Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΟΥΚ: Προϋποθέσεις εισαγωγής

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 37>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Kalantas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kalantas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΟΥΚ: Προϋποθέσεις εισαγωγής
    Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 02:15
Καλησπέρα,
Παίρνει κλιμάκιο της ΔΥΚ για φαντάρους της Πολεμικής Αεροπορίας. Κάποιοι μού λένε ότι είχαν φαντάρους από ΠΑ στο σχολείο τους, άλλοι μού λένε ότι αυτό δεν γίνεται. Αε μου απαντήσει κάποιος με σιγουριά
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Tanto Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 03/Σεπτεμβρίου/2020
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tanto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 18:13
>Τελικα σαν κλξρωτοι μπορουμαι να υπηρετησουμαι στα ΟΥΚ; Γινεται με μια συγκεκριμενη ΕΣΣΟ π.χ. Ιανουαριου; Μπορουν να συμετεχουν μονο απο Π.Ν;

Στην σελίδα 35 του νήματος έχω αφήσει ένα μήνυμα πριν φτιάξω λογαριασμό. Απαντάει στο ερώτημα σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Loukas Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 06/Σεπτεμβρίου/2020
Θέση: Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loukas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 12:53
Να σαι καλά Tanto
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 11:19
Τελικα σαν κλξρωτοι μπορουμαι να υπηρετησουμαι στα ΟΥΚ; Γινεται με μια συγκεκριμενη ΕΣΣΟ π.χ. Ιανουαριου; Μπορουν να συμετεχουν μονο απο Π.Ν;

Επιστροφή στην κορυφή
Tanto Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tanto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 09:08
Λουκά δεν θα έχεις κανένα θέμα όπως είπε ο ΔΥΚ. Αντίθετα θέλουν και με το παραπάνω άτομα στην ηλικία σου! Καλή επιτυχία
Επιστροφή στην κορυφή
Loukas Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loukas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 19:47
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 9479
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 19:40
Δεν θα έχεις πρόβλημα μικρέ.
Επιστροφή στην κορυφή
Loukas Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loukas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 19:32
Καλησπέρα θέλω να μπω στρατό στα 18 μετά το σχολείο με εσσο Σεπτεμβρίου και θέλω να περάσω το συκ,
Όταν περάσει κλιμάκιο και δηλώσω υπάρχει περίπτωση να με κόψουν άτυπα χωρίς να με αφήσουν να δοκιμάσω τα όρια επειδή θα είμαι μόνο 18?
Επιστροφή στην κορυφή
iaio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση iaio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 23:32
Thanks
Αρχικά αποστάλθηκε από Tanto Tanto Έγραψε:

Όχι δεν μπορούσα με την πρώτη προκήρυξη.

λίγο δύσκολο να βρεις κάποιον
Επιστροφή στην κορυφή
Tanto Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tanto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 23:21
Όχι δεν μπορούσα με την πρώτη προκήρυξη.
Επιστροφή στην κορυφή
iaio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση iaio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 12:16
Αρχικά αποστάλθηκε από Tanto Tanto Έγραψε:

Υπάρχει κάποιος που δήλωσε ΟΒΑ-ΟΥΚ με την συμπληρωματική προκήρυξη να μαζευτούμε να τα πούμε;

δεν τα εκανες την πρωτη φορα;
υπαρχουν και ομαδες στο fb με οβα
Επιστροφή στην κορυφή
Tanto Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tanto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 06:07
Υπάρχει κάποιος που δήλωσε ΟΒΑ-ΟΥΚ με την συμπληρωματική προκήρυξη να μαζευτούμε να τα πούμε;
Επιστροφή στην κορυφή
nickap88 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 01/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nickap88 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 20:17
Τι είναι οι επιπλέον εξετάσεις που περνάει ο υποψήφιος βάτραχος στην ΑΝΥΕ;
πχ εγω έχω ελαφρά πλατυποδία χωρίς προβλήματα το οποίο βαση του φεκ σωματικής ικανότητας κρινεται Ι1.
υπάρχει περίπτωση στην ανυε να αναθεωρηθεί;

Επεξεργάστηκε από nickap88 - 01/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 20:19
Επιστροφή στην κορυφή
I?eio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση I?eio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 15:19
Καλησπέρα φίλε ρώτησα ανθρώπους από το ναυτικό και μου είπαν ότι το κλιμάκιο της ΔΥΚ παίρνει ναύτες θητείας από όλες τις ΕΣΣΟ. Εσύ ξέρεις ότι παίρνουν μόνο από αυτες που ανέφερες; Θέλω να είμαι σίγουρος ώστε να ξέρω πότε να διακόψω την αναβολή μου για να μπω στην κατάλληλη ΕΣΣΟ αν δεν είναι όλες.
Επιστροφή στην κορυφή
mpampis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mpampis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2020 ώρα 16:12
Αρχικά αποστάλθηκε από lancecorporal lancecorporal Έγραψε:

Μπορει να πατε απλο ναυτικό δεν ειμαι σιγουρος
πως θα το μάθουμε με σιγουριά;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 37>