέρες να βγει το ΦΕΚ.
Προσωπική μου καθαρά αποψη είναι ότι δεν θα βγει Μάρτιο. Δεν ακούγεται τίποτα τέτοιο όπως άλλες χρονιές ότι έχει πάει τυπογραφείο κλπ ακόμη ολα τα site μιλάνε για αίτημα που έγινε. Προσωπικά πιστεύω θα αργήσει. Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε βέβαια και ελπίζω να βγεί το συντομότερο!
Αν δεν βγει πριν το Πάσχα και τον Μάιο γίνουν εκλογές... Θα αργήσει πολύ η προκήρυξη δυστυχώς. Φυσικά εδώ θα είμαστε να παρακολουθούμε τις εξελίξεις.
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

Vasilis777 έγραψε: Τρί Μαρ 21, 2023 2:44 pm Αν δεν βγει πριν το Πάσχα και τον Μάιο γίνουν εκλογές... Θα αργήσει πολύ η προκήρυξη δυστυχώς. Φυσικά εδώ θα είμαστε να παρακολουθούμε τις εξελίξεις.
παντως το 2010 ειχαν αργησει που ειχαμε παλι εκλογες... Το λεω γιατι το θυμαμαι που το ειχανε πει καποια ατομα
Vas2311

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vas2311 »

Eirini_k έγραψε: Τρί Μαρ 21, 2023 5:07 pm παντως το 2010 ειχαν αργησει που ειχαμε παλι εκλογες... Το λεω γιατι το θυμαμαι που το ειχανε πει καποια ατομα
Το θέμα είναι θα βγει μέσα στο '23. Είμαστε κ εμείς του '96 που είναι η τελευταία χρονιά που μπορούμε
Kitsos111

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Kitsos111 »

Ρε παιδιά πως τα πάτε με το μίλι έχω σακατέψει τα γόνατα μου από τον Νοέμβριο προπονουμε δεν μπορώ να το βγάλω :;:?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες