Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: ΑΕΝ - Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: ΑΕΝ - Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού
Αποστολή: 02/Ιουλίου/2019 ώρα 18:03 από αεν
Αρχικά αποστάλθηκε από Anonson

Περίεργο που τα λες αυτά λίγες μέρες πριν στείλουν οι νέοι το μηχανογραφικό τους. Λες και προσπαθείς να μειώσεις τον ανταγωνισμό για μια θέση στη σχολή ρε φίλε

μπραβο ρε το βρικες. Καλα εισαι οτι να ναι... Αγορακι μου για τραβα ρωτα καποιο που ειναι μεσα στη δουλεια και αν σου πει οτι ειναι ολα ροδινα φερε μου τον να τον φτυσω. Αν εχεις κανενα χοντρο βυσμα η κανενα μπαμπα καπετανιο σε καμια σουπερ εταιρεια πανε με χιλια. Αν εισαι χωρις βυσμα παει σε φαγανε θα καταληξεις σε γκαζαδικα να σε βριζουνε ολοι μερα ημιπαραφρονες μηχανικοι για πραματα που δεν εχεις κανει και να σε απειλουνε οτι θα σε πεταξουν εξω σε αυτη τη δουλεια επειδη υπαρχουν αρκετα λεφτα ειναι ο θανατος σου η ζωη μου. Και το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο θα το δεις οτι η θαλασσα σε σαλταρει λιγο λιγο. Αν εχεις επισης βυσμα για να μπεις σε τοπικες γραμμες πανε παλι με χιλια. Αλλα το 70% που παει ΔΕΝ ΕΧΕΙ... Επισεις μιλαω για μηχανικους πλοιαρχος ειναι σιγουρα πιο καλα αλλα πιο λιγες οι θεσεις μετα για δουλεια. Πανε και θα τα δεις μπροστα σου υπομονη!

A! Και σιγα τον ανταγωνισμο δεν ειναι κατι δυσκολο να μπεις.