Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: Σήμερα - ώρα 19:55 από IoannisT
:' (εγω ημουν αυτος που ειχε το θεμα με την διευθυνση του σημειωματος μου... (δεν ξερω αν ειχαν θεμα κι αλλοι μετα απο εμενα). Τουλαχιστον λυθηκε "γρηγορα". Ο λοχαγος (ευγενικοτατος μπραβο) μου ειπε να παω εκεινη την στιγμη στην Στρατολογια (ηταν 07:30 και αυτοι ανοιγαν 08:00 οποτε κομπλε δεν ειναι και κοντα), και να τους πω να μου αλλαξουν την διευθυνση στο σημειωμα καταταξης μου και να ξαναγυρισω πισω (δεν θα περιμενα). Φτανοντας τονισα ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ οτι με στελνουν απο το Φρουραρχειο για να μου αλλαξετε την διευθυνση στο σημειωμα καταταξης μου ωστε να παω ξανα πισω (να το πειτε αυτο γιατι θα σας γκρινιαξουν οτι επρεπε να κλεισετε ραντεβου). Εκει μια κυρια (που παραπονεθηκε εντονα που δεν ειχα ραντεβου και πως με αφησαν να περασω), ειδε οτι εχω αλλαξει στο συστημα την διευθυνση μονιμης κατοικιας μου (αλλιως να εχετε καποιο αποδεικτικο που να επιβεβαιωνει την διευθυνση που θελετε να δηλωσετε) και μου εβαλε μια υπογραφη και σφραγιδα (μου εκανε ολοκληρη σκηνη για το ραντεβου για τα 3 λεπτα που της πηρε). Βεβαια, θα ειχε λυθει οοοοολο αυτο, αν οταν πηρα τηλεφωνο και ρωτησα, αν τωρα που αλλαξα την διευθυνση κατοικιας μου χρειαζεται να κανω τιποτα αλλο και μου ειπαν οχι...

Οπως και να εχει... Καλα τα ειπε ο κυριος απο πανω... Ημουν και εγω μαζι καπου στο παρκο... Απλα βεβαιωθειτε απο την στρατολογια οτι εχει αλλαξει η μονιμη διευθυνση σας (αν την αλλαξατε) και επισης να ειναι αλλαγμενη και στο σημειωμα καταταξης... Γιατι εμενα ηρθε πρωτα το σημειωα καταταξης και μετα αλλαξα την διευθυνση χωρις να μου πουν οτι πρεπει να αλλαξω και το σημειωμα καταταξης.

Παρτε βεβαια και κανενα βιβλιο, νερο or something μαζι σας... Γιατι αν δεν πατε πολυ νωρις... Η αναμονη θα ειναι πολυ μεγαλη.