Εκτύπωση Σελίδας | Κλείσιμο Παραθύρου

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Εκτύπωση από: Ελληνικός Στρατός
Κατηγορία: Γενική θεματολογία
Όνομα Forum: Επί παντώς επιστητού
Περιγραφή Forum: Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
URL: http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=4923
Ημ. Εκτύπωσης: 18/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 11:00

Θέμα: Τι είδους άντρες σας αρέσουν;
Αποστολή από: Rafale
θέμα: Τι είδους άντρες σας αρέσουν;
Ημ. Αποστολής: 06/Νοεμβρίου/2009 ώρα 11:48
Και βεβαια πειτε και Οτι αλλο σας αρεσει σε εναν αντρα !

Απαντήσεις:
Αποστολή από: GenerX
Ημ. Αποστολής: 06/Νοεμβρίου/2009 ώρα 16:12
lol. Έτσι όπως είναι το poll ένας γυμνασμένος και ένας ξανθός διαφέρουν από τον έξυπνο

Αποστολή από: Guests
Ημ. Αποστολής: 06/Νοεμβρίου/2009 ώρα 16:18
Αρχικά αποστάλθηκε από GenerX

lol. Έτσι όπως είναι το poll ένας γυμνασμένος και ένας ξανθός διαφέρουν από τον έξυπνο
Αμεσως εσυ να σχολιασεις και δω μην χασεις

Αποστολή από: Su-35
Ημ. Αποστολής: 06/Νοεμβρίου/2009 ώρα 17:58
Ναι ρε συ cristi, πως τα εβαλες ετσι;
Υπαρχει και το αντιστοιχο θεμα "Tι ειδους γυναικες σας αρεσουν" αλλα δεν το βρηκα.
Ισως να επεσε και αυτο.
Edit:Το βρηκα
http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=3002&PN=1 - http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=3002&PN=1

-------------

Ημ. Αποστολής: 30/Νοεμβρίου/2009 ώρα 11:51
Ασχετα με Τη διαφορετικη γνωμη των αντρων εγω θα το προχωρησω το θεμα και καλω συστρατευση των γυναικων να ποσταρουν.
προσωπικα μου αρεσουν οι αντρες περαν του παρουσιαστικου που δεν δινω Και τοσο σημασια να σεβονται τη γυναικα και να μην την ζηλευουν. Εν κατακλειδι τον αντρα τον Φανταζομαι να ειναι αντρας και οχι κανενας μαμουχαλος.

-------------

Αποστολή από: Nirvana84
Ημ. Αποστολής: 30/Νοεμβρίου/2009 ώρα 11:59
Ωραια τα λες βρε Κριστυ... Ολες κατι τετοιο ζητατε αλλα αμα καθοταν &Κανενας γυμνασμενος μελαχροινος &Γοητευτικος τα περι εξωτερικης εμφανισης που μας λες θα πηγαινανε περιπατο... Σωστα;

-------------

Ημ. Αποστολής: 30/Νοεμβρίου/2009 ώρα 12:02
Αυτο γινεται με τους αντρες κοιτανε το δεντρο και χανουνε το δασος. Κολλησατε ολοι εκει. Μα που πηγε η ουσια;

-------------

Ημ. Αποστολής: 30/Νοεμβρίου/2009 ώρα 12:04
Η ουσια υπαρχει... Αλλοι την χανουν

-------------

Αποστολή από: tsiripobina
Ημ. Αποστολής: 01/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 22:07
Εγω ψηφισα γοητευτικος που ειναι υποκειμενικο. Μπορει να εχει πνευματικη γοητεια, μπορει εμφανισιακη... Μπορει οτιδηποτε. Προσωπικα εχω μπλεξει με ψηλους, κοντους, ξανθους, μελαχρινους... Αρα εμφανισιακα αν και προτιμω τους αρρενωπους αντρες δεν κανω σχεση με κριτιριο μονο την εμφανιση.
Ας ειναι καλο παιδι, να υπαρχει σεβασμος και ολα τα αλλα βρισκονται... Γιατι ο χαρακτηρας του ανθρωπου ειναι αυτο που δυσκολα αλλαζει (αν αλλαζει). Η εμφανιση και η "εξυπναδα" ειναι κατι που μπορει να καλυτερεψει (ή να χειροτερεψει)

-------------

Ημ. Αποστολής: 01/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 22:14

Και γω φιλη μου καπως ετσι τον θελω τον αντρα. Γοητευτικο με εσωτερικη πνευματικη και εξωτερικη βεβαια γοητεια. Ε βρε παιδι μου να ειναι καπως για να σου κανει και κλικ. Αρα ψαχνουμε το πακετο

-------------

Αποστολή από: illy
Ημ. Αποστολής: 01/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 23:17
Καλα ρε Νιρβανα εννοειται οτι θα μας αρεσει κ ο κοιλιακος κ το γυμνασμενο σωμα αλλα φυσικα δεν ψαχνεις αυτο οταν θες να κανεις σχεση... Τουλαχιστον δεν ονειροβατουμε οτι πρεπει οπωσδηποτε θα βρουμε τον τελειο αντρα απο αποψη εμφανισης! Τι να τον κανω τον κουκλο αν ανοιγει το στομα του κ βγαινουν βατραχια; Ολα με μετρο... Αλλα παντα να διακατεχεται απο τις αρχες της κατανοησης, σεβασμου, ειλικρινειας, εμπιστοσυνης κ της αποκλειστικοτητας... Κ φυσικα να μπορεις να συννενοηθεις με τον αλλον, να υπαρχει επικοινωνια! Αυτα

-------------
Dum spiro spero

Αποστολή από: Nicolas_mk2
Ημ. Αποστολής: 01/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 23:54
Αρχικά αποστάλθηκε από illy

Αλλα παντα να διακατεχεται απο τις αρχες της κατανοησης, σεβασμου, ειλικρινειας, εμπιστοσυνης κ της αποκλειστικοτητας... Κ φυσικα να μπορεις να συννενοηθεις με τον αλλον, να υπαρχει επικοινωνια! Αυτα

Μόνο αυτα κοπελιά;

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 00:05
Πολλά είναι;

-------------
Dum spiro spero

Αποστολή από: Kostas13
Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 01:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Nirvana84

Ωραια τα λες βρε Κριστυ... Ολες κατι τετοιο ζητατε αλλα αμα καθοταν &Κανενας γυμνασμενος μελαχροινος &Γοητευτικος τα περι εξωτερικης εμφανισης που μας λες θα πηγαινανε περιπατο... Σωστα;
ετσι μπραβο θα συμφωνισω απολυτα

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 01:14

Δεν ξερω τι επιλεγουν οι αλλες γυναικες αλλα θα τα ζυγιζα ολα

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 10:49

Καλα ρε Νιρβανα εννοειται οτι θα μας αρεσει κ ο κοιλιακος κ το γυμνασμενο σωμα αλλα φυσικα δεν ψαχνεις αυτο οταν θες να κανεις σχεση... Τουλαχιστον δεν ονειροβατουμε οτι πρεπει οπωσδηποτε θα βρουμε τον τελειο αντρα απο αποψη εμφανισης! Τι να τον κανω τον κουκλο αν ανοιγει το στομα του κ βγαινουν βατραχια; Ολα με μετρο... Αλλα παντα να διακατεχεται απο τις αρχες της κατανοησης, σεβασμου, ειλικρινειας, εμπιστοσυνης κ της αποκλειστικοτητας... Κ φυσικα να μπορεις να συννενοηθεις με τον αλλον, να υπαρχει επικοινωνια! Αυτα

Καλημερα! Βρε Ιλυ χαιρω πολυ... &Οι αντρες ψαχνουν την ξανθια σεξοβομβα τυπου Jameson &Αλλοι Μπελουτσι, υπο αυτη την εννοια λογικο μου ακουγεται... Αλλα πιο κολλημενες ειναι οι γυναικες σε τετοια θεματα! Ο αντρας οσο &Να το λεει σπανια ριχνει χυλοπιτα για τετοιο λογο

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 13:03
Δεν νομιζω, συνηθως εσυ ψαχνετε την καρακουκλαρα διοτι λειτουργειτε πρωτα με το "κατω" κεφαλι...

-------------
Dum spiro spero

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 13:22
Μεταξυ μας τωρα... Λειτουργουμε αλλα το ξερουμε &Οι ιδιοι οτι δεν θα μας "κατσει"η καρακουκλαρα... Ενω το ωραιο φυλο μας εχει μαθει σε τετοιου ειδους κολληματα!

Ομορφια, Οικονομικα ευκαταστατος &Τουλαχιστον 15 χρονια μεγαλυτερος σας (αυτο που αποκαλειται ωριμοτητα) ειναι το τριπτυχο του πριγκιπα που περιμενετε... Δυστυχως αλλα ετσι ειναι

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 13:31

Μεταξυ μας τωρα... Λειτουργουμε αλλα το ξερουμε &Οι ιδιοι οτι δεν θα μας "κατσει"η καρακουκλαρα... Ενω το ωραιο φυλο μας εχει μαθει σε τετοιου ειδους κολληματα!

Ομορφια, Οικονομικα ευκαταστατος &Τουλαχιστον 15 χρονια μεγαλυτερος σας (αυτο που αποκαλειται ωριμοτητα) ειναι το τριπτυχο του πριγκιπα που περιμενετε... Δυστυχως αλλα ετσι ειναι
Κοιταξε νιρβανα αν μπορουσε να γινει συνδυασμος αυτων Που ανεφερες σιγουρα θα Ηταν ο ιδανικος. Προσωπικα εγω δεν μπορω να λειτουργησω με 22-23 κλπ αντρες. Τωρα 15 μπορει να μην ειναι αν και πολλες σηλ το κανουν αλλα πιο κατω. βεβαια δεν μπορω να παραβλεψω οτι υπαρχουν 22-23 που σκεφτονται 30 αλλα και 30 που σκεφτονται για 22. Γι αυτο εμεις οι γυναικες πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικες στην επιλογη συντροφου. Αναλογα παντα με το τι θελει η καθεμια.

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 13:49
Αμα ψαξεις στα Βορεια Προαστια της Αττικης υπαρχουν κατι... "αντρες" που εχουν το πακετο! Παντως πλακα πρεπει να μου κανεις... Την σημερινη εποχη που οι μισθοι κυμαινονται εως τα 800 Ευρω ποιος ειναι οικονομικα ενταξει; Κανενας! Ομορφα παλικαρια υπαρχουν αλλα τα φτυνετε για τον προαναφερθεντα λογο, οσο για την ηλικια ειναι φασιστικο &Ρατσιστικο αυτο δηλαδη η ηλικια κανει τον αντρα ωριμο; Ελεος! Εγω ειμαι 25 παντρεμενος 1 χρονο &Με παιδι! Δηλαδη τι; Μηπως ειμαι παιδι ακομα; Χαχαχαχα!

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 14:13
Σιγα μην παω με πουρα! Κ εγω δεν παω με καποιον μονο κ μονο για να του "φαω λεφτα" κ να κανω γουστα... Ολα ειναι τοσο προσκαιρα κ επιφανειακα οταν εχεις τετοιο σκοπο! Κ ξαναλεω οτι εγω μιλαω για μενα προσωπικα, αδιαφορω τι κανουν ολες οι αλλες

-------------
Dum spiro spero

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 14:40
Δυστυχως οι πλειοψηφια σας χαλαει... Τεσπα! Το θεμα ειναι οτι αυτο που ψαχνετε ειναι μπροστα σας πουθενα αλλου! Ποσα καλα παιδια "χαλανε"επειδη η πλειοψηφια εχει θεσει τετοιο πηχη; Μετα ακουω που ειναι οι αντρες; Που; Τους πατησε το τρενο; Διαφορα κουλα! Ε οχι! Τον αντρα τον τελειο τον φτιαχνει η γυναικα...

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 15:03
Με αυτη τη λογικη τοτε το ιδιο κανετε κ εσεις! Απλα το θεμα ειναι οτι πλεον οι αντρες δν φλερταρουν κ εκει ειναι κυριως η πηγη του κακου... τα θελετε ολα ετοιμα στο πιατο χωρις να κουνησετε το δαχτυλακι σας για να διεκδικησετε μια γυναικα... τελος παντων!

-------------
Dum spiro spero

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 15:12

Αμα ψαξεις στα Βορεια Προαστια της Αττικης υπαρχουν κατι... "αντρες" που εχουν το πακετο! Παντως πλακα πρεπει να μου κανεις... Την σημερινη εποχη που οι μισθοι κυμαινονται εως τα 800 Ευρω ποιος ειναι οικονομικα ενταξει; Κανενας! Ομορφα παλικαρια υπαρχουν αλλα τα φτυνετε για τον προαναφερθεντα λογο, οσο για την ηλικια ειναι φασιστικο &Ρατσιστικο αυτο δηλαδη η ηλικια κανει τον αντρα ωριμο; Ελεος! Εγω ειμαι 25 παντρεμενος 1 χρονο &Με παιδι! Δηλαδη τι; Μηπως ειμαι παιδι ακομα; Χαχαχαχα!
Διαβασε προσεκτικα τι γραφω

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 15:22
Που;

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 15:33
Πρωτο ποστ σελ 2

-------------

Ημ. Αποστολής: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 15:39
Οκ

-------------

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 14:08

Με αυτη τη λογικη τοτε το ιδιο κανετε κ εσεις! Απλα το θεμα ειναι οτι πλεον οι αντρες δν φλερταρουν κ εκει ειναι κυριως η πηγη του κακου... Τα θελετε ολα ετοιμα στο πιατο χωρις να κουνησετε το δαχτυλακι σας για να διεκδικησετε μια γυναικα... Τελος παντων!
Συμφωνω ιλι. Μα ρωτας αν ξερουν και σωστα να διεκδησουν μια γυναικα; Λιγοι τα καταφερνουν. Ειναι μερικοι αγαρμποι τελειως σε σημειο που να σε πιασουν και τα γελια

-------------

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 18:12
To αξιοσημείωτο σε όλα τα φόρα,facebook κτλ κτλ είναι πως όλοι οι γράφοντες έχουν παράπονα για τους άλλους που τα κάνουν όλα λάθος, θέτοντας τον εαυτό τους στη θέση του εντάξει, του ώριμου κλπ κλπ κλπ.

Γι αυτό μην απορείτε με αυτή την κατάσταση. Όλοι ώριμοι είναι, όλοι ok, οπότε τι ψάχνετε;

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 18:22
Μα γιατι τα τοσο απλα τα διατυπωνεις τοοοοοσο δυσκολα; Ε; Για το οτι δεν ξερουν οι αντρες να διεκδηκησουν μια γυναικα λεμε

-------------

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 18:38
Μια χαρά ξέρουν οι άντρες να διεκδικήσουν μια γυναίκα. Το αντίστοιχο ισχύει και για τις γυναίκες.

Τα υπόλοιπα είναι προβλήματα αυτών που δεν ξέρουν να διεκδικήσουν και των γυναικών που την έχουν δει Κλεοπάτρες

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 18:41
Ξερουν να διεκδηκησουν μια γυναικα οι αντρες οι ωριμοι οι σοβαρα σκεπτομενοι οι αλλοι; Υπαρχουν πολλες γυναικες που την εχουν δει κλεοπατρες τοτε παμε αντρες ανωριμοι γυναικες Ψωνια

-------------

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 18:42
Γιατί και καλά πρέπει να είναι σοβαρός και ώριμος κάποιος που θέλει απλά να πηδήξει ;

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 18:43
Ε καλα αν το προβλημα του ειναι απλα και μονο να πηδηξει γινεται ωριμος και οταν βαζει το αισθημα η το συναισθημα γινεται φρουτο και πεφτει

-------------

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 18:49
Ναι, οι γυναίκες δεν θέλουν να πηδηχτούν. Θέλουν σοβαρότητα, ωριμότητα, γάμο και παιδιά μόνο

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 18:56
Κοιτα μερικες σκοπος τους ειναι αυτος που λες ισως και καθημερινα αλλα υπαρχουν και οι αλλες που θελουν και λιγο να νιωσουν κατι. Εμ; Πως να γινει; Μην τα βλεπεις μονοπατα.

-------------

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 19:48
EΓώ; Εδω μέσα μόνο για σοβαρότητα και ωριμότητα γίνεται λόγος. Υπάρχουν κι άλλες χαρές στη ζωή :D

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 19:51

Αν δεν ριξεις τη σαιτια σου δεν μπορεις εσυ. Θα σκασεις. Χαχαχαχ. Δεν απορριπτω και τις αλλες χαρες μα αν υπαρχει συνδυασμος υπαρχει και το πακετο. Εμενα πχ δεν μου αρεσουν οι αντρες που σκεφτονται μονο τη σεξουαλικη Επαφη. Θελω και αλλα. Ετσι για να τα δεσω

-------------

Αποστολή από: Greek_Army
Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 22:19

Με αυτη τη λογικη τοτε το ιδιο κανετε κ εσεις! Απλα το θεμα ειναι οτι πλεον οι αντρες δν φλερταρουν κ εκει ειναι κυριως η πηγη του κακου... Τα θελετε ολα ετοιμα στο πιατο χωρις να κουνησετε το δαχτυλακι σας για να διεκδικησετε μια γυναικα... Τελος παντων!

εσείς καμία κίνηση θα κάνετε; Τι περιμένετε να το δούμε στο καφέ ποια γυναίκα ενδιαφέρετε για εμάς;

-------------

Ημ. Αποστολής: 08/Ιανουαρίου/2010 ώρα 22:26
Μερικες φορες οι γυναικες κανουν τετοιες κινησεις που πρεπει να εισαι αετος (οπως λεει και η υπογραφη σου) για να το καταλαβεις και δεν χρειαζεται να τρεχετε Σε Καφετζουδες.

-------------

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 02:35
Προφανως μιλαμε για φλερτ ή ειμαι εκτος θεματος; Η αληθεια ειναι πως πλεον οι αντρες δε ξερουν να φλερταρουν αλλα και οι γυναικες δε ξερουν να δεχτουν ενα καλο φλερτ (ψωνια). Πλεον το φλερτ ειναι πολυ χυμα, χυδαιο και αναλογα την περιπτωση της γυναικας μπορει να το δεχτει. Αλλα για να προσεγγισεις μια γυναικα για γνωριμια απλως (κ οτι προκυψει επειτα) καλο ειναι να εισαι ευθυς, οχι πολλα πολλα χαζοχαρουμενοτρελιαρικα σχολια αν κ πολλες θελουν κ δημιουργικο φλερτ.

-------------

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 02:37
Αρχικά αποστάλθηκε από ΓΜΑΚ

εσείς καμία κίνηση θα κάνετε; Τι περιμένετε να το δούμε στο καφέ ποια γυναίκα ενδιαφέρετε για εμάς;
Οχι ΓΜΑΚ, αλλα αν σας αρεσει μια γυναικα πλησιαστε την κ φλερταρετε την διχως να σας νοιαζει αν θα φατε χυλοπιτα... Πολυ απλα τα πραγματα!

-------------
Dum spiro spero

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 02:51
Βασικα πιστευω για να κανουν μια κινηση οι αντρες πρεπει να εχουν παρει κ ενα ΟΚ απο τη κοπελα, δηλαδη απο κει που δεν εχεις ιδεα ερχεται ο αλλος στα ξαφνικα κ σου την πεφτει; Μου φαινεται καπως, δε λεω κολακευεσαι αλλα κατα ποσο εαν δεν υπαρχει φλερτ με ματια ή οτιδηποτε αλλο θες να συνεχισεις;

-------------

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 11:27
Ε ναι πρεπει να δινει και ενα πρασινο φως και η κοπελα. Το λεγομενο καμακι. Παιχνιδι με τα ματια δηλ. Μερικοι ομως και Αυτο το κανουν Πολυ προκλητικα τοσο που να σε φερουν και σε δυσκολη θεση. Ειναι το λεγομενο "καρφωμα στη ματια" δηλ επικεντρωνονται σε συγκεκριμενα σημεια του σωματος της γυναικας και ετσι την κανουν να αισθανεται αβολα. επισης υπαρχουν και ανδρες που ερχονται απο το πουθενα στο ξεκαρφωτο και σε προσεγγιζουν επισης αχαρα. γι αυτο οπως ειπα και πιο πανω ο ανδρας πρεπει να ξερει πως να τα κανει ολα αυτα.

-------------

Αποστολή από: Velerefontis
Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 15:07
EΜενα μου αρεσω εγω! Ειμαι σοβαρα γιατρε; Μικρος στο σχολειο ειχαμε μαθει για καποιον Ναρκισσο. Αλλα εχω δεν εχω σχεση με αυτον, ετσι δεν ειναι; Απλα ειμαι πανεμορφος!(Δεν ειναι τιποτα παιδια, ειναι μεχρι να πιω καφε)

-------------
/diktyo/profile.asp?id=0" rel="nofollow"> /diktyo/diktyo.asp" rel="nofollow - Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 17:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Velerefontis

EΜενα μου αρεσω εγω! Ειμαι σοβαρα γιατρε; Μικρος στο σχολειο ειχαμε μαθει για καποιον Ναρκισσο. Αλλα εχω δεν εχω σχεση με αυτον, ετσι δεν ειναι; Απλα ειμαι πανεμορφος!(Δεν ειναι τιποτα παιδια, ειναι μεχρι να πιω καφε)
Ψωναραααααααααααααααααααααααααααααααααα

-------------
Dum spiro spero

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 17:14
Κοιτα να δεις, απο ολα αυτα τα απο πανω, εκτος του ξανθου (ευτυχως) τα διαθετω ολα!(Αμαν η κατασταση μου χειροτερευει, μαζεφτε με παιδια. Α, αυτη η ολοσωμη ασπρη φορμιτσα ωραια φαινεται. Πρεπει να ειναι μασαζακορσες για αυτο δεν εχει μανικακια. Και αυτοι οι καλοι κυριοι με τα ασπρα, πρεπει να ειναι οι διαιτολογοι)

-------------
/diktyo/profile.asp?id=0" rel="nofollow"> /diktyo/diktyo.asp" rel="nofollow - Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 17:25
Ωχ, οντως η κατασταση σου χειροτευρευει

-------------
Dum spiro spero

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 17:27
Αρνακι ασπρο και παχυ, της μανας του καμαρι, εβοσκαγε εις την εξοχη και το παχυ χορταρι... Μια ωραια πεταλουδα, μια ωραια πεταλουδα, μια ωραια πεταλουδα με πολυχρωμα φτερα... Ιτια, ιτια, μωρε λουλουδιασμενη...

-------------

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 17:33

Αρνακι ασπρο και παχυ, της μανας του καμαρι, εβοσκαγε εις την εξοχη και το παχυ χορταρι... Μια ωραια πεταλουδα, μια ωραια πεταλουδα, μια ωραια πεταλουδα με πολυχρωμα φτερα... Ιτια, ιτια, μωρε λουλουδιασμενη...
"Ο στριγγλος που εγινεν αρνακι"... Το πετυχα;

-------------
Dum spiro spero

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 21:43

Απαπαπα βρε βελερεφοντη μου βρε στρατοπεδαρχα μου προς τι το παραληρημα; Ε; Το παρατετεμενο;

-------------

Ημ. Αποστολής: 09/Ιανουαρίου/2010 ώρα 22:18
Δεν πητα τα χαπια μου το πρωι

-------------

Ημ. Αποστολής: 10/Ιανουαρίου/2010 ώρα 04:43
Και μεις που τα παιρνουμε καθημερινως τι να πουμε; Ιδια αποτελεσματα εχουμε

-------------

Ημ. Αποστολής: 17/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 11:18

Χμμμ τι αντρες; Οχι πολλα πραγματα. Απλα να ξερουν ν αγαπανε και να τα δινουν ολα.

-------------

Αποστολή από: KAITH
Ημ. Αποστολής: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 22:56
Αλλες κοιτανε το πορτοφολι
αλλες κοιτανε ποσο καλος εισαι στο σεξ, αν δεν εισαι σε χαιρετανε
αλλες κοιτανε να βρουν ησυχο, να τρεχει απο πισω τους, να τον κανουν οτι θελουν
αλλες θελουν τον αληταρα, τον μαγκα που πλακωνεται και παει για κοντρες.
αλλες κοιτανε τα μπρατσα και τους κοιλιακους κι ας ειναι και μυτογκας
αλλες ψαχνουν το "πακετο" και δεν συμβιβαζονται με τιποτα λιγοτερο (γι'αυτο ειναι μονες)
αλλες ψαχνουν τον ασχημο για να μην τον κοιταν οι αλλες.(οι ζηλιαρες)
αλλες εχουν εχουν τον μαλ@@@κομαγνητη και πεφτουν στα ιδια λαθη
και αλλες κοιτανε τον χαρακτηρα.
ειναι απλα τα πραγματα. Εγω ανηκω σ'αυτες που παω οπου με παει η καρδια. Μ'αρεσει ο χαμογελαστος αθρωπος, να εχει χιουμορ και να περναω καλα μαζι του. Να με κερδισει σαν φιλη πρωτα και μετα να ειναι ευαισθητος αλλα και δυναμικος εκει που πρεπει. Τρυφερος αλλα και βιαιος. Να τα εχει ολα με μετρο. Να του αρεσει να ζει και οχι να ειναι μιζερος. Να σκεφτεται πριν μιλησει και να μπορει να σταθει παντου. Αυτα

-------------
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)

Ημ. Αποστολής: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 09:36

Μ αρεσει Να ειναι τρυφερος αλλα και αντρας. Να με νοιαζεται να με αγαπαει αλλα και να με ανεχεται αχαχαχαχχ. Μαλλον τον ηρωα ψαχνω

-------------

Ημ. Αποστολής: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 14:46

EΓώ; Εδω μέσα μόνο για σοβαρότητα και ωριμότητα γίνεται λόγος. Υπάρχουν κι άλλες χαρές στη ζωή :D

-------------

Ημ. Αποστολής: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 14:49

καποιος να τον μαζεψει

-------------
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)

Ημ. Αποστολής: 14/Μαρτίου/2010 ώρα 16:45
Αρχικά αποστάλθηκε από KAITH

Αλλες κοιτανε το πορτοφολι
αλλες κοιτανε ποσο καλος εισαι στο σεξ, αν δεν εισαι σε χαιρετανε
αλλες κοιτανε να βρουν ησυχο, να τρεχει απο πισω τους, να τον κανουν οτι θελουν
αλλες θελουν τον αληταρα, τον μαγκα που πλακωνεται και παει για κοντρες.
αλλες κοιτανε τα μπρατσα και τους κοιλιακους κι ας ειναι και μυτογκας
αλλες ψαχνουν το "πακετο" και δεν συμβιβαζονται με τιποτα λιγοτερο (γι'αυτο ειναι μονες)
αλλες ψαχνουν τον ασχημο για να μην τον κοιταν οι αλλες.(οι ζηλιαρες)
αλλες εχουν εχουν τον μαλ@@@κομαγνητη και πεφτουν στα ιδια λαθη
και αλλες κοιτανε τον χαρακτηρα.
ειναι απλα τα πραγματα. Εγω ανηκω σ'αυτες που παω οπου με παει η καρδια. Μ'αρεσει ο χαμογελαστος αθρωπος, να εχει χιουμορ και να περναω καλα μαζι του. Να με κερδισει σαν φιλη πρωτα και μετα να ειναι ευαισθητος αλλα και δυναμικος εκει που πρεπει. Τρυφερος αλλα και βιαιος. Να τα εχει ολα με μετρο. Να του αρεσει να ζει και οχι να ειναι μιζερος. Να σκεφτεται πριν μιλησει και να μπορει να σταθει παντου. Αυτα
και γω καιτη ς αυτες ανηκω. Σ αυτες που τους παει η καρδια οπου θελει αυτη. Ουτε πακετο ψαχνω ουτε λεφτα τιποτα απο αυτα. Μου αρεσει ο ανθρωπος που εχω διπλα μου. Και γι αυτο αλλωστε συνεχιζω Μπορει βεβαια να τον κουραζω λιγο μα προσπαθω να γινομαι καλυτερη

-------------

Αποστολή από: Signaller
Ημ. Αποστολής: 14/Μαρτίου/2010 ώρα 23:07
Αρχικά αποστάλθηκε από cristi

Αρχικά αποστάλθηκε από KAITH

Εγω ανηκω σ'αυτες που παω οπου με παει η καρδια. Μ'αρεσει ο χαμογελαστος αθρωπος, να εχει χιουμορ και να περναω καλα μαζι του. Να με κερδισει σαν φιλη πρωτα και μετα να ειναι ευαισθητος αλλα και δυναμικος εκει που πρεπει. Τρυφερος αλλα και βιαιος. Να τα εχει ολα με μετρο. Να του αρεσει να ζει και οχι να ειναι μιζερος. Να σκεφτεται πριν μιλησει και να μπορει να σταθει παντου. Αυτα
και γω καιτη ς αυτες ανηκω. Σ αυτες που τους παει η καρδια οπου θελει αυτη. Ουτε πακετο ψαχνω ουτε λεφτα τιποτα απο αυτα. Μου αρεσει ο ανθρωπος που εχω διπλα μου. Και γι αυτο αλλωστε συνεχιζω Μπορει βεβαια να τον κουραζω λιγο μα προσπαθω να γινομαι καλυτερη
Kαι εσύ, και η Καίτη και άλλες 100.000 γυναίκες που έχω ρωτήσει το ίδιο λένε. Τελικά ποιές είναι αυτές που κοιτάνε τα λεφτά δεν το καταλαβαίνω...

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 02:37
Ελα ρε εκανες γκαλοπ σε 100000 γυναικες; Μπραβο!
κοιτα φυσικο ειναι να μην το παραδεχονται... Εγω παντως παντρευτηκα ενα φτωχο πλην τιμιο οικοδομο που ομως πληρει τις δικες μου προϋποθεσεις οπως εγραψα πιο πανω. Οποτε μονο τα λεφτα δεν κοιταω

-------------

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 03:11
Αυτες που κοιτανε τα λεφτα που ειναι; Μαλλον κατα συγγρου μερια

-------------

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 03:43
Κοριτσια κακα τα ψεμματα, αυτες που κοιτανε τα λεφτα ειναι πλεον ΠΟΛΛΕΣ... Και εννοειται δε το παραδεχονται ολες!
αλλα και οι αντρες βλεπουν δυστυχως ολες τις γυναικες ετσι, οτι δηλαδη τους θελουν για τα λεφτα. Εχω κοντραριστει πολλες φορες με αντρες που νομιζουν οτι ΚΑΙ ΕΓΩ κοιταζω χρηματα/αυτοκινητο και ειναι και δυσπιστοι κιολας...

-------------

Αποστολή από: epopina23
Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 04:23
Εμένα κορίτσια μου αρέσουν οι άντρες με λεφτά. Κι όχι για να τους τα φάω, έχω δικά μου. Απλά η γοητεία μέσα στο μυαλό μου συνδέεται με τα λεφτά, με την μόρφωση, την κουλτούρα του άλλου. Έτσι το'χω στο μυαλό μου. Οι άντρες που δεν έχουν λεφτά ανήκουν στην κατηγορία "καλά παιδιά", "καλή καρδιά"... Είναι όμως αυτό γοητευτικό και sexy;

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 04:28
Αν συνδέεις την γοητεία με τα λεφτά... Σαν την Μαρί Κυριακού ένα πράγμα ε;

Ο Καρατζαφέρης είναι γοητευτικότατος! Και ο Κώστας Καραμανλής, αλλά τον πρόλαβε η Νατάσσα!

Και ο Πάγκαλος καλός είναι και αρκετά sexy!

-------------

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 04:33

Αν συνδέεις την γοητεία με τα λεφτά... Σαν την Μαρί Κυριακού ένα πράγμα ε;

Ο Καρατζαφέρης είναι γοητευτικότατος! Και ο Κώστας Καραμανλής, αλλά τον πρόλαβε η Νατάσσα!

Και ο Πάγκαλος καλός είναι και αρκετά sexy!
Αυτοί που αναφέρεις είναι μεγάλοι σε ηλικία. Ο Obama δεν είναι sexy;

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 04:37
Ρε epopina τα έχεις μπερδέψει εντελώς.

Άλλο πράγμα κάνει sexy έναν άνθρωπο, όχι τα λεφτά.

Έχεις θολώσει από την τηλεόραση και το star system. Αν έβλεπες τον Ομπάμα στο Μετρό και περνούσε από δίπλα σου δεν θα του έδινες καμία σημασία.

-------------

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 04:40

Ρε epopina τα έχεις μπερδέψει εντελώς.

Άλλο πράγμα κάνει sexy έναν άνθρωπο, όχι τα λεφτά.

Έχεις θολώσει από την τηλεόραση και το star system. Αν έβλεπες τον Ομπάμα στο Μετρό και περνούσε από δίπλα σου δεν θα του έδινες καμία σημασία.
Όντως, δεν θα του έδινα καμία σημασία. Τα λεφτά είναι μέρος του πακέτου της γοητείας του. Αυτό λέω κι εγώ. Όπως και να΄χει, περί ορέξεως... Κολοκυθόπιτα!

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 12:52
Αρχικά αποστάλθηκε από tsiripobina

Κοριτσια κακα τα ψεμματα, αυτες που κοιτανε τα λεφτα ειναι πλεον ΠΟΛΛΕΣ... Και εννοειται δε το παραδεχονται ολες!
αλλα και οι αντρες βλεπουν δυστυχως ολες τις γυναικες ετσι, οτι δηλαδη τους θελουν για τα λεφτα. Εχω κοντραριστει πολλες φορες με αντρες που νομιζουν οτι ΚΑΙ ΕΓΩ κοιταζω χρηματα/αυτοκινητο και ειναι και δυσπιστοι κιολας...
Γεια σου ρε Τσιριπομπίνα ! Συμφωνώ. Οπωσδήποτε υπάρχουν και αυτές που δεν κοιτάζουν τα λεφτά, αλλά τις θεωρώ μειοψηφία

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 12:59
Να Μην σου πω οι περισσοτερες κοιτανε την τσεπη. Συμφωνω οτι ειναι μειοψηφια. Πρεπει να ψαξεις. Γιατι προσωπικα δεν μου αρεσει ουτε να κοιτανε το πορτοφολι μου αλλα ουτε εγω το δικο τους. Τα θεωρω μιζερια

-------------

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 13:18
Αρχικά αποστάλθηκε από cristi

Να Μην σου πω οι περισσοτερες κοιτανε την τσεπη. Συμφωνω οτι ειναι μειοψηφια. Πρεπει να ψαξεις. Γιατι προσωπικα δεν μου αρεσει ουτε να κοιτανε το πορτοφολι μου αλλα ουτε εγω το δικο τους. Τα θεωρω μιζερια
Να λοιπόν που συμφωνούμε όλοι. Είμαστε μια ωραια ατμόσφαιρα

Ημ. Αποστολής: 15/Μαρτίου/2010 ώρα 14:27

Εννοειτε πως ειμαστε. Απο την αρχη συμφωνουμε αλλα βαζουμε πολλα και τα μπουρδουκλωνουμε. Και μετα αντε να βρεις τι ειπε ποιος και πως το εννοει ο καθενας και νομιζουμε οτι διαφωνουμε

-------------

Αποστολή από: Betty
Ημ. Αποστολής: 16/Μαρτίου/2010 ώρα 04:30
Έξυπνοι, γοητευτικοί και ευγενικοί. Νομίζω ότι αυτό είναι το τέλειο.

-------------

Ημ. Αποστολής: 16/Μαρτίου/2010 ώρα 04:52
Τώρα σου βάζω έναν σε κουτί και στον στέλνω

-------------

Αποστολή από: Betty
Ημ. Αποστολής: 16/Μαρτίου/2010 ώρα 04:57
Αρχικά αποστάλθηκε από ΓΜΑΚ

Τώρα σου βάζω έναν σε κουτί και στον στέλνω
Ευχαριστώ, αλλά ευτυχώς τον έχω βρει από μόνη μου.

-------------

Ημ. Αποστολής: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 23:03
[TUBE]YfZQNUF2SRQ[/TUBE] μοναδικος. Τι να λεμε τωρα; βερτιγκο παθαμε
[TUBE]ACNNB8siTqI[/TUBE]

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:04
θελω ο αντρας να με φροντιζει, και να με αφηνει να τον φροντιζω. Να μου κανει το μασαζακι μου αν πιαστω, να μου κανει εστω μια φορα το φαγακι και επισης...(ελπιζω να μην υπαρξουν αντιδρασεις σε αυτο που θα πω)... να μου βαψει και τα νυχια στο δεξι χερι ας πουμε που δυσκολευομαι(πχ)...
Οπως και εγω θα ηθελα να τον ξυρισω ας πουμε...

-------------

Αποστολή από: D.Y.K
Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:19

θελω ο αντρας να με φροντιζει, και να με αφηνει να τον φροντιζω. Να μου κανει το μασαζακι μου αν πιαστω, να μου κανει εστω μια φορα το φαγακι και επισης... (ελπιζω να μην υπαρξουν αντιδρασεις σε αυτο που θα πω) ... να μου βαψει και τα νυχια στο δεξι χερι ας πουμε που δυσκολευομαι (πχ) ...
Οπως και εγω θα ηθελα να τον ξυρισω ας πουμε...

Άν είναι ποτέ δυνατόν, εσύ είσαι ικανή σε λίγο να του ζητήσεις να τα βάψει και ο ίδιος.
Δεν γίνονται αυτά κοπέλα μου!
Προσγειώσου!

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:22
Αχαχαχαχαχ δυκ ; Βαλτο πρωτη μουρη Στη κολαση αχαχαχαχ βρε τσιριπομπ μου βρε καλη μου κοπελα καλα σου λεει τωρα δυκ αχαχαχαχα.

-------------

Αποστολή από: D.Y.K
Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:23
Χαχα

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:23
Αυτα τα "δε τα κανουν αυτα οι αντρες" ενω στην ουσια κανουν αλλα κ αλλα θα μας φανε. Απεχει παααρα πολυ να βαψει τα δικα μου απο τα δικα του. Δηλαδη μια βοηθεια να μου κρεμασει την κουρτινα που δε μπορω ειναι πιο αντρουε απο το να με βοηθησει να βαψω ενα νυχι... Τι να πω; !

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:26

Αυτα τα "δε τα κανουν αυτα οι αντρες" ενω στην ουσια κανουν αλλα κ αλλα θα μας φανε. Απεχει παααρα πολυ να βαψει τα δικα μου απο τα δικα του. Δηλαδη μια βοηθεια να μου κρεμασει την κουρτινα που δε μπορω ειναι πιο αντρουε απο το να με βοηθησει να βαψω ενα νυχι... Τι να πω;
ετσι οπως παει η κοινωνια μας σε πληροφορω οτι δεν απεχει καθολου απο το να βαψει τα δικα του. Ενα τσιγαρο δρομος ειναι. Αλλο κουρτινα Και αλλο να σου βαψει τα νυχια. Ααααα ολα κι ολα εγω τον ανδρα τον θελω ανατολιτη. Πασα στα γιαννενα. Αχαχαχαα

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:31
Δηλαδη ολοι οι κομμωτες, μακιγιεζ κτλ ειναι γκει να υποθεσω οτι πιστευετε. Δεν ειναι ετσι ομως!
Δεν ειπα να μου βαφει τα νυχια συνεχεια, υπαρχει κ κοπελα γιαυτο. Αλλα ειπα πχ μια βοηθεια που θα μπορουσε/ηθελα να κανει...
Επισης ο αντρας αντρας δε μαγειρευει κιολας cristi μου, να υποθεσω οτι κ αυτο γκεικο το θεωρεις; Τι αλλο θα ακουσω!

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:36
Εμ οι περισσοτεροι κομμωτες τι ειναι ; Δεν ειναι ομως θεμα γκει. Ειναι καθαρα θεμα ανδρα ΑΝΔΡΑ. Αλλο να εισαι αρρωστη η να μην εχεις τα κεφια σου και να μαγειρεψει κατι να φατε και αλλο να το κανει τακτικα. Εμενα δεν μου αρεσει αυτο στον ανδρα. Βεβαια υπαρχουν και μερικοι που το κανουν οικιοθελως αχαχαχαχ χωρις να υπαρχει λογος. Ε δεν μου αρεσει. Η θεση του ανδρα αλλη και της γυναικας αλλη. Αυτη ειναι η αποψη μου.

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:40
Τι να πω... Εγω θελω να αλληλοβοηθειομαστε σε οποιοδηποτε τομεα. Ειτε λεγεται νοικοκυριο, ειτε οτιδηποτε. Δε λεω να καθομαι εγω να λιμαρω τα νυχια μου και εκεινος να πλενει τα πιατα αλλα ως εργενης ενας αντρας εφοσον εχει φυγει απο το σπιτι της μαμας εχει μαθει να τα κανει αυτα ουτως η αλλως, θα εχω παιδια να νταντευω, δε θα νταντευω και αντρα επειδη και μονο ειναι ΑΝΤΡΑΣ!

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:44
Μήπως να ανταλλάζετε και καλλυντικά κοπελιά; Ήμαρτον ρε

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:46
Ναι και εσωρουχα...
ειπα και γω, εσυ και δε θα πεταχτεις; Ιδιως σε ενα τετοιο θεμα;

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:46
Αρχικά αποστάλθηκε από tsiripobina θα εχω παιδια να νταντευω, δε θα νταντευω και αντρα επειδη και μονο ειναι ΑΝΤΡΑΣ!
[/QUOTE

στεκομαι εδω και θα διαφωνησω καθετα διοτι αν εχεις αυτην την αποψη θα ειναι οτι καταστροφικο για το
στεκομαι εδω και θα διαφωνησω καθετα διοτι αν εχεις αυτην την αποψη θα ειναι οτι καταστροφικο για το γαμο σου. Καλα ειναι και τα παιδια και πανω απο ολους και ολα αλλα αν αφησεις και παραμελησεις τον ανδρα σου θα τον ψαχνεις οπωσδηποτε. Και φυσικα θα τον νταντευεις και αυτον. Και τοτε ενα παραπανω. Αν επικεντρωθεις στο μεγαλωμα των παιδιων σου θα αφησεις κατι αλλο πισω κοιτα να μην ειναι ο συντροφος σου. Εκαψες γουνα μετα

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:47
Αφού με προκαλείς. Βλέπεις είμαι ήρεμος μην με προκαλείς

-------------

Αποστολή από: Guests
Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:49

θα εχω παιδια να νταντευω, δε θα νταντευω και αντρα επειδη και μονο ειναι ΑΝΤΡΑΣ!

Ε τοτε δε θα εχεις ουτε ανδρα ουτε παιδια.

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:50
Χααχαχαχαχ παιδια ειστε το κατι αλλο. Οι παραθεσεις μαζι σας πολλα μου αρεσουν http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10" rel="nofollow">Click to get more.

http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12" rel="nofollow">

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:56
Γιατι το πατε απο το ενα ακρο στο αλλο; Δηλαδη το να μην ειμαι η "δουλα" του σπιτιου αποκλειστικα παει να πει πως θα παραμελησω τον αντρα μου; Αλλωστε οι περιισσοτεροι αντρες απατουν τις συζυγους τους επειδη τους συμπεριφερονται οπως η μανα τους.

Γνωμη μου ειναι πως ο αντρας αν δε πλυνει κ ενα πιατο ή δε κανει καποια οικοκυρικη δουλεια ειναι μαμοθρεφτο και επειδη μεγαλωσε με τα ετοιμα απο τη μανουλα γιαυτο οι αντιληψεις του ειναι πως ο αντρας δε πρεπει να κανει... Ταδε πραγματα.
μεινατε στα νυχια και αφησατε το ξυρισμα που ειπα, για ποιο λογο; Φροντιδα δεν ειναι κ απο τις 2 πλευρες; Επειδη ειναι διαφορετικα παραδειγματα; Τι να πω, για να δημιουργηθει μονο κ μονο θεμα λεγονται πολλα.

ΓΜΑΚ δε σου ειπα να μου βαψεις τα νυχια εσυ, γιατι πικαρεσαι;

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 00:59
Το μάτι μου πικάρεται τι να κάνω; Να το βγάλω;

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 01:01
Επισης να πω πως οι αντρες που λενε ΠΟΛΛΑ συνηθως αυτοι τη πατανε και κανουν αυτα που λενε οτι δε θα κανουν. Γιαυτο... Προσεξτε τι λετε

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 01:02

Γιατι το πατε απο το ενα ακρο στο αλλο; Δηλαδη το να μην ειμαι η "δουλα" του σπιτιου αποκλειστικα παει να πει πως θα παραμελησω τον αντρα μου; Αλλωστε οι περιισσοτεροι αντρες απατουν τις συζυγους τους επειδη τους συμπεριφερονται οπως η μανα τους.

Γνωμη μου ειναι πως ο αντρας αν δε πλυνει κ ενα πιατο ή δε κανει καποια οικοκυρικη δουλεια ειναι μαμοθρεφτο και επειδη μεγαλωσε με τα ετοιμα απο τη μανουλα γιαυτο οι αντιληψεις του ειναι πως ο αντρας δε πρεπει να κανει... Ταδε πραγματα.
μεινατε στα νυχια και αφησατε το ξυρισμα που ειπα, για ποιο λογο; Φροντιδα δεν ειναι κ απο τις 2 πλευρες; Επειδη ειναι διαφορετικα παραδειγματα; Τι να πω, για να δημιουργηθει μονο κ μονο θεμα λεγονται πολλα.

ΓΜΑΚ δε σου ειπα να μου βαψεις τα νυχια εσυ, γιατι πικαρεσαι;
χμμμ δεν ειναι θεμα δουλας ρε συ γιατι το παιρνεις ετσι; Παρτο αλλιως θα βρεις. Το να πλενεις και να μαγειρευεις το κανεις γι αυτον που αγαπας μην το βλεπεις σαν δουλα. Οκ θα τυχει να πλυνει το πιατο και να μαγειρεψει θα τυχει ε ποσες φορες θα το κανει πια; Το να τον ξυριζεις δεν ειναι και η απολυτη φροντιδα που θελει ενας ανδρας. Πιστεψε με. Ασε που μερικοι δεν θελουν η μερικοι νευριαζουν η τους κοβεις κιολας Και τ ακους μετα. Αλλη φροντιδα θελει ο ανδρας. Δεν εχει αναγκη να τον ξυρισεις.

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 01:04

Επισης να πω πως οι αντρες που λενε ΠΟΛΛΑ συνηθως αυτοι τη πατανε και κανουν αυτα που λενε οτι δε θα κανουν. Γιαυτο... Προσεξτε τι λετε

είμαι αρκετά μεγάλος φίλτατη τσιριπομπίνα για Ροζ συννεφάκια κτλπ. Πλέον η λογική μετράει

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 01:05

εξαρταται απο την τυπισσα που θα βαλουν διπλα τους. Αν ειναι Γατονι η αλλη και μπορεσει να φερει τα πανω κατω τοτε http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10" rel="nofollow">Click to get more.

http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12" rel="nofollow">

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 01:07
Γιατι να μου βαψει τα νυχια ειναι η απολυτη φροντιδα που θελει μια γυναικα; Ελεος βρε cristi, καταλαβαινεις τι λεμε; Το δουλα το εβαλα σε "" Μ'αρεσει να φροντιζω σε ΠΟΛΛΑ το συντροφο μου αλλα οταν οι ρολοι εχουν αλλαξει και οι γυναικες δουλευουν πρεπει και οι αντρες να ασχολουνται ΚΑΙ με τα οικοκυρικα. Οσο για τη φροντιδα, ξυρισμα, νυχια κτλ ηταν απλα παραδειγματα.
Πραγματικα δε καταλαβαινω, τι το κακο εχει να σε βοηθησει καποιος σε κατι που δε μππορεις να κανεις; Δεν ειπα να γινεται συνεχεια αλλα οχι και οτι η βοηθεια/φροντιδα εχει ορια.

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 01:08
Ο στρατός μας μαθαίνει από οικιακά κοπελιά. Μην ανησυχείς

-------------

Ημ. Αποστολής: 20/Μαρτίου/2010 ώρα 01:13
Αυτο ειναι σιγουρο ΓΜΑΚ.
και τωρα που το θυμηκα, κατι ασχετο

Απο επεισοδιο στις Σαββατογεννημενες ο Χοσε (Καπουτζιδης) ειναι στρατο και μιλαει με την αφεντικινα του
"κυρια Σουλα θελω να φυγω, δε μας μαθαινουν για οπλα εδω ολο μας βαζουν και καθαριζουμε. Δηλαδη αν ερθουν οι Τουρκοι τι θα κανω; Θα τους ριξω χλωρινα; "

-------------

Εκτύπωση Σελίδας | Κλείσιμο Παραθύρου