Ένοπλος χωρίς βολες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Ένοπλος χωρίς βολες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Στην αρχή ειμουν ι3 άοπλο και στη συνέχεια με βγάλανε
ι3 ένοπλο χωρίς να έχω κάνει βολές βρίσκομε σε άδεια απολύσεως τη πρέπει να κάνω... ΕΥΚΑΡΙΣΤΩ
Edwwww

Re: Ένοπλος χωρίς βολες

Δημοσίευση από Edwwww »

Ωραίος, πως το κατάφερες αυτό; Δηλαδή έχεις χρεωθεί όπλο κανονικά; Όταν ρωτάς κάτι πρέπει να δίνεις λεπτομέρειες, δεν είμαστε εδώ γκουρού.
Επισκέπτης

Re: Ένοπλος χωρίς βολες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τους 3 πρώτους μήνες της θητείας μου αφού πέρασα από γιατρούς με είχαν άοπλο. Κ Προφανώς δν έκανα ούτε μια βολή ζήτησα των λόγο... Και είπαν καλύτερα χωρίς όπλο... Χωρίς να μου δώσουν κάποια εξήγηση.
Έπειτα πήρα μετάθεση σε άλλη μονάδα με πήραν συνεντεύξεις κ με ρώτησαν γιατί είμαι άοπλος... Τους απαντώ... Ότι λόγο του βρογχικου άσθματος που έχω πιθανόν... Μου είπαν ότι θα ασχοληθούν και θα το ψάξουν μετά από λίγες μέρες με έβγαλαν ένοπλο χωρίς να με ρωτήσουν καν αν έχω ρίξει καμία βόλι η αν θα ρίξω βολές και παρέμεινα έως κ σήμερα ενωπλος...
Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε άδεια απολύσεως κ δν ξέρω τη πρέπει να κάνω... ΕΥΚΑΡΙΣΤΩ
Edwwww

Re: Ένοπλος χωρίς βολες

Δημοσίευση από Edwwww »

Εντάξει, όταν απαντήσεις σε αυτό που σε ρώτησα έλα να μου πεις, και κατά δεύτερον γίνεται να σε αλλάξουν σωματική ικανότητα χωρίς να περάσεις από επιτροπή. Μάλλον μπούρδες γράφεις και τσάμπα ασχολούμαι. Κόψε την πρωινή.
Επισκέπτης

Re: Ένοπλος χωρίς βολες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και όμως γίνεται... Πλέων μπορείς να τα περιμένεις όλα...
Εγώ αδερφέ μου εξέφρασα ένα θέμα που με απασχολεί και που όντως έχει συμβεί... Δν είχα καμία όρεξη ούτε έχω να παίξω με κανέναν εδώ... Προφανώς έχω αλλά πράγματα να κάνω από το να γράφω μπούρδες οπός τα λες.

Από την άλλη αδερφέ μου αν δεν μπορείς να βοηθήσεις στο θέμα που αναρτώ... Η δεν γνωρίζεις για αυτό το θέμα... Η σου είναι αδύνατον να το πιστέψεις... Είναι καθαρά δικό σου θέμα... Εξάλλου δν επιχείρησα να να πίσω κάποιον ούτε και θα το κάνω γιατί δεν είναι αυτός ο σκοπός μου...
Τέλος πάντων... Σας Ευχαριστώ παντός.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες