Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 2425 26 27 101>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
pro777 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 44
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση pro777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2020 ώρα 15:34
Αρχικά αποστάλθηκε από milos milos Έγραψε:

καλησπερα.. γνωριζει καποιος μεχρι. ποσες αναβολες δικαιουμαστε;

Μετά από 3 χρόνια αναβολες στο σύνολο παίρνεις απαλλαγή
Επιστροφή στην κορυφή
BigSoldier Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 04/Απριλίου/2020
Πόντοι: 132
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση BigSoldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2020 ώρα 16:24
Αρχικά αποστάλθηκε από pro777 pro777 Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από milos milos Έγραψε:

καλησπερα.. γνωριζει καποιος μεχρι. ποσες αναβολες δικαιουμαστε;

Μετά από 3 χρόνια αναβολες στο σύνολο παίρνεις απαλλαγή
2 χρόνια φίλε.
Επιστροφή στην κορυφή
Grteo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2019
Θέση: Glyfada, Ελλάδα
Πόντοι: 68
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2020 ώρα 16:29
Εγώ τώρα μπαίνω τον Ιούνιο
Ποια διαδικασία χρειάζεται για αναβολή ;
Επιστροφή στην κορυφή
milos Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 09/Ιανουαρίου/2020
Πόντοι: 11
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση milos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2020 ώρα 18:38
εγω πχ π εχω αναβολη λογω σπουδων μεχρι το μαρτιο του 21, αλλες δυο αναβολες μπορω να παρω αν θελησω για μεταπτυχιακο;
Επιστροφή στην κορυφή
op84 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση op84 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2020 ώρα 20:48
Αρχικά αποστάλθηκε από antreas606 antreas606 Έγραψε:

Καλημέρα. Με πήραν μόλις από την επιτροπή απαλλαγών τηλέφωνο και μου είπαν πως Λόγω της κατάστασης δε θα χρειαστεί να περάσω Από την επιτροπή απαλλαγών και ότι πήρα αυτόματα 6μηνη αναβολή.

Γειά σου φίλε! Αυτή την 6μηνη αναβολή είχαν προτείνει και στο φρουραρχείο όταν είχες πάει;

Σε ευχαριστώ και καλή δύναμη.
Επιστροφή στην κορυφή
Prodromoss Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Απριλίου/2020
Θέση: Stais
Πόντοι: 52
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Prodromoss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2020 ώρα 02:26
Αν έχεις ένα παθολογικο πρόβλημα με ολα τα χαρτιά υπάρχει πιθανότητα να σου κάνουν εξετάσεις;
Επιστροφή στην κορυφή
antreas606 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 04/Ιανουαρίου/2020
Πόντοι: 22
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση antreas606 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2020 ώρα 19:43
Αρχικά αποστάλθηκε από op84 op84 Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από antreas606 antreas606 Έγραψε:

Καλημέρα. Με πήραν μόλις από την επιτροπή απαλλαγών τηλέφωνο και μου είπαν πως Λόγω της κατάστασης δε θα χρειαστεί να περάσω Από την επιτροπή απαλλαγών και ότι πήρα αυτόματα 6μηνη αναβολή.

Γειά σου φίλε! Αυτή την 6μηνη αναβολή είχαν προτείνει και στο φρουραρχείο όταν είχες πάει;

Σε ευχαριστώ και καλή δύναμη.

Το χαρτί από το φρουραρχείο έγραφε "πάνω από 4 μήνες" επομένως θα μπορούσε να αποφασίσει ότι ήθελε η επιτροπή απαλλαγών

Επιστροφή στην κορυφή
antreas606 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 04/Ιανουαρίου/2020
Πόντοι: 22
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση antreas606 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2020 ώρα 19:45
Αρχικά αποστάλθηκε από pro777 pro777 Έγραψε:

Τους άφησες την πρωτότυπη γνωματευση σου στο φρουραρχειο;
Στο φρουραρχείο άφησα φωτοτυπία, στην στρατολογία άφησα το πρωτότυπο.
Φαντάζομαι σε 6 μήνες που θα ξανακάνω την διαδικασία θα πάω για νέα γνωμάτευση
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Απριλίου/2020 ώρα 15:45
Παιδιά όταν δεν παρωΑναβολή ενώ εχω χαρτι γιατρού τι μπορώ να κάνω μετά; Γνωριζει κάποιος σετι γίνεται αυτήν. Την. Περίπτωση; Αυτό δηλαδη. Μπορεί να. Αλλάξει με κάποιον τρόπο. μου είπαν από τώρα ότι δεν θα δώσουν αναβολή. Δεν ξέρω τι να κάνω. Οποιος μπορείς ας βοηθήσει παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή
Grteo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2019
Θέση: Glyfada, Ελλάδα
Πόντοι: 68
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Απριλίου/2020 ώρα 20:29
Το χαρτί έχεις Γιώργο;
Και γιατί δεν έδωσαν αναβολή?
Επιστροφή στην κορυφή
BigSoldier Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 04/Απριλίου/2020
Πόντοι: 132
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση BigSoldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Απριλίου/2020 ώρα 21:50
Καλησπέρα. Μπορώ πιο εύκολα να πάρω αναβολή από το στρατόπεδο; Και αν ναι θα χρειαστεί να μείνω μέσα ή θα φύγω μέσα στην ίδια μέρα; Χωρίς χαρτί. Η αναβολή μου θα βγει πιο άμεσα ή θα είναι όπως στο φρουραρχείο που καθυστέρησε; Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Απριλίου/2020 ώρα 22:32
Δεν ξέρω γιατί δεν. Έδωσαν. Για ψυχολογικούς λόγους οι. Οποίοι ισχύουν μάλιστα. απλα. Δεν ήταν. Φορτωμένο. Με.1002 θέματα. μαλλον γι'αυτό. Από. Εδώ και. Πέρα. Τι γίνεται;
Επιστροφή στην κορυφή
Pro Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Pro Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Απριλίου/2020 ώρα 05:50
Δεσ την πάθηση σου στους κωδικούς τι τους βγάζουν
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Απριλίου/2020 ώρα 10:47
Τι εννοείς;
Επιστροφή στην κορυφή
Pro Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Pro Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Απριλίου/2020 ώρα 19:15
Η πάθηση που σου γράψει το χαρτί είδες στο φεκ του 2014 και γράφει όλες τις παθήσεις για το τι αναβολή παίρνουν αν παίρνουν και τι Ι βγαίνουν μπορεί αυτό που έχεις να μην δικαιούσαι αναβολή βάση φεκ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 2425 26 27 101>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com