Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Παναγιωτης

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Παναγιωτης »

Παίδες εχω ενα πρόβλημα. Μπηκα στην στρατολογια μεσώ taxisnet αλλα δεν μου λέει ποτε και που θα πάω. Ενώ μου λέει οτι κατατάχθηκα στον ΣΞ. Όποιος μπορεί ας βοηθήσει ειναι επείγον.
Laz4
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2020 10:39 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Laz4 »

Έχεις κατανεμηθεί στον Στρατό Ξηράς αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα σε πάρουν με την Α' ΕΣΣΟ. Πάρε τηλέφωνο στην στρατολογία που ανήκεις και κάνε μία ερώτηση για να δεις με ποια ΕΣΣΟ θα καταταχθείς.
Φωτης

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Φωτης »

Καλησπερα. Μηπως ξέρει κανείς πότε παίρνουν τα παιδια τού έβρου για να πάνε στον στρατο δλδ με ποία εσσο ; Οποίος μπορεί να βοηθήσει.
Laz4
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2020 10:39 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Laz4 »

Δεν ξέρω αν το γνωρίζει κανένας από το Site... Ωστόσο αν πάρεις τηλέφωνο στο ΓΕΣ στο Β4 (Διεύθυνση Στρατολογικού) το πιο πιθανό είναι να σου απαντήσουν στο ερώτημα σου.
Mokoc
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 23, 2021 11:28 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Mokoc »

Τώρα που ενημερωνόμαστε μέσω του stratologia.gr, πόσο καιρό πριν μας λένε την ημερομηνία κατάταξης ; Γιατί έχω ακούσει από ένα μήνα μέχρι και 10 μέρες πριν. Παρουσιάζομαι τον Μάρτιο Β ΕΣΣΟ.
Kaizoku
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Τετ Μάιος 29, 2019 8:54 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Kaizoku »

Εχώ πάρει αναβολή για ψυχολογικούς λόγους μέχρι αρχές Μαρτίου. Ξέρετε αν θα με καλέσουν να παρουσιαστώ με την εσσο του Μαρτίου ή την επόμενη; Θέλω να ξέρω γιατι θα ζητησω παλι αναβολή.
Vaggos

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Vaggos »

Γεια σας. Είναι γεννημένος Νοέμβριο του 2002. Ποτε θα μπω στρατό;
Κώστας

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Κώστας »

Καλημέρα σας. Έχω και γω την ίδια ερώτηση. Είμαι γεννημένος Μάρτιο 2002 τώρα γίνομαι 19 και είχα παει τον Σεπτέμβριο να δηλώσω για αλεξίπτωτα. Το παλικάρι εκεί μου είπε ότι μέχρι τον Νοέμβριο θα μπω αλλά ακόμα τίποτα.
Αλεξης

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Αλεξης »

Παιδιά καλησπέρα.Είχα παρουσιαστεί με την Ε ΕΣΣΟ τον Σεπτέμβριο που μας πέρασε, αλλά 8 μέρες μετά πήρα αναβολή για διαταραχή προσαρμογής. Η τωρινή αναβολή λήγει στις 18 Σεπτεμβρίου. Επομένως παρουσιάζομαι με την ΣΤ ΕΣΣΟ;

Ιωαννης

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Ιωαννης »

Καλησπερα ξερει κανεις ποτε θα βγουν οι καταταξεις της Ε ΕΣΣΟ Σεπτεμβριου για στρατο ξηρας?
Άβαταρ μέλους
Panosss
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Απρ 04, 2016 10:28 am
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή
Ενδιαφέροντα: Μπάσκετ
Επάγγελμα: Φοιτητής
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Panosss »

Ω ξειν', αγγέλλειν Λακεδαιμονίοις ότι τήδε κείμεθα τοις κείνων ρήμασι πειθόμενοι.
Nick232
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 21, 2021 2:20 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Nick232 »

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος πότε θα μάθω που παρουσιάζομαι, είμαι ενταγμένος στο στρατό ξηράς 2022 α Εσσο
Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Var »

Θα το μάθεις 2 3 βδομάδες πριν παρουσιαστείς μέσω της σελίδας στρατολογια
Steven

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Steven »

Καλησπέρα Χρόνια πολλά και καλή χρονιά! Θα ήθελα να ρωτήσω εμένα έληξε η αναβολή μου 31/12/2021 και είμαι αεροπορία εγώ περιμένω να με ενημερώσουν ή να μπω εδώ https://www.stratologia.gr/el/stratologia_katataksi/katataksi/6921 - https://www.stratologia.gr/el/stratologia_katataksi/katataksi/6921 Δεν γράφει κάτι ή πρέπει να κάνω αυτή την φόρμα; https://esso.haf.gr/ - https://esso.haf.gr/ Γνωρίζει κανείς; Ευχαριστώ πάρα πολύ!
Παύλος

Πότε παρουσιάζομαι για θητεία;

Δημοσίευση από Παύλος »

Παιδια καλησπέρα, μια ερώτηση. Θα μπω με την β' εσσου του μαρτιού, απλώς λόγω σχολής θα παρουσιάσω διπλωμάτικη, κάπου μέσα στον Μάρτη, υπάρχει περίπτωση να πάρω κάποια αναβολή στην κατάταξη μου π. Χ μια βδομάδα?
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης