Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Τασος Φ

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Τασος Φ »

Γειά σας παιδιά είμαι 17ετών και σε 1.5χρόνο τελειώνω το σχολείο, και θα σπουδάσω αλλά θέλω να πάω πρώτα στρατό συγκεκριμένα στα Λοκ επειδή μου αρεσουν παρά πολύ. Έχω ύψος περίπου 1.85 και είμαι 75κιλά ωστόσο δεν έχω αθληθει Πότε μου, πιστεύετε άμα αρχίσω γυμναστική για 1,5χρόνο προλαβαίνω να φτιάξω την απαιτούμενη φυσική κατάσταση, παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος. Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
TheloNaPaoSnd
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 24, 2018 8:06 pm
Τοποθεσία: Πολιτης
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από TheloNaPaoSnd »

Φυσικά μπορείς, αλλά καλό θα είναι αρκετά συχνά.
Οὐ καταισχυνῶ τὰ ὅ πλα τὰ ἱ ερὰ
Πάνος

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Πάνος »

υπάρχει μονάδα καταδρομών στην Κομοτηνή;
Άβαταρ μέλους
TheloNaPaoSnd
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 24, 2018 8:06 pm
Τοποθεσία: Πολιτης
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από TheloNaPaoSnd »

Όχι, υπάρχει όμως στη Δράμα.
Οὐ καταισχυνῶ τὰ ὅ πλα τὰ ἱ ερὰ
Πάνος

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Πάνος »

όταν ήμουν στην Κομοτηνή έβλεπα καταδρομείς
Τασος Φ

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Τασος Φ »

Παιδιά οπως είπα προηγούμενως δεν έχω αθληθει Πότε μου είμαι 1.85-75κιλά εχω πάρει βαρακια για να δυναμωσω λιγο στα χέρια μου και θα κάνω αποκλειστικά βαρακια μεχρι να τελειώσει η σχολική χρονιά. Μετά θα πηγαίνω στάδιο διότι από ότι κατάλαβα διαβάζοντάς Αλλά θέματα το πιο σημαντικό είναι η αντοχή, θα προσπαθήσω να βγαζω 5 6 χλμ άνετα, και παράλληλα θα αρχισω καμψεις-κυλιακους-ελξεις πιστεύετε ότι άμα ακολουθήσω αυτό το πρόγραμμα 5μέρες την βδομάδα για όλο το καλοκαίρι, Μετά το κάνω μόνο σαββατοκύριακα και κάνω καθημερινά καμψεις-κυλιακους-ελξεις θα φτάσω στα επιθυμητά ωρια; σορρυ που έγραψα πολλά απλά θέλω να υπηρετήσω την πατρίδα μου ως καταδρομεας γτ πιστεύω σε ιδανικά οχι για να το παίξω Ιστορία
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Τασος Φ έγραψε:Παιδιά οπως είπα προηγούμενως δεν έχω αθληθει Πότε μου είμαι 1.85-75κιλά εχω πάρει βαρακια για να δυναμωσω λιγο στα χέρια μου και θα κάνω αποκλειστικά βαρακια μεχρι να τελειώσει η σχολική χρονιά. Μετά θα πηγαίνω στάδιο διότι από ότι κατάλαβα διαβάζοντάς Αλλά θέματα το πιο σημαντικό είναι η αντοχή, θα προσπαθήσω να βγαζω 5 6 χλμ άνετα, και παράλληλα θα αρχισω καμψεις-κυλιακους-ελξεις πιστεύετε ότι άμα ακολουθήσω αυτό το πρόγραμμα 5μέρες την βδομάδα για όλο το καλοκαίρι, Μετά το κάνω μόνο σαββατοκύριακα και κάνω καθημερινά καμψεις-κυλιακους-ελξεις θα φτάσω στα επιθυμητά ωρια; Σορρυ που έγραψα πολλά απλά θέλω να υπηρετήσω την πατρίδα μου ως καταδρομεας γτ πιστεύω σε ιδανικά οχι για να το παίξω Ιστορία


Άνετα. Μην αγχώνεσαι.

Τασος Φ

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Τασος Φ »

Ευχαριστώ
Mama
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 25, 2019 8:05 pm
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Mama »

Καλησπέρα... Είμαι μια μαμά... Ναι γελάσετε ελεύθερα... Ο μικρός μπήκε Μ πεύκο. Όταν μπήκε δήλωσε ότι θέλει να πάει ορεινός... Του δωσαν ένα χαρτί με τα στρατόπεδα να βάλει που θέλει να πάει. Στο χαρτί αυτό έλεγε κ Λάρισα Κ αυτός δήλωσε εκεί. μαθαίνω όμως ότι στρατόπεδα εχει μόνο δράμα Νάουσα Κ ρεντινα. . Το λάθος αυτό θα διορθωθεί αυτοματα; Γνωρίζει κάποιος πως γίνονται οι μεταθέσεις στις μοναδες; Επίσης έδωσαν αθλήματα αλλά δεν έχουν πει σε κανέναν αν πέρασε η οχι... Ορκίζεται δυο Αυγούστου. Γνωρίζεται ποτέ περίπου θα ξέρουμε τι γίνετε; Ευχαριστώ εκ τον προταιρων όλα τα Ελληνικά στραταΕικόνα
Kratoulis
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 17, 2019 1:33 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Kratoulis »

Θέλω να υπηρετήσω στα ΛΟΚ , αλλά έχω πάρει αναβολή για 4 χρόνια. Μπορώ να την κόψω την αναβολή και να δηλώσω ΛΟΚ ειδικές δυνάμεις; Κάτι έχω διαβάσει ότι ΛΟΚ παίρνουν μόνο στη Β εσσο. Ισχύει αυτό; Σας παρακαλώ να με διαφωτίσετε. Ευχαριστώ

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11197
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Nassos »

Σε κάθε ΕΣΣΟ παίρνουν για Ορεινούς Καταδρομείς, φυσικά και μπορείς να τη κόψεις την αναβολή και να καταταχθείς Ειδικές Δυνάμεις.
Kratoulis
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 17, 2019 1:33 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Kratoulis »

Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση. Κάτι ακόμα, επειδή διαβάζω πολλά και αντικρουόμενα, τελικά τι ισχύει για τις δοκιμασίες;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11197
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Nassos »

Δες το παρακάτω θέμα. Αν δεν έχει αλλάξει κάτι είναι 4 έλξεις,30 κάμψεις και τρέξιμο 1 χλμ κάτω των 5 λεπτών.

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις
Νίκος

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Νίκος »

Καλησπερα σας. Παρουσιαζομαι Ιανουαριο. Εχω δηλωση ειδικες δυναμης. Θελω να παω Δραμα ( ορεινός) και μετα υπαρχει περιπτωση να με στειλουν Χαλκιδικη; Οταν παρουσιαστω θα μπορω να δηλωσω αυτα;
Τόλης

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Τόλης »

Ναι την πρώτη μέρα στο κέντρο θα δηλώσεις ορεινός δραμα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης