Εκτύπωση Σελίδας | Κλείσιμο Παραθύρου

Αποτελέσματα Ειδικών Φρουρών (2011)

Εκτύπωση από: Ελληνικός Στρατός
Κατηγορία: Στρατός και σώματα ασφαλείας
Όνομα Forum: Προκηρύξεις
Περιγραφή Forum: Τρέχουσες, βάσεις, μόρια και προύποθέσεις συμμετοχής
URL: http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=8956
Ημ. Εκτύπωσης: 15/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 18:57

Θέμα: Αποτελέσματα Ειδικών Φρουρών (2011)
Αποστολή από: hackertom
θέμα: Αποτελέσματα Ειδικών Φρουρών (2011)
Ημ. Αποστολής: 09/Αυγούστου/2011 ώρα 19:16
Θυμάται κανείς πόσες μέρες έκαναν να βγουν τα αποτελέσματα στην περσινή προκήρυξη;

Απαντήσεις:
Αποστολή από: Σωτηρης
Ημ. Αποστολής: 09/Αυγούστου/2011 ώρα 19:21
Ειχαν καθυστερησει νομιζω λογο εκλογων, φετος φανταζομαι θα τα ανακοινωσουν πιο γρηγορα. Πιστευω πανω κατω σε ενα μηνα.

Ημ. Αποστολής: 09/Αυγούστου/2011 ώρα 19:22
ΟΚ, Και εγώ εκεί υπολογίζω 20 - 30 μέρες.

Αποστολή από: handballer
Ημ. Αποστολής: 09/Αυγούστου/2011 ώρα 19:55
Αρχικά αποστάλθηκε από hackertom

ΟΚ, Και εγώ εκεί υπολογίζω 20 - 30 μέρες.
Αρχές Οκτώβρη λογικά.

Αποστολή από: δημητρης25
Ημ. Αποστολής: 09/Αυγούστου/2011 ώρα 22:14
Μιλησα με τον αστυνομο που εκανα τα χαρτια μου περσυ!90% να μπουμε στις σχολες με τους αστυφυλακες για λιγοτερο κοστος. Θα βιαστουν γι'αυτο λογικα!

-------------
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.

Ημ. Αποστολής: 09/Αυγούστου/2011 ώρα 22:28
Αρχικά αποστάλθηκε από δημητρης25

Μιλησα με τον αστυνομο που εκανα τα χαρτια μου περσυ!90% να μπουμε στις σχολες με τους αστυφυλακες για λιγοτερο κοστος. Θα βιαστουν γι'αυτο λογικα!
γι αυτό την βγάλανε και σχετικά νωρίς την προκήρυξη; Δηλαδη για πότε το βλέπεις?

Αποστολή από: ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82
Ημ. Αποστολής: 09/Αυγούστου/2011 ώρα 23:53

Λες τελικά να μην ισχύει αυτό που έλεγαν για πρόσληψη 2012; Μου φαίνετε λίγο δύσκολο μαζί με τους αστυφύλακες…εκτος κι αν χωρίσουν τις σχολές και πάνε αλλου οι αστυφύλακες και αλλου οι φρουροί.

Αποστολή από: Guests
Ημ. Αποστολής: 10/Αυγούστου/2011 ώρα 02:01
Αρχικά αποστάλθηκε από ΔΗΜΗΤΡΗΣ.82

Λες τελικά να μην ισχύει αυτό που έλεγαν για πρόσληψη 2012; Μου φαίνετε λίγο δύσκολο μαζί με τους αστυφύλακες…εκτος κι αν χωρίσουν τις σχολές και πάνε αλλου οι αστυφύλακες και αλλου οι φρουροί.
Φίλε Δημήτρη πιστεύω ότι δεν αποτελεί πρόβλημα η εκπαίδευση στις ίδιες κτιριακές εγκαταστάσεις για δύο λόγους.
α] Επαρκούν άνετα για τον συνολικό αριθμό των 2500 ατόμων που θα προσληφθούν συνολικά.
β] Ηδη από φέτος τουλάχιστον που γνωρίζω προσωπικά υπήρξε γιά το δίμηνο της θεωρητικής εκπαίδευσης Των Ε. Φ. Στο Τ. Δ. Α. Κομοτηνής Ταυτόχρονη εκπαίδευση με τους πρωτοετείς Δ. Α. Χωρίς να ανακύψει το παραμικρό πρόβλημα.

Αποστολή από: ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82
Ημ. Αποστολής: 13/Αυγούστου/2011 ώρα 01:33
Μπορεί να γίνει κι έτσι Νίκο δεν είναι απίθανο θα δούμε….

Ημ. Αποστολής: 14/Αυγούστου/2011 ώρα 20:02
Αρχικά αποστάλθηκε από ΔΗΜΗΤΡΗΣ.82

Μπορεί να γίνει κι έτσι Νίκο δεν είναι απίθανο θα δούμε….
ακούγεται οι σχολή των φρουρών θα ξεκινήσει τον Ιανουάριο. Ενώ η αστυφυλάκων Οκτώβρη-Νοέμβρη. Δεν ξέρω. Είναι και πολλά τα άτομα. Θα δούμε

Αποστολή από: darkwolf8
Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:14
Μια ερωτηση τωρα παιδια!
λογικα τα αποτελεσματα θα τα ξερουμε μεχρι τελη σεπτεμβρη!
το θεμα ειναι ποτε φευγουν για την σχολη;
αλλοι λενε σε ενα μηνα οπως γινεται σε καθε προκυρηξη και αλλοι γεναρη και την βγαλανε νωρις λογω οτι ακολουθουν εκλογες!
ξερει κανεις τι παιζει και ποτε βγαινει;
καποιος που γνωριζει καποια πραγματα παραπανω φυσικα!

Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:30
Πέρσι γιά να γίνει ο έλεγχος από την Επιτροπή και να ανακοινωθούν οι πίνακες γιά τους επιτυχόντες Μεσολάβησαν 33 μέρες περίπου. Υπολογίστε λοιπόν κάτι ανάλογο φέτος.

Αποστολή από: 310LELE
Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:50
Μεσα οκτ. Τα αποτελεσματα

Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:52

Πως εισαι τοσο σιγουρος;

-------------

Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 02:26
Η ολη διαδικασια θα αρχισει απο τις 9/9 και μετα οπου δινονται τα ορια για να κατατεθουν διπλωματα κτλ... Με ΔΕΔΟΜΕΝΟ οτι οι αιτησεις θα ειναι παρα πολλες δεν νομιζω να πεσουν κατω απο τις 30 μερες + οτι πριν βγει η προκ. Γραφτηκε για προσληψη απο το νεο ετος... Γραψανε οτι θα βγαλουν τις προκυρηξης. ΕΓΙΝΕ... Τωρα γιατι να μην πιστεψω και τα αλλα που γραφτηκαν;

Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 02:34
Εγω λεω οτι εισαι βυσμα κ ξερεις πολλα παρα πανω απ'οσα λες. Θα κανω ενσταση κ θα τα πουμε μετα. Σας ξερω εγω εσας, ξερω τι λαμογια εισαστε! Μηπως ξερεις κ σε τι θεση σε εβαλε ο παπανδρεου;*ηρεμησε κ μην ψαρωνεις, πλακα κανω. Μακαρι να βγουν κ νωριτερα γιατι θα θελω χαπια απο την αλλη εβδομαδα.

-------------

Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 02:36
Αμαν πια! ε ναι λοιπον δεν θα κρυφτω αλλο... το ονομα μου ειναι μακης παπανδρεου. και θα με δεις ςτο top5 της β κατηγοριας

Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 13:21
Παίδες σήμερα πήγα και κατέθεσα τα χαρτιά μου στο τμήμα, φέυγωντας ρώτησα την υποδιοικητή για το πότε θα ενημερώσουν τους επιτυχώντες και με λέει, απο την ημέρα λήξης των καταθέσεων μετά απο 10 ημέρες. Μου τόνισε κιόλας λέγοντας Παράξενα πράγματα...

Αποστολή από: jkapet
Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 19:27
Αρχικά αποστάλθηκε από 310LELE

Αμαν πια! Ε ναι λοιπον δεν θα κρυφτω αλλο... Το ονομα μου ειναι μακης παπανδρεου. Και θα με δεις ςτο top5 της β κατηγοριας

Στο TOP MODEL Μην μπερδευτεις και πας... Χαχα πλακα κανω... Καλα αποτελεσματα σε ολους και στα βυσματα και στα μη-βυσματα

Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 19:44
Μαγκες καταρχας καλη επιτυχια... Ποτε περιμενουμε αποτελεσματα περιπου;

Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 22:03
10 μερες μονο;1000 αιτησεις εγιναν μονο... Ειπαμε παιδια αλλα οχι κιετσι... Εμενα ο αξκος που τα κατεθεσα σημερα μου ειπε Ενα μηνα+

Αποστολή από: athis
Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 22:09
Τι 1000 αιτησεις; Σε ποια πολη ρε φιλε?

Ημ. Αποστολής: 01/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 22:12
Οχι οχι δεν μιλαω για πολη... Για αυτο που εγραψε ο εφ αξ εδ πιο πανω... Δυσκολο να ειναι ετοιμα ολα μεσα σε 10 μερες...

Ημ. Αποστολής: 02/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 15:47
Και εμένα παράξενο με φάνηκε. Επίσης με είπε, όπως τις προηγούμενες χρονιές δηλαδή μέσα σε δέκα μέρες. Απ' ότι φένεται ούτε αυτή γνωρίζει ή νομίζει πως γνωρίζει.

Αποστολή από: Greek_Army
Ημ. Αποστολής: 02/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:54
Αρχικά αποστάλθηκε από ΕΦ. ΑΞ. Ε. Δ.

Και εμένα παράξενο με φάνηκε. Επίσης με είπε, όπως τις προηγούμενες χρονιές δηλαδή μέσα σε δέκα μέρες. Απ' ότι φένεται ούτε αυτή γνωρίζει ή νομίζει πως γνωρίζει.

Nαι αυτό δεν γίνεται με τίποτα όμως δεν ξέρω σε τι περίπτωση έπεσες διάβασε την προκήρυξη και θα καταλάβεις γιατί σου είπε παπάτζες ο συγκεκριμένος

-------------

Ημ. Αποστολής: 03/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 04:11
Αφου σου λεει η κοπελα δεν βλεπει!

Αποστολή από: pantzos4
Ημ. Αποστολής: 03/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:12
Εγω εχω Ν κανω κ μια αλλη ερωτηση. Αντε Κ βγηκαν... Μετα απο ποσες μεςρες ξεκινας τ 3ημερα γολγοθα; Εξετασεις συνεντεφξις αθληματα κτλ?

Ημ. Αποστολής: 03/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:40
Αρχικά αποστάλθηκε από pantzos4

Εγω εχω Ν κανω κ μια αλλη ερωτηση. Αντε Κ βγηκαν... Μετα απο ποσες μεςρες ξεκινας τ 3ημερα γολγοθα; Εξετασεις συνεντεφξις αθληματα κτλ;

Φίλε μην ανησυχείς. Φαντάζομαι ο Greek_Army η κάποιος άλλος θα ανοίξει το ανάλογο topic εδώ για τις μετά διαδικασίες στους ε. Φ 2011-2012 ώστε να ενημερωθούμε από εκεί για ημερομηνίες ανακοινώσεις κτλπ...

Μπες με το καλό, και μετά Θα μας απασχολήσουν και αυτά...

Ημ. Αποστολής: 04/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 03:55
Παιδιααααα ηρεμιααααααα τοσο πολυ βιαζεστε;

Ημ. Αποστολής: 05/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 19:27
Ξερει κανεις ποτε βγενουν τα αποτελεσματα?

Αποστολή από: thanoskoutos
Ημ. Αποστολής: 06/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 12:39
Καλημερα παιδια καμια ιδεα για το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα; Και ποσο μετα τα υπολοιπα αθλητικες κλπ.

Αποστολή από: superman
Ημ. Αποστολής: 06/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 13:09
Αρχικά αποστάλθηκε από thanoskoutos

Καλημερα παιδια καμια ιδεα για το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα; Και ποσο μετα τα υπολοιπα αθλητικες κλπ.

από Παλαιότερη Προκήρυξη που είχε δώσει φίλος μου, μετά από κανα μήνα είναι τα αθλήματα. Άρα καμιά βδομάδα πριν μαθαίνεις τα αποτελέσματα. Αλλά σκέψου ότι αυτή τη φορά είναι πολύ Περισσότερες Οι αιτήσεις, άρα μπορεί να πάρει και παραπάνω.

Ημ. Αποστολής: 06/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 14:08
Κανενα νεο γιατι τ ποτε Κ τ σχετικα εχουμε?

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 02:52
Την καλησπερα μου. Προσωπικη μου αποψη τα αποτελεσματα θα τα εχουμε στα τελη της επομενης εβδομαδας αντε βαρια βαρια την αλλη Δευταιρα. Οπως πολυ διαβαζω η εκπαιδευση θα ξεκηνησει μαζι με τους αστυφυλακες... Επομενος υπολογιστε... Καλη μας επιτυχια και υπομονη!

Αποστολή από: katerina6
Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:00
Καλησπερα παιδια... Εχψ κανει τα χαρτια μου για ειδ. Φρ. Μηπως ξερετε ποτε περιπου θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα; Και αν αυτα ανακοινωθουν στην ιστοσελιδα της αστυνομιασ; Ειναι η πρωτη φορα που τα κανω και δεν ξερω... Ελπιζω καποιος σας να ξερει... Ευχαριστω!

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:09
Το ποτε βασικα κανεις δεν ξερει σηγουρα κατερινα... Τ που θ ανακοινοθουν σκεδων παντου. Θ αναρτιθουν σιγουρα στο www.astynomia.gr Στο σιτε τον ε. Φ Www.sefeaa.gr και επισης σιγουρα κ εδω μεσα στο forum π ημαστε...

Αποστολή από: katerina6
Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:12
Σε ευχαριστω πολυ pantzos4! Να εισαι καλα... Θα περιμενω λοιπον... Και καλα αποτελεσματα σε ολους μασ!

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:34
Ελα μην ακουω τωρα την αλλη εβδομαδα και το πολυ την μεθεπομενη δευτερα... Ηρεμιστε λιγο παιδια στην ελλαδα ειμαστε... Ενας μηνας το λιγοτερο... Ποτε βγηκαν αποτελεσματα σε 10 μερες;

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:44
Καλα οσο για αυτο π λενε την αλλη εβδομαδα κτλ κτλ. Βασικα αν τ πατε ετσι αντε θ πω κ εγω. Αυριο βγαινουν...
Ενταξη λεμε απο καμια μαμακια ν περασει η ωρα. Απλα περιμενετε αν βγουν κ ηστε σιγουροι μεχρι τ πρωι στις 12 θ τ ξερουν κ στο εξωτερικο... Ελεος. ΧΑΛΑΡΑ λαου λαου παιδες. Ολα θ γινουν. Κ οτι ειναι ν γινει θ γινει

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:47
ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΗΚΑΝ!

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:51
Χαχαχαχαχα... Καλα τωρα τ εμαθες; Απο εχθες εχουν βγει...

Αποστολή από: MAXIMOS12
Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:52
Εγω παντως πιστεβω οτι θα βγουνε αρχες οκτωβριου 4-5 εκει γυρο

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:57
Μαγκες σε κανα μηνα θα βγουνε για να γνωρηζεται πανατα ετσει γινεται...

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:00
Τοσα ξερεις τοσα λες! Ποτε ρε φιλε 310λελε καναν 1 μηνα να βγουν τα αποτελεσματα; Σε ποια απο τις τελεφτεες προκηρυξεις φρουρων εγινε; Τελος παντων. Εδω θα μαστε καλη σας επιτυχια.

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:26
Κοιταξτε ν διτε. Στην διαταγη για την προκιριξη λεει οτι καθε μερα μετα τ περας τ οραριου ελενχοντε ξανα ολες οι αιτισεις κ την επομενη αποστελοντε στην αθηνα. Δλδ καθε μερα επρεπε ν στελνουν στην αθηνα της χθεσινες. Δηλαδη η αιτισεις τελειωσαν στην 5 στης 6 της εστηλαν ε Πες 7-8 θ φτασαν. Λογικα θ πρεπει ν ψιλο ελενξουν κ αυτη. Αρα ολο ο ελενχος θ τελειωσει λεμε 9 παρασκευη. Ε μεχρι ν τ περασουν στους υπολογιστες κ ν ταξινομισει τ προγραμα μονο τ. Ε δν θ σκοτοθουνε κ Ολας αυτοι. Ν μην περασει αλλη μια εβδομαδα; Εγω προσοπικη μ αποψη δν τ ακουσα απο πουθενα ειναι θ περασει η επομενη εβδομαδα κ μετα ισως

Αποστολή από: MAXIMOS12
Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:29
Τοσο νωρις ρε παντζο; Στην ελλαδα ειμαστε

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:43
Προσεξε τ ειπα φιλε μ. ΙΣΩΣ. Δν θ με φανει καθολου περιεργο κ οκτωβριο ν μας τ πουνε... Τουχαλιχτον για εμενα οσο ποιο αργα τοσο τ καλυτερο. Εχω ξεσκιστη στης προπονισης στο τρεξιμο... Τ θεμα ειναι οτι εχω χασει κ ποσα κιλα. Φανταζεστε τελικα ν περασω ν παω για αθληματα κ ν κοπω στο ΔΜΣ; Χαχα θ κλεω απο τ γελια πραγματικα...

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:49
Ελα παιδια μη τη ψαχνουμε περισσοτερο... Ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του... Εγω λεω ενα μηνα ο αλλος μου λεει οχι 10 μερες ο αλλος λεει 20 ο αλλος 2 μηνες ο αλλος θα παμε σε εκλογες και θα βγουν απο το νεο ετος... Θα δουμε χαλαρωστε τρεξιματακι στο γηπεδο και αγιος ο θεος!

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:53
Αυτο ακριβος π λεει ο 310 ο λεουρας. Τρεξιμοο κ οτι γινει ας ημαστε εμεις ετοιμη σε ολα κ ας βγει κ του χρονου

Ημ. Αποστολής: 07/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:40
Παιδιά να έχετε υπ΄όψιν σας τα παρακάτω. Πέρσι και μετά την ανακοίνωση μετά από 33 ημέρες του πίνακα των 500 επιτυχόντων άρχισαν καταγγελίες μέσω Διαδικτύου. Αμέσως ξεκίνησε [και γιά πρώτη φορά σ΄αυτή τη φάση ] ένας επανέλεγχος διασταυρώνοντας απευθείας όλα τα δικαιολογητικά με τις Υπηρεσίες που τα εξέδωσαν, με αποτέλεσμα οι τελικοί πίνακες να καθυστερήσουν γιά περισσότερο από 25 μέρες ακόμα. Επειδή λοιπόν υπάρχει το περσινό προηγούμενο, ίσως φέτος προηγηθεί ο απευθείας επανέλεγχος αυτός [ με την ανάλογη φυσικά καθυστέρηση] και μετά ανακοινωθούν τα οριστικά αποτελέσματα. Αξίζει δε να σημειωθεί ότι μέχρι και το 2009 Ο επανέλεγχος αυτός άρχιζε μετά την πρόσληψη των Ε. Φ.

Ημ. Αποστολής: 08/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 07:05
Ισως ομως απο την στιγμη π την επομενη μερα καθε μερα στελναν τ χαρτια ν τ καναν εκεινες της ημερες.

Ημ. Αποστολής: 08/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 12:06
; Μετά το τέλος της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων για τον διαγωνισμό πρόσληψης νέων Ε. Φ. Τη Δευτέρα (5/9/11), ξεκίνησε ο επανέλεγχος της εγκυρότητάς τους. Παράλληλα, κάθε Αστυν. Δ/νση άρχισε να καταχωρεί τα δικαιολογητικά από τα οποία θα προκύψει η μοριοδότηση των υποψηφίων.

Το Σ. Ε. Φ. Ε. Α. Α. Που παρότρυνε την ηγεσία να ενισχύσει με πρόσληψη τον επιτυχημένο θεσμό των Ειδικών Φρουρών, θα βρίσκεται κοντά στους υποψηφίους δημοσιεύοντας σχετικές εγκυκλίους και αναρτώντας τα μόριά τους όταν προκύψουν.

Καλή επιτυχία σε όλους...

ΠΗΓΗ:http://www.sefeaa.gr/

;αυτα ειναι μεχρι στιγμης τ μονα νεα μας... Αναμενουμε

Αποστολή από: Stathorakis
Ημ. Αποστολής: 08/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 14:12
Παιδια απο τοτε που θα βγουνε τα αποτελεσματα θα οριστουν αμεσως ημερομηνιες γοα αθληματα, ψυχοτεχνικα κτλ?

-------------
Έφεδρος Ανθυπολοχαγός

Ημ. Αποστολής: 08/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:08
Μέσα σε μιά εβδομάδα περίπου από την ανάρτηση των οριστικών πινάκων, θα ενημερωθείτε ενυπογράφως Από το Γραφείο Προσωπικού της οικείας Αστυν. Δ/νσης, γιά τον ακριβή χώρο και χρόνο των εξετάσεων.

Αποστολή από: Nικος86
Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 03:10
Τα αθλήματα και τα λοιπά γίνονται στην αθήνα; Λέτε να μας κάνουν καμιά έκπληξη και να βγούνε σύντομα;

-------------

Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 14:43
Το 5θημερο θα ειναι στην αθηνα τωρα οσον αφορα τα αποτελεσματα... Κανεις δεν ξερει... Αυτο το κρατος μας ξαφνιαζει παντα...

Αποστολή από: Nικος86
Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 15:30
Καλά αυτό είναι το μόνο σίγουρο ότι μας ξαφνιάζει αλλά δυστυχώς τις περισσότερες φορές αρνητικά... Ελπίζω να μην επαληθευθεί τώρα! Μακάρι να πάνε όλα καλά...

-------------

Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 20:00

Το 5θημερο θα ειναι στην αθηνα τωρα οσον αφορα τα αποτελεσματα... Κανεις δεν ξερει... Αυτο το κρατος μας ξαφνιαζει παντα...

κατσε κατσε;5νθημερο ειναι ολη η διαδικασια; Δν ειναι 3 μερες; Κ αντε λεμε τωρα με τ καλο περναμε. Η σχολη ξερουμε π ειναι π θ παμε;

Αποστολή από: Iraklis
Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 20:54

κατσε κατσε;5νθημερο ειναι ολη η διαδικασια; Δν ειναι 3 μερες; Κ αντε λεμε τωρα με τ καλο περναμε. Η σχολη ξερουμε π ειναι π θ παμε;

Ας περάσουμε με το καλό και ας είναι και στο Ουζμπεκιστάν, λίγο με απασχολεί

Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 20:57
Απασχολη ομως εμεναααα κ μπορει κ αλλα παιδια. p

Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 21:15
Σχολες θα παμε εκει που εχει σχολες αστυφυλακων. Τωρα πως θα γινει η επιλογη δεν ξερω.

-------------
Έφεδρος Ανθυπολοχαγός

Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 21:21
Α δηλαδη παιζει ν παμε κομοτη?

Αποστολή από: darkwolf8
Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 21:51

Α δηλαδη παιζει ν παμε κομοτη;
Κομοτηνη. Χμ...
χειμωνας με πολλες φοιτητριες!
μια χαρα θα περασουμε!

Ημ. Αποστολής: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 21:58
Σωστος ο σκοτεινος λυκος 8.

-------------
Έφεδρος Ανθυπολοχαγός

Ημ. Αποστολής: 10/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 03:11
Δεν ξέρω αν το έχετε προσέξει αλλά το θέμα έχει τίτλο για τα αποτελέσματα, οπότε ξεκολλάτε να μιλάτε για άσχετα πράγματα

Υπάρχουν θέματα και για τις αθλητικές δοκιμασίες και για τα ιατρικά και για ότι άλλο θέλετε

-------------

Αποστολή από: Starseeds
Ημ. Αποστολής: 11/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 20:44
Παιδια ξερετε ποτε περιπου θα βγουνε τα αποτελεσματα; Μεσα στη βδομαδα δυσκολο ε;

Ημ. Αποστολής: 11/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 20:50
Αρχικά αποστάλθηκε από Starseeds

Παιδια ξερετε ποτε περιπου θα βγουνε τα αποτελεσματα; Μεσα στη βδομαδα δυσκολο ε;

Τέλη του μήνα και ευχαριστώ να λες

-------------

Ημ. Αποστολής: 11/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 21:38

Και πότε θα ανακοινωθούν μήπως γνωρίζεις φίλε lew;

Ημ. Αποστολής: 11/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 21:54
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιώργος

Προφανώς τέλος του μήνα αρχές του άλλου, υπομονή σε όλους μας...

Ημ. Αποστολής: 11/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 22:02
Αρχικά αποστάλθηκε από hackertom

Αρχικά αποστάλθηκε από Γιώργος

Προφανώς τέλος του μήνα αρχές του άλλου, υπομονή σε όλους μας...
Και τον αριθμό αιτήσεων στα τέλη του μήνα θα ανακοινωθούν;

Ημ. Αποστολής: 11/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 23:41

Ρε παιδια υπολογιζετε να εχουν φτιαξει τα χαρτια τους πολλα ατομα; Γιατι ακουσα οτι φετος δεν τα εχουν φτιαξει πολλοι. Τι πιστευετε;

-------------

Αποστολή από: battle3
Ημ. Αποστολής: 11/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 23:54
Θα πιστέψουμε την Επίσημη Ανακοίνωση όταν αυτή βγει!

Αποστολή από: Ιουλιος
Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 00:39
Αρχικά αποστάλθηκε από battle3

Θα πιστέψουμε την Επίσημη Ανακοίνωση όταν αυτή βγει!

επιτελους ενα λογικο ατομο

-------------
Προτιμώ να πεθάνω για την Πατρίδα μου παρά να ζήσω για να την υποδουλώσω

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 14:30
Οτι να ναι παιζουν με το πονο μας

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:20
Αρχες οκτωμβρη βγαινουν τα αποτελεσματα παιδια απο το υπουργειο δημοσιας ταξης το εμαθα

Καλη επιτυχια σε ολουσ

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:37
Αρχικά αποστάλθηκε από ΠΑΛΗΚΑΡΙ

Αρχες οκτωμβρη βγαινουν τα αποτελεσματα παιδια απο το υπουργειο δημοσιας ταξης το εμαθα

Καλη επιτυχια σε ολουσ

μπορουμε ν μαθουμε πος ακριβος τ εμαθες; Ειναι καποιος γνωστο σ η εχει βγαλει ανακινοση;

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:43
Δεν υπάρχει καν υπουργείο δημόσιας τάξησ... Οπότε βγάλε συμπέρασμα για το τι λέει καθένας εδώ μέσα...

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:44
Υπαρχει βσικα ενα π λεγετε διμοσιας ταξης κ ποστασια του πολητη. Μηπος εννωει αυτο?

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:45
Παιδια εγω εμαθα οτι τα αποτελεσματα θα βγουν ΚΑΠΟΤΕ στανταρ πραγματα απο σιγουρα ατομα

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:47
Προστασίας του πολίτη λέγεται και εκεί υπάγεται η αστυνομία, δημόσιας τάξης ήταν παλαιότερα. Όπως και να έχει δεν είναι κ παράλογο το αρχέσ Οκτώβρη. Λογικότατο ακούγεται

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:48
Ναι παλιο οντος υπιρχε. Ετσι τ ξερω κ εγω προστασιας τ πολιτη. Κ αν θυμαμε καλα ο χρυσοχοιδης ο βλακας ειναι υπουργος ασχετο αυτο. Απλα ποια ο κοσμος τ εχει κολοσι κ τ συνιθιση διμοσιας ταξησ... Αρχες οκτωβρη καλα θ ειναι αν βγουνε.

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:52
Ε ναι, αν βάλεις ρυθμούς δημοσίου, και σε ένα μήνα από τώρα να βγούνε καλά θα είναι. Το θέμα είναι μαθαίνουμε σιγά σιγά αριθμό αιτήσεων και κατά προσέγγιση που θα κυμανθούν οι βάσεις.

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:55
Οτι κ ν πεις οποιος κ ν το πει αν δν βγαλει ο υπουργιο ανακινοση δν πιστευω Κ. Α. Ν. Ε. Ν. Α πανω σε αυτο τ θεμα. Κ πραγματικα δν με απασχολουκ καθολου ο αριθμος τον αιτισεων. Δν ξερω γιατι κεγεστε τοσο πολυ

Αποστολή από: kyr_7
Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:21

Οτι κ ν πεις οποιος κ ν το πει αν δν βγαλει ο υπουργιο ανακινοση δν πιστευω Κ. Α. Ν. Ε. Ν. Α πανω σε αυτο τ θεμα. Κ πραγματικα δν με απασχολουκ καθολου ο αριθμος τον αιτισεων. Δν ξερω γιατι κεγεστε τοσο πολυ
δεν εχουν σχεση οι αιτησεις. Τα ιδια λεγανε και για στρατιωτικες και ειδαμε τι εγινε

-------------
ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:23
Τ λεγανε; Δν ειδα καθολου; Δν ξερω... Εγω λεω οτι δν εχουν σχεση. Ενταξη αποψη μ ειναι ο καθενας οτι νομιζει...

Αποστολή από: kyr_7
Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:45

Τ λεγανε; Δν ειδα καθολου; Δν ξερω... Εγω λεω οτι δν εχουν σχεση. Ενταξη αποψη μ ειναι ο καθενας οτι νομιζει...
συμφωνω μαζι σου

-------------
ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:46
Α. Νομιζα οτι εγινε κατι στην στρατιοτικη σχολη. Ε ενταξη ειναι αποψη τ καθενοσ... Για εμενα δν παιζει κανενα ρολο οοοσες κ ν εγιναν

Ημ. Αποστολής: 12/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 22:04
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ!

Αποστολή από: jimg
Ημ. Αποστολής: 14/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 04:45

Τι αθλιματα γινοντε ξερει κανενας;

Ημ. Αποστολής: 14/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 04:47
Αρχικά αποστάλθηκε από jimg

Τι αθλιματα γινοντε ξερει κανενας;

Βαριέσαι να διαβάσεις την προκήρυξη;

-------------

Αποστολή από: Ntinos20
Ημ. Αποστολής: 14/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:29
Αν ξερει καποιος ας πει ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα για τους ειδικους φρουρους!

Αποστολή από: Dimitrios
Ημ. Αποστολής: 15/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:01
Ξέρουμε αλλά δεν μπορούμε να το ανακοινώνοσουμε ακόμα... Και τις βάσεις μάθαμε σήμερα αλλά είναι νωρίς να τα πούμε αυτά. Πρέπει να περιμένεις Ντίνος 20

Ημ. Αποστολής: 15/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:37
x0x0a0x0a0xa0x0a0 ωραίος ο Μήτσος :p

Ημ. Αποστολής: 15/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:48
Μήτσο μην τα λες έτσι αυτά γιατί μερικοί θα αρχίζουν να ρωτάνε πότε θα τα ανακοινώσουν

-------------

Αποστολή από: Dimitrios
Ημ. Αποστολής: 15/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 02:27
Ε αφού τα ξέρουμε τα αποτελέσματα... Έχουν διαρεύσει πριν συσταθεί ακόμα η επιτροπή ΑΣΕΠ...

Αποστολή από: Alexandros9
Ημ. Αποστολής: 15/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 19:58
Αρχικά αποστάλθηκε από Ntinos20

Αν ξερει καποιος ας πει ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα για τους ειδικους φρουρους!

Μισό να πάρω τηλ τον υπουργό... Θα μας τρελάνετε μωρέ... Χαχαχαχ

Αποστολή από: garva
Ημ. Αποστολής: 16/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:46
Παιδια καταρτιστηκε η επιτροπη; Ξερει κανεις στο περιπου ποτε περιμενουμε αποτελεσματα?

Ημ. Αποστολής: 17/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:23
Παιδια καλησπερα. να ρωτησω επειδη εχω μπερδευτει, στις ψυχοτεχνικες, σωματικες και αθλητικες εξετασεισ πανε ολοι οσοι κανουν αιτηση η μονο αυτοι που θα επιλεγουν?

Ημ. Αποστολής: 17/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:29
Αρχικά αποστάλθηκε από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Παιδια καλησπερα. Να ρωτησω επειδη εχω μπερδευτει, στις ψυχοτεχνικες, σωματικες και αθλητικες εξετασεις πανε ολοι οσοι κανουν αιτηση η μονο αυτοι που θα επιλεγουν;

Όποιος δεν διαβάζει την προκήρυξη μπερδεύετε.

Μόνο όσοι επιλέγονται θα συνεχίσουν

-------------

Ημ. Αποστολής: 17/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 06:34
Αρχικά αποστάλθηκε από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Παιδια καλησπερα. Να ρωτησω επειδη εχω μπερδευτει, στις ψυχοτεχνικες, σωματικες και αθλητικες εξετασεις πανε ολοι οσοι κανουν αιτηση η μονο αυτοι που θα επιλεγουν;

οι επιτυχοντεσ+τους επιλαχοντεσ... Αν ηταν να καλεσουν 16000 ατομα να τα περασουν ολα αυτα... Ουτε το 2020 δεν τελειωναμε

Εκτύπωση Σελίδας | Κλείσιμο Παραθύρου