Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Πανος Δ. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πανος Δ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Νοεμβρίου/2018 ώρα 23:40
Γειασου γριβα... και εγω 184 σειρα ειμουν 86ε ΕΣΣΟ... στο 15 λατ κατω απο το 282... εσυ στο 282 εισουν;
Επιστροφή στην κορυφή
7D72R Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 06/Νοεμβρίου/2018
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 7D72R Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Νοεμβρίου/2018 ώρα 12:48
Αρχικά αποστάλθηκε από ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Έγραψε:

Γεια σου νικο απ το διαβιβαστη σταυροπουλο
Επιστροφή στην κορυφή
στεφ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση στεφ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 14:18
Ο Αρχιφύλακας Σαρακίνας 15 ΛΑΤΕΑ 88Γ
Επιστροφή στην κορυφή
Πανος Δ. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πανος Δ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 01:25
me θυμασε;
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΑΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΑΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 16:55
88 γ αρχιφυλακας σαρακινασ
Επιστροφή στην κορυφή
Πανος Δ. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πανος Δ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 12:43
Ρε συ ΣΑΡΑΚΙΝΑ... Πως λεγεσαι φιλε μου; Και εγω ΛΑΤ ειμουν...
Επιστροφή στην κορυφή
ΤΣΟΠΕΛΑΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΤΣΟΠΕΛΑΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 15:22
Με διοικητη ρηγα και αλεξανδρακη υπο.87στ,5 διμοιρια παο. στην μεταθεση μου, εβαψα την πετρα που καθοτανε ο ρηγας μαυρη και ειχε σκυλιασει εμαθα... ανεμελα χρονια...
Επιστροφή στην κορυφή
Θερμοπυλες Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Θερμοπυλες Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 21:26
Καλησπέρα παιδιά . Πέρασα πρώτος τα αθλήματα για αλεξίπτωτα και την επόμενη μέρα με έπιασε κρίση και δήλωσα παραίτηση. Μπορώ να ξαναγυρίσω ;
Επιστροφή στην κορυφή
Weniko Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Δεκεμβρίου/2018
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Weniko Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 02:19
Καλησπέρα μπαίνω στις 6-5-2019 στο λινοποτι στην Κω στο 282 τπ. Ξέρετε άμα είναι μακριά από το λιμάνι; Και άμα υπάρχει κάποιος άλλος που θα ταξιδέψει με πλοίο από τον Πειραιά να μου πει...
Επιστροφή στην κορυφή
Θανα σησ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Θανα σησ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2019 ώρα 14:17
Και εγώ 6 του μήνα από Πειραιά φεύγω.
Επιστροφή στην κορυφή
Στεργιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στεργιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 23:23
Έκανα αρχιφυλακας...201 σειρά...

Επιστροφή στην κορυφή
Στέργιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στέργιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 23:37
Βαρθαλης Στεφανος-Ιακώβου Ανδρέας...
Εγώ ήμουνα 201 σειρά... Λοχίας Πλιατσικας Στέργιος.
Επιστροφή στην κορυφή
Στεργιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στεργιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 23:46
Αρχικά αποστάλθηκε από potis21 potis21 Έγραψε:

Σειρα 198, Απρίλιος 89, Σαρακίνα, λατίνος.
Αρχικά Ρήγας Αλεξανδράκης, μετά Βαρθάλης-Ιακώβου.
Βαρθαλης Στεφανος... Ιακώβου Ανδρέας...
201 σειρά 89Δ... Λοχιας Πλιατσικας...

Επιστροφή στην κορυφή
Στεργιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στεργιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαΐου/2019 ώρα 00:07
15 λατεα 201σερα 89Δ... Βαρθάλης-Ιακώβου... ΝΟΣΤΑΛΓΊΑ...
Επιστροφή στην κορυφή
DIMOS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση DIMOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουνίου/2019 ώρα 03:10
Να ρωτήσω κάτι διευκρινιστικό. Κατατάσσομαι 15/7 μετά από άρση αναβολής σπουδών. Τοποθετήθηκα στο Σώμα Εφοδιασμού Μεταφορών και το στρατόπεδο που πρέπει να παρουσιαστώ είναι το 282 Μ/Κ ΤΕ στην Κω. Ξέρει κάποιος να μου πει αρχικά πως συνδυάζεται το Σώμα αυτό με ένα μηχανοκίνητο τάγμα; Δεν ξέρω πως λειτουργεί. Θα εκπαιδευτώ και θα με στείλουν σε μονάδα αντίστοιχη του Εφοδιασμού Μεταφορών; Και αν ναι, υπάρχει τέτοια μονάδα στην Κω; Και τι φάση είναι αν υπάρχει εν τέλει στην Κω; Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67 8>