Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Γιώργος Καφαντάρης

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Γιώργος Καφαντάρης »

Παιδια να ρωτήσω κάτι Κοβεσαι αν έχεις αστιγματισμό και

Αν σου κάνουν ιατρικές εξετάσεις κ μέσα σε αυτές συμπεριλαμβάνει και οπτικές εξετάσεις

Xrikat7
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 05, 2021 2:52 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Xrikat7 »

Εάν κοπεις από τις ειδικές δυνάμεις έχεις την επιλογή να ξαναδώσεις με την επόμενη εσσο;
Πολίτης 1

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Πολίτης 1 »

Καλησπέρα σας χρειάζομαι την βοήθεια κάποιου που ξέρει παρουσιαστηκα τον Νοέμβριο έδωσα αθλήματα πέρασα ειδικές δύναμεις κάνω πέντε μέρες τπεν και περνώ γκρουπακι μετά κολλάω κορονοιο και κάπως ξενέρωσα με τον στρατό και πείρα αναβολή λόγο διαταραχή προσαρμογής μπορώ να ξανά μπω ειδικές δυνάμεις;
Fsasa

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Fsasa »

Πολίτης 1 έγραψε:Καλησπέρα σας χρειάζομαι την βοήθεια κάποιου που ξέρει παρουσιαστηκα τον Νοέμβριο έδωσα αθλήματα πέρασα ειδικές δύναμεις κάνω πέντε μέρες τπεν και περνώ γκρουπακι μετά κολλάω κορονοιο και κάπως ξενέρωσα με τον στρατό και πείρα αναβολή λόγο διαταραχή προσαρμογής μπορώ να ξανά μπω ειδικές δυνάμεις;
πάνε τα μόρια... Σίγουρα δεν σου έφταιγε η κορονα που δεν την παλεψες, δικαιολογίες.
Πολίτης 1

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Πολίτης 1 »

Έχω πάρει αναβολή στα τπεν για λόγους διαταραχή προσαρμογής μπορώ να ξανά μπω ειδικές δυνάμεις ας πει κάποιος που ξέρει
Chrnckio

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Chrnckio »

Γεια σας παιδια αν θελω να σας ρωτησω. Κοπηκα στα τπεν κανοντας απλα μια υπευθυνη δηλωση πως δεν θεκω να συνεχισω χωρις ομως να με παραπεμψουν σε γιατρο στις 17 του μηνα και 20 μου ειπαν πως εστειλαν τα χαρτια μου. Ρωτησα το βισμα μ σημερα και μ ειπε πως δν φαινομαι οτι εχω κοπει. Υπαρχει περιπτωση να μην εχουν στειλει ακομα τα χαρτια η να εχει γινει καποιο λαθος; Επισης γυρισα προσφατα απο αδεια φοιτητηκη και δν μ χρεωσαν τιποτα γιατι μου λενε πως απο βδομαδα περιμενω μεταθεση. Ρωταω γιατι απλα δν κολανε αυτα που λενε αυτοι καθως οπως ανεφερα παραπανω το βισμα δεν βλεπει οτι εχω κοπει. Ευψαριστω εκ των προτερον.
ΑΝΟΝΥΜΟΣ

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΑΝΟΝΥΜΟΣ »

Chrnckio έγραψε:Γεια σας παιδια αν θελω να σας ρωτησω. Κοπηκα στα τπεν κανοντας απλα μια υπευθυνη δηλωση πως δεν θεκω να συνεχισω χωρις ομως να με παραπεμψουν σε γιατρο στις 17 του μηνα και 20 μου ειπαν πως εστειλαν τα χαρτια μου. Ρωτησα το βισμα μ σημερα και μ ειπε πως δν φαινομαι οτι εχω κοπει. Υπαρχει περιπτωση να μην εχουν στειλει ακομα τα χαρτια η να εχει γινει καποιο λαθος; Επισης γυρισα προσφατα απο αδεια φοιτητηκη και δν μ χρεωσαν τιποτα γιατι μου λενε πως απο βδομαδα περιμενω μεταθεση. Ρωταω γιατι απλα δν κολανε αυτα που λενε αυτοι καθως οπως ανεφερα παραπανω το βισμα δεν βλεπει οτι εχω κοπει. Ευψαριστω εκ των προτερον.


Η διαδικασία μπορει να κρατήσει και ένα μήνα... Κανένα λάθος δεν έγινε... Οπότε υπομονή...

Μαρκος35

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Μαρκος35 »

Καλησπέρα παιδιά, Κοπηκα απο ειδικές δυνάμεις μόνος μου και πήρα αναβολή για δυσκολία προσαρμογής για ένα χρόνο, τώρα που ξαναμπαίνω μετά από ένα χρόνο με στέλνουν σε μια μονάδα πεζικου.Απο εκεί μπορω να ξαναδηλωσω ειδικές δυνάμεις;

Και πόση πιθανότητα υπάρχει να με ξαναπαρουν;

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Var »

Αν κοπεις από ειδικές δυνάμεις δεν μπορείς να ξανά μπεις
Νίκος

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Νίκος »

Είμαι στις ειδικές δυνάμεις ως κληρωτώς και σκέφτομαι να φύγω δηλαδή να κοπώ έχω πάρει το μπερέ, γνωρίζεται ποια είναι η διαδικασία για να κοπώ και αν γνωρίζεται που θα με στείλουν μετά ;
Άβαταρ μέλους
Kuriakos21@
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2022 7:10 pm
Τοποθεσία: ΕΠΟΠ ΛΟΧΙΑΣ
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Kuriakos21@ »

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να μου διευκρίνισει κάποιος κάτι. Έχω κοπεί από τους ψυχολόγους που πήγα στην Νέα Περάμο.

Έχω βγεί Ι3 ενώ δεν το αξίζω, σωματικά είμαι υγίης άλλα απάντησα λάθος πράγματα στους ψυχολόγους.

Μπορώ να πάω σαν καταδρομέας όταν μου κάνουν τη πρόσκληση.

Αν γνωρίζει κάποιος και είναι στέλεχος παρακαλώ θα ήθελα την βοήθεια σας.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τρί Ιούλ 26, 2022 12:26 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες