ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
oldguest

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από oldguest »

Γεια σε όλους. Μετά απο μια εκτεταμένη φασίνα στο πατρικό μου σπίτι ανακάλυψα ότι το 2003 μου έχει σταλεί Ειδικό φυλλο πορείας λευκό. Το πρόβλημα φυσικά δεν είναι ότι είναι λευκό. Το πρόβλημα είναι ότι δεν το παρέλαβα εγώ !!!
Μετά από ατελείωτους καβγάδες κανείς στο σπίτι δεν δέχεται ότι το παρέλαβε. Και φυσικά το πρόβλημα είναι ότι μη γνωρίζωντας την ύπαρξή του... Δεν έχουν αποσταλεί τα αποκόμματα και το παλιό πίσω. Γνωρίζει κάποιος τι πρεπει να κάνω σε αυτές τις περιπτώσεις?
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από yandr »

Ε, καλά δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

Επικοινώνησε με το στρατολογικό γραφείο που ανήκεις και θα σου πουν τι να κάνεις.

γιαννης

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από γιαννης »

Για σας παιδια να σας πω μου ηρθε ειδικο φυλλο πορειας και ηταν να επιστρεψω το παλιο σε ενα φακελακι μεσα μαζι με τιν αποδειξη παραλαβης... εε εγω ο μακακασ κατα λαθος δεν εβαλα μεσα την αποδειξη... τι παιζει τωρa;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από yandr »

Τίποτα. Κράτησε την απόδειξη μπας και χρειαστεί και αν είσαι ιδιαίτερα ευσυνείδητος επικοινώνησε με το στρατολογικό γραφείο που ανήκεις για να τους ρωτήσεις.
lapo

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από lapo »

Καλησπερα δεν ηξερα που να το βάλω. Λοιπον οταν απολυθηκα απο ΕΠΟΠ μου δωσανε το φυλο πορειας. Χθες ηρθε να το αλλαξω αλλα ειδα οτι εχει τα στοιχεια που ειχα σαν φανταρος ενω το προηγουμενο που εχω ειναι απο ΕΠΟΠ. Και να αλλαξω το πρασινο αλλα δεν με εδωσαν πρασινο εχω λευκο. Τι να κανω;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11197
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Nassos »

Επικοινώνησε με το γραφείο Επιστράτευσης στο οποίο ανήκεις σου μην γίνει κανά μπέρδεμα.

http://www.army.gr/default.php?pname=sub_Epistrateusi_Epikoinwnia&la=1
cpap79
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 18, 2009 1:12 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από cpap79 »

Ρε παιδιά σειρά μου Ι3-Ι4 Απολύθηκε και πήρε χαρτί κόκκινο!Τι μπορεί να σήμαινε αυτό;

ΚΩΣΤΑΣ

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

Μου εχουν στειλει νεο ΕΦΠ{ασπρο) και ζητουν να στειλω το παλιο (πρασινο), το οποιο δεν μπορω να βρω.
Αν το εχω χασει, τι γινεται σε αυτην την περιπτωση;

xamxougias
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Αύγ 29, 2011 6:08 pm
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από xamxougias »


Καλησπερίζω το φόρουμ!
Σαν πρόσφατος λελέςΕικόναΕικόνα
μου ήρθε με ταχυδρομείο αυτή η λαλακία που λέει για αλλαγή ειδικού φύλλου πορείας και θέλει λέει να στείλω πίσω την απόδειξη παραλαβής συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη.
Αλλά δε βλέπω να έχει κάτι να συμπληρώσω. Μόνο να υπογράψει ο υπάλληλος των ΕΛΤΑ έχει χώρο. Αυτό εννοεί ή πρέπει να στείλω και κάτι άλλο μαζί;
DIMITRIS

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από DIMITRIS »

Γεια σας έχω μία απορία, μου ήρθε αλλαγή φύλλου ποριάς ίδιο χρώμα με το παλιό που έχω με την διαφορά ότι αλλάζει το που παρουσιάζομαι. Με το παλιό έπρεπε να παρουσιαστώ σε μονάδα ειδικών δυνάμεων καθώς έχω υπηρετήσει στις ειδικές δυνάμεις στο καινούριο όμως πρέπει να παρουσιαστώ σε τάγμα πεζικού. Στο νέο ΕΦΠ πάνω γράφει κανονικά ότι το σώμα που έχω υπηρετήσει είναι καταδρομές όμως ξέρει κανείς γιατί αντί για καινούριο προορισμό να έχω μια άλλη μονάδα ειδικών δυνάμεων έχω τάγμα πεζικού και αν με καλέσουν με ποιο σώμα κατατάσσομαι πεζικού ή ειδικών δυνάμεων;

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11197
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Nassos »

Και σε εμένα άλλαξαν μονάδα και Σώμα αλλά παραμένω εντός του ίδιου Σχηματισμού.

Στο Τάγμα Πεζικού θα παρουσιαστείς, άσχετα αν υπηρέτησες Ειδικές Δυνάμεις. Μπορεί στη πορεία να στο ξανα-αλλάξουν.
ΠΑΥΛΟΣ

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από ΠΑΥΛΟΣ »

Παιδια μου ηρθε το εφπ και επρεπε να στειλω το παλιο μεσα σε δεκα μερες αλλα περασανε, θα γινει τιποτα κακο που το στειλα αφοτου περασανε οι δεκα μερες;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από yandr »

Όχι, αλλά καλό είναι να είμαστε τυπικοί.
Βασιλης

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Βασιλης »

Μου εχει ερθει αλλαγη για το απολυτηριο μου και λεει να αποσταλει το αργοτερο σε 10 μερες. Αν περασει η χρονικη περιοδος ξερει κανεις τι γινεται;
Stelios

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Stelios »

Kαλημέρα

Έχω μια ερώτηση
Είμαι στη Γερμανία.
Πήρα το νέο φύλλο και πρέπει να στείλει πίσω το παλιό.
Δυστυχώς δεν μπορώ να το βρώ .
Τι πρέπει να κάνω τώρα;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες