Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
papous

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από papous »

Τατουαζ και τρυπες μολις απολυθητε νεοι για να μην εχετε περιπετειες ο παπουλης 278 μολις ηταν αλεξιπτωτα στις οπλοασκησεις με δυο τρυπες στο αυτι που διακρινοντουσαν με δυσκολια εθεαθει απο αρχιλοχια και το ταρακουνημα και οι φωνες δεν ειχαν προηγουμενο ακομα το θυμαμε μετα απο 9 χρονια
Ανεστης Αραμπατζης

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Ανεστης Αραμπατζης »

Καλησπερα φιλοι μου ειμαι Ελληνας φοιτητης στο εξωτερικο και με το καλο μολις τελειωσω της σπουδες μου θελω να υπηρετησω στης ειδικες δυναμης τη θητεια μου, εχω τρια ταττουαζ το ενα ειναι στα πλευρα και το δευτερο στο μπρατζο οπως διαβασα δεν θα εχω προβλημα μ αυτα τα δυο αν καταλαβα καλα, εχω ομως και ενα μικρο πανο απο τον αστραγαλο μ αυτο λετε θα υπαρχει προβλημα; Δεν ενδιαφερομαι για μονιμος απλα το χω μεγαλο καημο να υπηρετησω της ειδικες δυναμεις, ηθελα ΟΥΚ λογω κολυμβησης (αυτος ειναι και ο λογος παρουσιας μου στο εξωτερικο) και καταδυσεων που κανω αλλα πλεον δεν παιρνουν για απλη θητεια απ οτι ξερω, σας ευχαριστω προκαταβολικα.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν θα έχεις πρόβλημα φίλε μου όχι.
ΕΓΩ

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από ΕΓΩ »

Παιδιά Μια Ερώτηση. Επιδη εχει πολλα post to φορουμ και δεν εχω καταληξει σε μια απαντηση. Εχω ενα Τατουάζ Στο χερι απο αγκωνα και κατω (στην παπια) ειναι μια λεξη. Ειναι εμφανες μπορω να πω, και εχω δηλωσει Ειδικές Δυναμεις Αλεξίπτωτα. Πληρώ Όλες Τισ Προϋποθέσεις. Τι Γίνεται Θα με Κόψουν Για ενα Τατουάζ; Ακόμα Και ΛΟΚ;
Quinte
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Ιαν 17, 2012 2:51 pm
Τοποθεσία: Πολίτης
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Quinte »

Γεια χαρα. Λοιπον θα μπω κατευθειαν στο ψητο... Ειμαι καινουργιο μελος και εκανα λογαργιασμο μονο και μονο για να κανω μια ερωτηση... Του χρονου το καλοκαιρι ειναι η θητεια μου και δηλωσα προαιρετικα οτι θελω να υπηρετησω τις ειδικες δυναμεις. Αλεξιπτωτα για την ακριβεια... Εχω την εξης ερωτηση... Υπαρχει περιπτωση να με κοψουν λογω τατου; Εχω ενα στο αριστερο χερι που ξεκιναει απο καρπο κ φτανει μεχρι αγκωνα. Απαντηστε μου σας παρακαλω γιατι αν εχω προβλιμα θα παω να κανω αφαιρεση τωρα που ειναι νωρις. Γιατι εχω σκοπο να δηλωσω και μονιμος... Ευχαριστω εκ των προτερων.
typos

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από typos »

Με τοσο μεγαλο και εμφανες τατουαζ θα εχεις προβλημα, το θεμα ειναι το εκανες ως ενα τροπο εκφρασης και ελευθεριας και τωρα θες να το βγαλεις για να πας ΛΟΚ; Περιεργο μου φαινεται.Τελος παντων, αποψη μου ειναι να μην μπεις στο κοπο και χασεις και χρηματα για να το βγαλεις.

Quinte
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Ιαν 17, 2012 2:51 pm
Τοποθεσία: Πολίτης
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Quinte »

Ευχαριστω για την απαντηση. Το τατουαζ το εκανα μικροτερος και δεν ειχα σκεφτει καθολου αν θα εχω καποιο αναλογο προβλημα στο μελλον... Κ ναι θα το εσβηνα αν με εμποδιζε να μπω ΛΟΚ... Γιατι οπως ειπα σκεφτομαι να δηλωσω και μονιμος. Τεσπα θα μαθω περισσοτερα αν μου πουνε κ αλλοι την γνωμη τους εδω και αν τελικα εχω προβλημα θα κανω αφαιρεση.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Greek_Army »

1. Κόβεσαι2. Πως θα δηλώσεις μόνιμος; Το έχουμε γράψει 10000 φορές δεν γίνεται κάτι τέτοιο

giorgosr

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από giorgosr »

Εχω μια τρυπα στο αυτι και εχω δηλωσει ειδικες δυναμεις, Συγκεκριμενα πεζοναυτης, υπαρχει περιπτωση να μην γινω δεκτος;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Greek_Army »

giorgosr έγραψε:Εχω μια τρυπα στο αυτι και εχω δηλωσει ειδικες δυναμεις, Συγκεκριμενα πεζοναυτης, υπαρχει περιπτωση να μην γινω δεκτος;


σκουλαρίκι και ειδικές δυνάμεις δεν πάνε πακέτο, όσο είσαι μέσα στο στρατόπεδο δεν θα το φοράς, όταν βγαίνεις με άδειες η εξοδούχος θα το φοράς αλλά όταν επιστρέφεις θα το βγάζεις

georger

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από georger »

Εχω παψει να το φοραω. Ηταν απλως μια εφηβικη τρελα την οποια πλεον απεχθανομαι. Απλως εχει μεινει η τρυπα. Αυτο μονο.(γνωριζω πως Εντος του στρατοπεδου δεν επιτρεπεται το σκουλαρικι)

Nikitas

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από Nikitas »

Γεια σας, επιδη διαβασα πολλα για τα τατουαζ και δεν καταλαβα τι ακριβως γινεται στην περιπτωση μου θα ηθελα να κανω την εξις ερωτηση, εχω ενα τατουαζ στον καρπό μου 3,5εκατοστα περιπου οπου γραφει τα 3 αρχικα της οικογενιας μου (πατερας, μητερα και αδελφη μου) δηλωσα Ε. Δ. Αλεξιπτωτα. Ειναι μεγαλο προβλημα οστε να με κοψουν; Ευχαριστω εκ των προτερων

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από D.Y.K »

Nikitas έγραψε:Γεια σας, επιδη διαβασα πολλα για τα τατουαζ και δεν καταλαβα τι ακριβως γινεται στην περιπτωση μου θα ηθελα να κανω την εξις ερωτηση, εχω ενα τατουαζ στον καρπό μου 3,5εκατοστα περιπου οπου γραφει τα 3 αρχικα της οικογενιας μου (πατερας, μητερα και αδελφη μου) δηλωσα Ε. Δ. Αλεξιπτωτα. Ειναι μεγαλο προβλημα οστε να με κοψουν; Ευχαριστω εκ των προτερων



Όχι, δεν θα έχεις πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
jimaras
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2010 4:22 am
Επικοινωνία:

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από jimaras »

Έλεος ρε παιδιά. Δε ζούμε στο 1960... Δεν κόβουν κανέναν επειδή έχει τατουάζ... Εικόνα
Το ΄χειρότερο΄που κάναν σε Όσους είχαν τατουάζ που φαινόταν ήταν πως όταν κάναμε την παρέλαση τους βάζαν σε 'μεσα' σειρες, και όχι εξω έξω για να μην κάνει μπάμ το τατουάζ.
typos

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Δημοσίευση από typos »

Στη δικη μου σειρα οταν περασε το κλιμακιο μας εβαλαν να γδυθουμε απο τη μεση και πανω και μας εξετασαν εξονυχιστικα, κορμο χερια κτλπ για τατουαζ καθως και αυτια, φρυδια, μυτη, στομα κτλπ κτλπ για τρυπες. Οσοι ειχαν, τους εγραφαν στο εξελοχαρτο και τους εδιναν "ελαχιστες πιθανοτητες να μπουν" διοτι προτιμουν τους αβαφους.Οσοι πηγαν στρατο πριν 10 ΕΣΣΟ, ή δεν πηγαν καν, μην μιλατε και μπερδευετε τα παιδια.

Αν εχεις τατουαζ ή τρυπα θα στη βρουν και τη γαμησες. Τελος.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης