Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 15 1617
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
kostaslou Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 27/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: αθηνα
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 359
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kostaslou Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2010 ώρα 02:08
Αρχικά αποστάλθηκε από ΟΑΑΕΕ02 ΟΑΑΕΕ02 Έγραψε:

Καλη επιτυχια Κωστη
ευχαριστω πολυ ΟΑΑΕΕ02
Επιστροφή στην κορυφή
HLEKTROLOGOS Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Θέση: AΘΗΝΑ
Πόντοι: 297
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2010 ώρα 20:15
Κωστακη ρε κληρουχα που εισαι;
κοιμασε;

Επιστροφή στην κορυφή
kostaslou Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kostaslou Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2010 ώρα 02:57
Σημερα ελιωσα στον υπνο οταν γυρισα απο τα ιερα χωματα του σκαραμαγκα. ρε ηλεκτρολογος πες μου ακριβως τι κανατε στα ψυχοτεχνικα την μερα των προφορικων και των γραπτων. τα παντα ολα
Επιστροφή στην κορυφή
kostaslou Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kostaslou Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2010 ώρα 01:37
Για την πλακα ειναι τα ψυχοτεχνικα... Θα ζωγραφισετε εναν αντρα και μια γυναικα. Μν ξεχασετε κανενα χαρακτηριστικο π. Χ ματια μυτη αυτια κτλ. Μετα θα κανετε μια περιγραφη της προσωπικοτητας σας. Και μετα πως πιστευετε οτι σας βλεπουν οι αλλοι και τελος.
Επιστροφή στην κορυφή
aris Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2010 ώρα 01:06

Παιδια βοηθεια. δινω για αεροπορια τι πρεπει να εχω μαζι μου; Μονο ταυτοτητα/

Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 3997
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2010 ώρα 01:08
Ναι και την αιτηση φυσικα μαζι σου
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
aris Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2010 ώρα 01:21
Α οκ μονο αυτα ταυτοτητα και την αιτηση ετσι/; Απλα ρωτω επιδη αυριο ανεβαινω αθηνα. Εξκιναω τη τριτη μην εχω ξεχασει κατι
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2010 ώρα 01:36
Αρχικά αποστάλθηκε από aris aris Έγραψε:

Α οκ μονο αυτα ταυτοτητα και την αιτηση ετσι/; Απλα ρωτω επιδη αυριο ανεβαινω αθηνα. Εξκιναω τη τριτη μην εχω ξεχασει κατι

το κινητο μην ξεχασεις στην αεροπορια ειναι απαραιτητο
Επιστροφή στην κορυφή
ARIS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ARIS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2010 ώρα 01:48

Για ποιο λογο το κινητο; Για το βυσμα; Πιστεψε με δεν εχω κανεναν

Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2010 ώρα 01:50
Αρχικά αποστάλθηκε από ARIS ARIS Έγραψε:

Για ποιο λογο το κινητο; Για το βυσμα; Πιστεψε με δεν εχω κανεναν

Δεν ειπα μονο για σενα για ολους το ειπα αυτο πιστευω αυτο λεω
Επιστροφή στην κορυφή
μπατζής Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση μπατζής Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2010 ώρα 02:56
, επίσης στα ψυχοτεχνικά δεν τελειώνουν όλοι νωρίς, μάλλον πάει αλφαβητικά και τα τελευταία γράμματα αργούν... Στα ψυχοτεχνικά ρωτούν βασιζόμενοι στο σκίτσο αλλά και στις παραγράφους που έχεις γράψει... Δεν ενδιαφέρονται για τις γνώσεις σου αλλά για τον τρόπο που απαντάς, αν είσαι νευρικός κ. Λ. Π
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 15 1617