Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Πώς κάνουμε μονόζυγο (έλξεις);

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 4>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
kostis21 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Μαρτίου/2009
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 11
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kostis21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Πώς κάνουμε μονόζυγο (έλξεις);
    Αποστολή: 25/Μαΐου/2009 ώρα 16:13
Θα ηθελα να μαθω με ποια λαβη γινονται οι ελξεις στις ειδικες δυναμεις; Μπορω οταν ερθει η ωρα μου να παρουσιαστω για να περασω τα αθληματα να διαλεξω εγω την λαβη;
Επιστροφή στην κορυφή
lllok Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 30/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση lllok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Οκτωβρίου/2009 ώρα 04:40
Ρωτησε και ο Κωστης21 αλλα απαντηση καμια.
Οι ελξεις με τι λαβη γινονται; Οι παλαμες προς τα εξω ή προς τα μεσα; Κανει πολυ μεγαλη διαφορα
Επιστροφή στην κορυφή
Violent Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 80
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Violent Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Οκτωβρίου/2009 ώρα 17:02
Ρε παιδια ξερει κανεις πως θελουν να κανουν τις ελξεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Rania_23 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 06/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 42
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rania_23 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Οκτωβρίου/2009 ώρα 17:52
"Έλξεις σε μονόζυγο - 6 συνεχείς επαναλήψεις με οποιαδήποτε λαβή"
Επιστροφή στην κορυφή
Peter_Pan Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 14/Ιανουαρίου/2010
Πόντοι: 10
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Peter_Pan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2010 ώρα 02:46
Μαγκες για να το ληξουμε! ελξεις ζηταν μονο στη σχαλ (αλεξιπτωτιστεσ) στους ορεινουσ/αμφιβιους καταδρομεις και στους πεζοναυτες δε θα σας ζητησουν να κανετε ποτε ελξη και οποιος εδω πει το αντιθετο ειναι ψευτης αυτο που σας λεω ειναι 100% σιγουρο._
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 15169
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2010 ώρα 03:14
Αρχικά αποστάλθηκε από Peter_Pan Peter_Pan Έγραψε:

Μαγκες για να το ληξουμε! Ελξεις ζηταν μονο στη σχαλ (αλεξιπτωτιστεσ) στους ορεινουσ/αμφιβιους καταδρομεις και στους πεζοναυτες δε θα σας ζητησουν να κανετε ποτε ελξη και οποιος εδω πει το αντιθετο ειναι ψευτης αυτο που σας λεω ειναι 100% σιγουρο._

ζητάνε στα κέντρα για παιδία που δεν παρουσιάστηκανε ειδικές δυνάμεις και θέλουνε να πάνε. Και επίσης το 2008 που είχα παρουσιαστεί στα ΠΕΝ ζητούσανε και κόβανε άτομα που δεν μπορούσανε. Και οι κομμένοι περνούσανε πεν με την επόμενη εσσό. Αυτά
Επιστροφή στην κορυφή
κεεδ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση κεεδ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιανουαρίου/2010 ώρα 21:17
Τις έλξεις πως στις βάζουν να τις κάνεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 5771
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιανουαρίου/2010 ώρα 21:37
Ειναι λαβες απο πανω οι παλαμες να κοιτουν προς τα εμπρος Κατα τη διαρκεια που κρεμεσαι απο τη μπαρα και η μεταξυ τους αποσταση να ειναι μεγαλυτερη απο το πλατος των ωμων σου. Μεσα στο επιμερους "αλεξιπτωτιστες" σελ 10 εχει σχετικο πως γινεται
Επιστροφή στην κορυφή
Lef Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lef Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2010 ώρα 03:44

Πολυς λογος γινεται για τον τροπο ελξεων. Αλλοι λενε οπως θελεις, αλλοι λενε οι παλαμες να κοιτανε εξω, αλλοι τα χερια να ειναι πιο ανοιχτα απτο υψος των ωμων και οι παλαμες προς τα εξω. Τελικα τι απολα ισχυει; Κ λογικα ανεβαινεις μεχρι να περασει το πιγουνι σου το σιδερο του μονοζυγου κ κατεβαινεις τεντωνοντας ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ τα χερια; Η κανουν οτιναναι και δεν λενε τπτ; Εγω παντως αυτο γνωριζω σαν σωστη ελξη, τωρα αν οι αλλοι τις κανουν οπως να ναι (ευκολοτερα δηλαδη χωρις τεντωμα χεριων) θα κανω κ εγω το ιδιο να βγαλω περισσοτερες. Παρα να χασω την θεση στα αλεξιπτωτα. Τωρα το μιλι το βγαζω σε 6:30 πιστευω ειμαι μεσα απο αυτο το κομματι. Οσο για την μυωπεια εχω 2 βαθμους αλλα εχω ακουσει οτι δεν υπαρχει προβλημα γιατι ειναι 4,5 το οριο κ οτι θεωρειτε ι1.djnio οσο για σενα ρε φιλε πιστευω πολλα απο αυτα που λες δεν στεκουν καθολου.

Επιστροφή στην κορυφή
10κωστας50 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 08/Απριλίου/2008
Πόντοι: 689
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 10κωστας50 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουνίου/2010 ώρα 09:43
Αρχικά αποστάλθηκε από Lef Lef Έγραψε:

Πολυς λογος γινεται για τον τροπο ελξεων. Αλλοι λενε οπως θελεις, αλλοι λενε οι παλαμες να κοιτανε εξω, αλλοι τα χερια να ειναι πιο ανοιχτα απτο υψος των ωμων και οι παλαμες προς τα εξω. Τελικα τι απολα ισχυει; Κ λογικα ανεβαινεις μεχρι να περασει το πιγουνι σου το σιδερο του μονοζυγου κ κατεβαινεις τεντωνοντας ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ τα χερια; Η κανουν οτιναναι και δεν λενε τπτ; Εγω παντως αυτο γνωριζω σαν σωστη ελξη, τωρα αν οι αλλοι τις κανουν οπως να ναι (ευκολοτερα δηλαδη χωρις τεντωμα χεριων) θα κανω κ εγω το ιδιο να βγαλω περισσοτερες. Παρα να χασω την θεση στα αλεξιπτωτα. Τωρα το μιλι το βγαζω σε 6:30 πιστευω ειμαι μεσα απο αυτο το κομματι. Οσο για την μυωπεια εχω 2 βαθμους αλλα εχω ακουσει οτι δεν υπαρχει προβλημα γιατι ειναι 4,5 το οριο κ οτι θεωρειτε ι1.djnio οσο για σενα ρε φιλε πιστευω πολλα απο αυτα που λες δεν στεκουν καθολου.

Εγω τις έπερνα με πρωτη λαβή και ανοιχτα χέρια και αλλοι με τα χέρια ανάποδα και κλειστα.
Αλλα τα χερια θα τεντωνουν οπως και να εχει γιατι δε σου τις μετρανε αν δε τα τεντωνεις.
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Cpt.Tsakalof Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 13/Απριλίου/2010
Πόντοι: 101
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Cpt.Tsakalof Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουλίου/2010 ώρα 19:43
EΡώτηση: Οι έλξεις πως πρέπει να γίνονται; Τα χέρια ίσια υποχρωτικά, η ανάποδα;
Επιστροφή στην κορυφή
kampf Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 07/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 821
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kampf Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουλίου/2010 ώρα 20:42
Λαβη προς τα εξω
"Αδελφοί, εν τη κρισίμω ταύτη περιστάσει μόνον ένδοξον θάνατον πρέπει να ευχόμεθα" Γ. Ολύμπιος
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΚ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΝΙΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουλίου/2010 ώρα 00:00
Μονοζυγο πρεπει να κανω 4 ελξεις με λαβη προς τα μεσα η προς τα εξω?
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 15169
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουλίου/2010 ώρα 00:01
Προς τα έξω
Επιστροφή στην κορυφή
pezikarios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση pezikarios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2011 ώρα 05:03
Οι ελξεις με συγκεκριμενο τροπο η οπως θελουμε; Και οι καμσεις θα πρεπει να ναι τελειες?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 4>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com