Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Fsasa

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Fsasa »

Mg3 έγραψε:Μάλλον ζεις σε άλλη χώρα δεν εξηγείται αλλιώς... Για να είσαι τόσο δύσπιστος.. χαχα
Γράψε τα δικαιολογητικά που προσκόμισες στην στρατολογία , σίγουρα κάτι έχεις κάνεις λάθος.
Carva

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Carva »

Καλημερα. Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος που έχει πάρει κάτι εξαίρεση μετάθεση δικαιούται να πάρει άλλη μετάθεση ή απόσπαση ;
fsafsa

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από fsafsa »

Carva έγραψε:Καλημερα. Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος που έχει πάρει κάτι εξαίρεση μετάθεση δικαιούται να πάρει άλλη μετάθεση ή απόσπαση ;


Με βύσμα όλα γίνονται, χωρίς όχι.

Spyrous

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Spyrous »

Την ίδια απορία έχω και εγώ για την άδεια. Έχω 20ημερη (5 μέρες έξτρα από τις 15 που έδωσαν) και 5 μέρες πριν την πάρω παρουσιάζομαι. Τι γίνεται; Θα την χάσω εντελώς; Θα χάσω μόνο τις 5 έξτρα μέρες;
Thanos1

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Thanos1 »

Καλημερα! Ειμαι μοναχοπαιδι χορισμενων γωνιων με πατερα ανεργο εδω και μηνες και μητερα με Μειζων Καταθληψη και το εισοδημα μας δεν ειναι και αρκετο για να ειμαι μακρια απο τον τοπο μου. Γινεται να επιστρεψω μετα την βασικη εκπαιδευση στο τοπο που ζω?
proedros skraa
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Φεβ 19, 2020 2:54 pm
Επικοινωνία:

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από proedros skraa »

μεχρι ποτε θα μαθουμε για κατ εξαιρεση μεταθεση;
Αλεξανδρος

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Αλεξανδρος »

Καλησπέρα. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Παρουσιάστηκα Θήβα και πλέον υπηρετώ στην Κω. Όσο βρισκόμουν Θήβα μου είχαν πει ότι η μονάδα που θα με έστελναν θα ήταν Αθήνα λόγο του ότι είμαι μοναχοπαίδι και ορφανός από πατέρα. Εν τέλη υπηρετώ εδώ και 1 μήνα Κω και θα ήθελα να μάθω αν τελικά δικαιούμαι κατ εξαίρεση μετάθεση ή όχι.
Πέτρος

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Πέτρος »

Πόσο καιρό μετά την ημερομηνία που παρουσιάστηκες βγαίνουν οι κατ' εξαίρεση μεταθέσεις; Π. Χ. Γι' αυτούς που μπηκαν Νοέμβρη πότε περιπου προβλέπεται να φύγουν;
Σάκης

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Σάκης »

Τι δικαιολογητικά χρειάζονται για μετάθεση κατ'εξαίρεση λόγω αναπηρίας γονέα;
adst
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 27, 2020 6:49 pm
Επικοινωνία:

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από adst »

Παιδια παρουσιαζομαι την επομενη βδομαδα παραμεθοριο και βγηκα Ι4 παθολογικο. Μπορω να ζητησω μεταθεση στον τοπο κατοικιας μου και αν ναι ποσο καιρο θα κανει να βγει περιπου;
Σάκης

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Σάκης »

Έμαθα ότι τα δικαιολογητικά που χρειάζονται για μετάθεση κατ'εξαίρεση λόγω αναπηρίας γονέα είναι το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης και πιστοποιητικό αναπηρίας. Το ερώτημα τώρα που έχω είναι: Θέλουν ένα απλό πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης που έχεις την ευχέρεια να το βγάλεις από το ίντερνετ ή πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης για στρατολογική χρήση;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11198
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Nassos »

Θέλουν το "Πιστοποιητικό Οικογενειακής Κατάστασης οπλίτη θητείας".

Επικοινώνησε με τη Στρατολογία να διευκρινήσουν αν αυτό είναι το πιστοποιητικό για στρατολογική χρήση ή το απλό.
Σάκης

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Σάκης »

Πόσο καιρό θέλει να περιμένω για να μάθω το αποτέλεσμα μιας μετάθεσης κατ' εξαίρεσης;
Σάκης

Κατ' εξαίρεση μετάθεση

Δημοσίευση από Σάκης »

Γνωρίζετε αν βγήκαν οι μεταθέσεις κατ' εξαίρεση για Α' ΕΣΣΟ; Περιμένω εδώ και 1 μήνα και δεν μου έχουν πει κάποιο αποτέλεσμα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης