Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ »

Lefteris127 έγραψε:Καλησπερα θελω και εγω να ρωτησω, εχω δηλωσει καταδρομεας, ειμαι αρκετα εως πολυ γυμνασμενος, εκανα καιρο πολεμικες τεχνες και κολυμβηση, ειμαι 1,78 και γενικα δεν υστερω σε καμια περιπτωση σωματικα η πνευματικα και θελω πολυ να μπω καταδρομεας, που αν συμβει μαλον θα ειναι ΜΑΚ αφου ειμαι Ροδο. Εχω ομως ενα τατουαζ στο εσωτερικο του χεριου, απο τον καρπο μεχρι λιγο πριν τον αγκωνα, εχω ελπιδες η με κοβουν με το καλημερα;


Λευτερη σε πηρανε τελικα;

Εχω τατουαζ στο ιδιο σημειο γι αυτο ρωταω

GuestTo

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από GuestTo »

Καλησπέρα, έχω piercing στις ρώγες και δεν θέλω να τα βγάλω για τον στρατό. Διάβασα πριν αρκετό καιρό ότι τα επιτρέψαν αφού δεν φαίνονται όταν φοράμε την παραλλαγή. Γνωρίζει κάποιος αν ισχύει; Επίσης, πόσο εύκολο ή δύσκολο είναι να τα κρύψω; Παρουσιάζομαι τον Οκτώβριο.
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από greenalexyo »

GuestTo έγραψε:Καλησπέρα, έχω piercing στις ρώγες και δεν θέλω να τα βγάλω για τον στρατό. Διάβασα πριν αρκετό καιρό ότι τα επιτρέψαν αφού δεν φαίνονται όταν φοράμε την παραλλαγή. Γνωρίζει κάποιος αν ισχύει; Επίσης, πόσο εύκολο ή δύσκολο είναι να τα κρύψω; Παρουσιάζομαι τον Οκτώβριο.
Πέρα από το αν επιτρέπεται ή όχι , δεν φοβάσαι μην τραβματιστεις ; Είτε κάνοντας κάμψεις είτε ερπυση;

Παναγιώτης

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Καλησπερα έχω τατουάζ στο εσωτερικό του χεριού κάτω από τον αγκώνα γεωμετρικό σχέδιο μεγάλο σχετικά το οποίο φαίνεται με κοντομάνικο θα έχω πρόβλημα για ΕΔ ;
The Marine
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 27, 2012 10:54 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από The Marine »

Παναγιώτης έγραψε:Καλησπερα έχω τατουάζ στο εσωτερικό του χεριού κάτω από τον αγκώνα γεωμετρικό σχέδιο μεγάλο σχετικά το οποίο φαίνεται με κοντομάνικο θα έχω πρόβλημα για ΕΔ ;


Δεν θα έχεις κανένα προβλημα

Houdini
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 8:00 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Houdini »

Καλησπέρα στο Forum !Υπάρχει περίπτωση να μην πάρουν στρατιώτες στις ειδικές δυνάμεις λόγο τατουάζ σε σημείο που φαίνεται;

Έψαξα σε άλλα θέματα αλλά είναι του 2005-10.

Τι ισχύει πλέον για το 2020 που σίγουρα έχουν περισσότεροι νέοι τατουάζ;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση. Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Βμκδ
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 701
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 05, 2020 1:17 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Βμκδ »

Houdini έγραψε:Καλησπέρα στο Forum !Υπάρχει περίπτωση να μην πάρουν στρατιώτες στις ειδικές δυνάμεις λόγο τατουάζ σε σημείο που φαίνεται;

Έψαξα σε άλλα θέματα αλλά είναι του 2005-10.

Τι ισχύει πλέον για το 2020 που σίγουρα έχουν περισσότεροι νέοι τατουάζ;



Αδερφέ το 2012 ήμουν βμκδ είχανε παρά πολλά άτομα μανίκια φουλ και φουλ λαιμό όποτε μην αγχώνεσαι δεν υπάρχει τέτοιο θέμα. Ίσως να μην σε βάζουν να κάνεις παρέλαση το πολύ πολύ.

Σπυρος

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Σπυρος »

Είμαι καινούριος στο φόρουμ βλέπω πολλά και κάπως έχω κατατοπίσει έχω ένα τατουάζ στον καρπό μικρο διακριτικο που είναι για την μητέρα Μ δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο θέμα έτσι;
Reload

Re: Επιτρέπονται τατουάζ και body piercing;

Δημοσίευση από Reload »

Καλησπερα παιδιά έχω τατουάζ στα δάχτυλα μπορώ να κάνω τη θητεία μ στις ειδικές δυνάμεις ή θα με κόψουν;
apricot99
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Παρ Μαρ 31, 2023 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτρέπονται τατουάζ και body piercing;

Δημοσίευση από apricot99 »

Reload έγραψε: Δευ Ιουν 05, 2023 7:53 am Καλησπερα παιδιά έχω τατουάζ στα δάχτυλα μπορώ να κάνω τη θητεία μ στις ειδικές δυνάμεις ή θα με κόψουν;
Μπορεις, και μανικι τατουαζ να εχεις μπορεις να πας.
Niokos

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Niokos »

Σκέφτομαι να κάνω ένα τατουάζ αλλά έχω δηλώσει αλεξίπτωτα το τατουάζ θέλω να γίνει στο στήθος και θα είναι κάτι θριαμβευτικό η Παναγία να κρατάει τν Χριστό στα χέρια τς θα υπάρχει θέμα; Να ξέρω να μην το κάνω
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες