Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 3 45
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Μπεπ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μπεπ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2018 ώρα 08:43
Από τα καλύτερα στρατόπεδα που έχω δει. Υπηρεσίες πολύ κομπλε με τον καινούργιο διοικητή, στάση ακριβώς από έξω άμα έχεις αμαξάκι το βάζεις μέσα και δεν σε ενοχλεί κανεις. Χαλαρά τερμα
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατιωτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στρατιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαΐου/2018 ώρα 20:40
Μάγκες ισχύει τελικά ότι η μονάδα βελτιώθηκε; Αξίζει μια μετάθεση εκεί; Εγώ είμαι Έβρο σε μια πολύ καλή μονάδα, αλλά θέλω να έρθω προς Θεσσαλονίκη μετά το καλοκαίρι. Αξίζει;
Επιστροφή στην κορυφή
Αλεξ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Αλεξ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Αυγούστου/2018 ώρα 15:19
Μάγκες τι παίζει με το στρατόπεδο Λαγκάδα τώρα; Παίρνω μετάθεση εκεί τον Σεπτέμβριο. Εχουνε νεότερα;
Επιστροφή στην κορυφή
georgech Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 01/Νοεμβρίου/2018
Θέση: Στρατιωτης
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση georgech Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2018 ώρα 16:40
Παιδιά παρουσιάζομαι νοεμβριο στην νεα σαντα και μου εχει μοναδα τοποθετησεις στο περιβολακι 194 ΜΠΕΜ mlrs, ξερουμε τι παιζει αν ειναι η μοναδα που θα παω και τι παιζει εκει?
Επιστροφή στην κορυφή
oplitis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση oplitis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Ιανουαρίου/2019 ώρα 20:00
η μοναδα παιδια ειναι μια χαρα. τουαλέτες μπάνια θάλαμοι ολα πολυ καλα. τα κρεβάτια δεν ειναι κουκετες και δν εχεις κανεναν να σε ενοχλεί απο πανω η απο κατω. οι υπηρεσίες πανε πολυ καλα..1-1 ,2-1.. ειναι μια καλη επιλογή διπλα στη Θεσσαλονίκη
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 12:30
Παίδες κανα νέο από το στρατόπεδο πως πανε υπηρεσίες ;
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πολίτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιουλίου/2019 ώρα 20:19
Η μονάδα είναι για τον πουτσο κυριολεκτικά πολύ λίγα άτομα για τον πουτσο διοικητής τα στελεχοι αξίζουν τα περισσότερα.. συνεχόμενη εμπλοκή γενικά χάλια...358 λελα
Επιστροφή στην κορυφή
Ελλην 2 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ελλην 2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 11:32
Μέτρια πράγματα πολύ χώσιμο
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 3 45