Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Εταιρίες παροχής υπηρεσιών ασφαλείας

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 6 78 9 10>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Chris lok Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 12/Απριλίου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 148
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris lok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 17:38
Αν βαριεσαι να κανεις την διαδικασια που χρειαζεται στον ασπροπυργο για να βγαλεις ελληνικο ναυτικο φυλλαδιο συνηθως πληρωνεις και σου βγαζει η εταιρια κυπριακο. Οποια εμβολια κανεις ειναι με δικα σου εξοδα. Μαγκες σκεφτειτε το καλα πριν το κανετε. Αυτο εχω να πω μονο
Επιστροφή στην κορυφή
LoneWolf_24 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Απριλίου/2013
Πόντοι: 77
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LoneWolf_24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 17:46
Καλά Σε βάζουνε πληρώνεις τα δικά σου εμβόλια έλεος
Επιστροφή στην κορυφή
Chris lok Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris lok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 18:30
Αυτο ειναι το ελαχιστο αδερφε.
Επιστροφή στην κορυφή
LoneWolf_24 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LoneWolf_24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 18:38
Παλι καλα εδω που είμαι μου τα παρεχουν ολα δηλαδη.
Επιστροφή στην κορυφή
Chris lok Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris lok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 18:38
Κανεις αυτο το επαγγελμα?
Επιστροφή στην κορυφή
LoneWolf_24 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LoneWolf_24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 19:00
Όχι καμία σχέση. Δε θέλω να ξεφεύγουμε απο το θεμα. Αμερικανικη Αεροπορία είμαι, εδω μας παρέχουν ότι μπορείς να φανταστείς.
Επιστροφή στην κορυφή
Chris lok Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris lok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 19:03
Ε λογικο μου ακουγεται. Ειναι αμερικα εκει
Επιστροφή στην κορυφή
LoneWolf_24 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LoneWolf_24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 19:06
Άστο φιλε. Άλλος πλανήτης.
Επιστροφή στην κορυφή
Chris lok Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris lok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 19:16
Μια τελευταια ερωτηση μονο. Ησουν κατοικος αμερικης και μπηκες?
Επιστροφή στην κορυφή
LoneWolf_24 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LoneWolf_24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 19:19
http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=4152&PN=7
Επιστροφή στην κορυφή
Chris lok Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris lok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 19:22
Οπ. Ουτε που το ειχα προσεξει. Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
LoneWolf_24 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LoneWolf_24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 19:54
Τιποτα φιλε μου. Αν έχεις αποριες πες μου εκει.
Επιστροφή στην κορυφή
δημητρης98 Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος
Απενεργοποιημένο μέλος

Μέλος από: 14/Αυγούστου/2017
Πόντοι: 423
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση δημητρης98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουλίου/2018 ώρα 11:07
Αρχικά αποστάλθηκε από eidikos eidikos Έγραψε:

Είναι μια από τις αξιόπιστες Εταιρείες του χώρου αλλά δεν υπάρχει εξέλιξη. Μόνο σαν μέλος.

τι εννοεις δεν υπαρχει εξελιξη;
Επιστροφή στην κορυφή
Chris lok Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris lok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουλίου/2018 ώρα 19:51
Επειδη ξεχασα να απαντησω στον eidiko. Μπορεις να γινεις και team leader στην συγκεκριμενη εταιρια. Τουλαχιστον εγω οταν ειχα παει αυτο μου ειχαν πει.
Επιστροφή στην κορυφή
δημητρης98 Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος
Απενεργοποιημένο μέλος

Μέλος από: 14/Αυγούστου/2017
Πόντοι: 423
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση δημητρης98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουλίου/2018 ώρα 23:18
Σαν team leader τι κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 6 78 9 10>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com