Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
GR1

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από GR1 »

Με στείλαν για ειδικότητα Σπάρτη και μετά Β ΜΚ Νάουσα. Στο ΚΕΕΜ στη Σπάρτη μπορώ να δηλώσω εκεί ότι δε θέλω ειδικές δυνάμεις και να πάρω κανονικά μετάθεση για πεζικό χωρίς να χρειαστεί να πάω στη Νάουσα; Θα μείνω κανά μήνα Σπάρτη.
Νικος

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Νικος »

Γειά σας ήθελα να κάνω μια ερώτηση με διάλεξαν για πεζοναυτη και μονάδα μένω μεγάλο πευκο εγώ όμως θέλω να κοπω και για πρόβλημα υσχιαλγιας και ιλιγγο και χονδροπαθεια γνωρίζεται τώρα δευτέρα που θα πάω να κοπω αν φύγω κατευθείαν; ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
Vessty
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Vessty »

Δυσμενης μεταθεση, κανα νησι η προς τα συνορα
Gr_Ar

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Gr_Ar »

Νικος έγραψε:Γειά σας ήθελα να κάνω μια ερώτηση με διάλεξαν για πεζοναυτη και μονάδα μένω μεγάλο πευκο εγώ όμως θέλω να κοπω και για πρόβλημα υσχιαλγιας και ιλιγγο και χονδροπαθεια γνωρίζεται τώρα δευτέρα που θα πάω να κοπω αν φύγω κατευθείαν; Ευχαριστώ


Και γιατί δε το δήλωσες από την πρώτη ημέρα; Τώρα θα ταλαιπωρηθείς.

γιωργος

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από γιωργος »

Γειά σας έπαθα ρογμοδες σπάσιμο πρώτου φύγο από το κεντρο και σε 10 μέρες πάω μονάδα και στης 28 εχουμε τα πεν υπάρχει περίπτωση να με κοψουν από τα πεν;
Φέτος στις ΕΔ

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Φέτος στις ΕΔ »

Καλησπέρα, περνάω τπεν σε κάποια μονάδα αλλά τελικά κατάλαβα ότι δεν εείναι του χαρακτήρα μου.. Γενικά δεν έχω πρόβλημα στις ασκήσεις κτλπ ίσα ίσα πάω αέρας απλά δεν μ αρέσει η υπόλοιπη συμπεριφορά που επικρατεί.. λογικα λόγω ηλικίας και του ότι έχω ολοκληρώσει σαν χαρακτήρας και κάποια πράγματα που πιο παλιά τα έβλεπα με άλλο μάτι τώρα τα βλέπω κάπως χαζά. Αν κοπω τώρα πριν πάρω μπερέ θα φύγω για άλλη μονάδα ή θα κάτσω εδώ σαν πεζικαριος ή κάποιο άλλο οπλο/σώμα ;
Μπαρουτιε

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Μπαρουτιε »

χαιρεται παιδια. Ανηκω στη σειρα 353 και πριν 1 βδομαδα ορκιστηκα στο ΚΕΕΔ. Αν και ειχα ζητησει αλλαγη της δηλωςης μου απο καταδρομεας σε πεζικο, παλι με στελνουν Ε μκ Δραμας. Πηρα τηλεφωνο εκει και μου ειπαν πως εαν ζητησω μεταθεση εκει, θα παρει κανα μηνα ισως να βγει.

Αυτο που θελω να ξερω ειναι, τι ακριβως θα κανω εκει αυτον τον χρονο; Απο οτι εχω καταλαβει, δεν χρεωνεσαι οπλο και εξοπλισμο; Δεν συμμετασχεις στα πεν; Απλα καθαριζεις τουαλετες μεχρι να φυγεις; Με τρωει πολυ αυτη η αβεβαιοτητα, μηπως εχει κανεις μια ιδεα;

Mike

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Mike »

Καλησπερα, υπηρερω στις ειδικες δυναμεις (ΛΟΚ) εχω παρει τον μπερε εδω και 2μιση μηνες, πριν 1 εβδομαδα βγηκα αναφερομενος γιατι καπνιζα σε ωρα υπηρεσιας (σκοπια) και εδωσα κακο παραδειγμα σε στρατιωτη ιδιας εσσο που ηταν μαζι μου αλλα τωρα περναει τπεν. Βγηκα στην αναφορα μοιρας αφου πηρα 5 μερες απο τον λοχαγο και 10 απο τον διοικητη μου ειπε οτι ειμαι εκτος ειδικων δυναμεων. Εχω αγχωθει παρα πολυ και δεν θελω να φυγω σε καμια περιπτωση. Ειναι η πρωτη φορα που παιρνω φυλακη. Πιστευετε οτι θα με διωξει; Γενικα γινονονται τετοια ή απλα το λενε για να αγχωθεις και να φοβηθουν η νεα εσσο; Ας βοηθησει οποιος γνωριζει γιατι κοντευω να τρελαθω αυτες τις μερες...
MIXPURGOS

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από MIXPURGOS »

Εγω εφυγα απο Ε. Δ που ημουνα αμφιβιος και δεν μου αλλαξαν το Ι μπορει να εκανε γυρω στον 1,5 μηνα να φυγω αλλα εφυγα, εσπροξε και λιγο ενα βυσμα και δεν περασα απο γιατρο και δεν μου αλλαξαν το Ι αλλα παρεμηνε Ι1
Γιάννης

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Γιάννης »

Καλησπέρα μάγκες, καλή θητεία σε όσους μπαίνουν Σεπτέβρη. Με στείλανε Υγειονομικό στη Ρόδο αλλά θέλω να υπηρετήσω στις Ειδικές Δυνάμεις. Έχω μυωπεία η όπως γράφεται 1.25 και στα 2 και μια μικρή ανεπάρκεια στην Αορτική βαλβίδα (ο γιατρός μου είπε ότι δεν με επειρεάζει καθόλου στη ζωή μου και στον αθλητισμό, καθώς ασχολούμαι με το bodybuilding τα τελευταια 5 χρόνια). Μόλις παρουσιαστώ το ζητάω αμέσως για Ειδικές Δυνάμεις και μήπως υπάρχει λερίπτωση να μην με επιλέξουν αν δώσω τη γνωμάτευση του καρδιολόγου ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
giannis Λ
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 14, 2018 11:05 pm
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από giannis Λ »

Φιλε μου οσα λιγοτερα τους πεις τοσες περισσοτερες πιθανοτητες εχεις να μη σε κοψουν. να μην τους πεις τιποτα
Γιάννης

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Γιάννης »

Σε ευχαριστώ. Κάτι ακόμα, κλιμάκια των Ε. Δ. περνάνε από όλα τα στρατόπεδα ;
guest1312

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από guest1312 »

Καλησπέρα, η χρήση λοσιόν μινοξιδίλης λόγω τριχόπτωσης, η οποία δεν επηρεάζει κάπως την σωματική ικανότητα είναι αιτία κοψίματος από ε. Δ.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

guest1312 έγραψε:Καλησπέρα, η χρήση λοσιόν μινοξιδίλης λόγω τριχόπτωσης, η οποία δεν επηρεάζει κάπως την σωματική ικανότητα είναι αιτία κοψίματος από ε. Δ.


Όχι.

guest1312

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από guest1312 »

Ευχαριστώ για Την απάντηση. Επομένως όταν παρουσιαστώ να το αναφέρω σε κάποιον γιατρό ή να περάσω απλά την λοσιόν στο ντούκου και εάν με ρωτήσει κανείς να του πω τι είναι εκ των υστέρων;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες