Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
PAD

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από PAD »

Γεια σε ολους σας, αν εισαι σε καποιο κεντρο πεζικου και θες να πας ειδικες δυναμεις, τα αθληματα τα κανεις στο στρατοπεδο που εισαι; Και κατι ακομα, εστω και παιρνας σε ολα τα αθληματα και στις καμψεις αντι να κανεις 20 κανεις 15, υπαρχει περιπτωση αν βαλεις βυσμα να σε περασουν; Γιατι τον αδερφο μου που τα περασε τον κοψανε ενω καποιον αλλο που δε τα περασε τον περασανε. Ευχαριστω
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

PAD έγραψε:Γεια σε ολους σας, αν εισαι σε καποιο κεντρο πεζικου και θες να πας ειδικες δυναμεις, τα αθληματα τα κανεις στο στρατοπεδο που εισαι; Και κατι ακομα, εστω και παιρνας σε ολα τα αθληματα και στις καμψεις αντι να κανεις 20 κανεις 15, υπαρχει περιπτωση αν βαλεις βυσμα να σε περασουν; Γιατι τον αδερφο μου που τα περασε τον κοψανε ενω καποιον αλλο που δε τα περασε τον περασανε. Ευχαριστω


Με το βύσμα όλα γίνονται δυστυχώς... Εικόνα
nikos

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από nikos »

Ευχαριστω πολυ, και κατι τελευταιο, τα αθληματα για να μπουμε στις ειδικες δυναμεις τα κανουμε στο κεντρο που βρισκομαστε?
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

pezikarios έγραψε:Οι ελξεις με συγκεκριμενο τροπο η οπως θελουμε; Και οι καμσεις θα πρεπει να ναι τελειες;
Εγω βρεθηκα κατευθειαν στο μεγαλο πευκο παντως στις εξετασεις για αλεξιπτωτα ηταν οι καμψεις μεχρι κατω και οι ελξεις ανοικτη λαβη κ το πιγουνι να περναει το σιδερο για να μετρησει παντως για να μπεις απλως ειδικες δυναμεις ειναι σιγουρα πιο χαλαρα τα πραγματα
ΝΙΝΙΣ

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΝΙΝΙΣ »

Παιδια 1 χλμ σε 7 λεπτα η 1 μιλι γιατι εχει διαφορα το ενα με το αλο

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΝΙΝΙΣ έγραψε:Παιδια 1 χλμ σε 7 λεπτα η 1 μιλι γιατι εχει διαφορα το ενα με το αλο



Δεν έχει διαφορά μεγάλε αν δεν μπορείς να βγάλεις 1 μίλι σε 7 λεπτά τι να πας να κάνεις στις ειδικές δυνάμεις
ΝΙΝΙΣ

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΝΙΝΙΣ »

Ναι ρε μεγαλε το μιλι 1642 μετρα. Πρωτον δεν ειπα οτι δεν μπορω να τα βγαλω και δευτερον δεν ειπα οτι θα παω ε. Δ απλως ρωταω για να ξερω.

Spectre
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 30, 2010 5:14 am
Τοποθεσία: Πεζοναυτης
Επικοινωνία:

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Spectre »

Αληθευει οτι αν παρουσιαστεις σε αλλο κεντρο ειδικων δυναμεων δεν δινεις τα αθληματα; Απλα παρουσιαζωμαι ΚΕΤΘ πεζοναυτες...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Spectre έγραψε:Αληθευει οτι αν παρουσιαστεις σε αλλο κεντρο ειδικων δυναμεων δεν δινεις τα αθληματα;Απλα παρουσιαζωμαι ΚΕΤΘ πεζοναυτες...


Aν παρουσιαστείς σε άλλο κέντρο δίνεις τα αθλήματα απλά εσύ είσαι ήδη στις ειδικές δυνάμεις (πεζοναύτης) και δεν θα χρειαστεί να δώσεις για να πας πεύκο

Spectre
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 30, 2010 5:14 am
Τοποθεσία: Πεζοναυτης
Επικοινωνία:

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Spectre »

Ευχαριστω Greek_Army!
Νεος

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Νεος »

 Καλησπερα σας. Παρουσιαζομαι 7/2 Μεσολογγι, Θελω να παω ε. Δ και συγκεκριμενα Λ. Ο. Κ.

181 cm/68 kg

κανω 25-30 καμψεις (δεν τις εχω δουλεψει πολυ)

Τα 1000 μετρα σε 4:14:18 (εκανα τεστ στο γηπεδο)

Και κανω 14-15 ελξης (αυτες τις εχω δουλεψει)

Οποτε τα πρωτα αθληματα τα περναω

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Με αυτο το βιογραφικο ως αρχη πιστευεται οτι σωματικα θα καταφερω να ανταπεξελθω; Και αν ναι σε τι επιπεδο μπορει να φτασω (Σε αυτο θελω να μου πει καπιος την διαφορα καπιου που οταν μπηκε π. Χ εκανε 30 καμψεις και οταν βγηκε;)

Μητσεας

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Μητσεας »

Αγωνίσματα δίνουν όσοι πάνε αλεξιπτωτιστές και ΗΕΑ. Ολοι οι άλλοι αμφιβιοι, λοκ περνάνε με την ορκομωσία ΠΕΝ. Που και εκεί για να κοπείς πρέπει να τους πείς κόβομαι δεν την παλευω.
Νικόλας

Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Νικόλας »

Καλημέρα παίδες, είμαι 21 ετών, έχω αναβολή μέχρι το Δεκέμβρη του 2013 για σπουδές, στο Περιοδεύον έκανα τη μ****ία και δήλωσα στρατό ξηράς αλλα θελω να κοψω την αναβολη και να καταταγω στις Ειδικες Δυναμεις.Σ. Ο. Σ.

Καμια ιδεα-βοηθεια ; (συγγνωμη αν ακουγομαι χαζος, απλα εχω την απορια)

Ευχαριστω παλληκαρια εκ των προτερων

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες