Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σχολή Μηχανικού (ΣΜΧ) - Λουτράκι

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
The Outcast Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Σεπτεμβρίου/2015
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση The Outcast Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2015 ώρα 15:13
Καλησπέρα φίλοι μου και συγχαρητήρια για το φόρουμ!
Ηθελα να ρωτήσω, αν κάποιος γνωρίζει τι "παίζει" από δύναμη στρατιωτών-υπηρεσίες στη Σχολή Μηχανικού στο Λουτράκι, την συγκεκριμένη περίοδο!
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
πετρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση πετρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουνίου/2016 ώρα 03:22
Ρε μαγκες. Μετα στο κεντρο κανεις και οσοι δεν εχουν παει για δευτερο κεντρο στο μηχανικο ;

Επιστροφή στην κορυφή
Βαγγελης τσιρικλος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βαγγελης τσιρικλος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2017 ώρα 10:34
Ρε παιδιά εγώ τελειώνο το γυμνάσιο μπωρο να μπω σαν εθελοντής στη σχολή... Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 9561
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2017 ώρα 11:47
Όχι δε μπορείς.
Θα πρέπει να είσαι τουλάχιστον 18 χρονών για να δηλώσεις ότι επιθυμείς να υπηρετήσεις ως πρότακτος.
Επιστροφή στην κορυφή
aris96 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Νοεμβρίου/2019
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aris96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Νοεμβρίου/2019 ώρα 14:31
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως είναι εκεί ; Πως τους πηγαίνει αν η εκπαίδευση είναι σκληρή;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12