Αμετάθετο

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Zzzzz

Αμετάθετο

Δημοσίευση από Zzzzz »

Καλησπερα,

Ειμαι σειρα 371 και ηθελα να ρωτησω σχετικα με ενα χαρτι που μας δωθηκε λιγο μετα την παρουσίαση μας. Ελεγε οτι δηλωνουμε οτι δεν επιθυμουμε μεταθεση εκτος φρουρας θεσσαλονικης. Ξερει κανεις αυτο το αίτημα μπορει να ανακληθει;

Ευχαριστώ

George Pap

Αλλαγή αμετάθετου

Δημοσίευση από George Pap »

Είμαι στρατιώτης Α ΕΣΣΟ,9μηνος και είμαι παραμεθόριο. Δήλωσα αμεταθετο όταν με ρώτησαν και τώρα έχω αλλάξει γνώμη/προέκυψαν και οικογενειακά προβλήματα και θέλω να αλλάξω το αμεταθετο. Υπάρχει περίπτωση να γίνεται; Χωρίς βύσμα εννοείται. Ευχαριστώ πολυ
vaoll9999
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 09, 2022 6:47 am
Επικοινωνία:

Αμετάθετο

Δημοσίευση από vaoll9999 »

Γειά σας παιδιά είχα δηλώσει αμεταθετος στην Κω αυτό σημαίνει ότι δεν θα φύγω από το στρατόπεδο η γενικά από την παραμεθόριο; Γιατί θέλω να παω στην λέσχη αξιωματικών και επειδή δήλωσα αμεταθετος φοβάμαι μην μείνω στο στρατόπεδο

Fsasa

Αμετάθετο

Δημοσίευση από Fsasa »

Στην λέσχη χωρίς βύσμα πως θα πας;
vaoll9999
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 09, 2022 6:47 am
Επικοινωνία:

Αμετάθετο

Δημοσίευση από vaoll9999 »

Θα προσπαθήσω να μιλήσω με τον διοικητή μιας και έχω πολλά χρόνια εμπειρίας αλλά όπως είπα ποιο πάνω φοβάμαι μήπως δεν πάω λόγω του αμεταθετου. Επισης η λέσχη πως είναι γιατί άλλοι λένε ότι είναι Λέλα και άλλοι να λένε ότι θα τρέχω όλη μέρα
Fsasa

Αμετάθετο

Δημοσίευση από Fsasa »

Καλά... Εικόνα Χωρίς βύσμα δεν πας λέσχη, στη θητεία πτυχία και γνώσεις εμπειρίες κτλπ δεν έχουν θέση.


Τελευταία φορά σημειώθηκε ως νέο από το μέλος Anonymous την Δευ Ιουν 05, 2023 11:35 am.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες