Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Απόρριψη Αναβολής για κοινωνικούς λόγους

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Απόρριψη Αναβολής για κοινωνικούς λόγους
Αποστολή: 14/Μαΐου/2020 ώρα 01:54 από IoannisT
Σε περιπτωση που δεν εμφανιζεται μετα το "συνεχιζεται" στην αρχικη μου δημοσιευση:

Και ερωτώ! ΤΙ ΦΑΣΗ; Παντού έλεγαν ότι δίνουν εύκολα την αναβολή για κοινωνικούς λόγους χωρίς καν να γράψεις πολλά μπλα μπλα. Και εγώ τους έγραψα 1 σελίδα λόγους και τσίμπησα απόρριψη; Προσπάθησα σήμερα να κινήσω μερικά νήματα για να επιταχύνω την διαδικασία της έκδοσης πιστοποιητικού Από το Αιγινήτειο αλλά και πάλι δεν ξέρω... Θα μάθω αύριο περισσότερες πληροφορίες. Ξέρετε αν γίνεται να ξανακάνω αίτηση για αναβολή για κοινωνικούς λόγους; Πιστεύετε ότι με αυτά τα δικαιολογητικά Που θα προσκόμιζα θα τους κάλυπτα; Αλλιώς τι θέλουν; Να γράψω κάτι άλλο; Να του πω την αλήθεια, ότι δηλαδή, λόγο της πανδημίας το Αιγινήτειο δεν μου βγάζει πιστοποιητικο διάγνωσης και οτι δεν πρεπει να χασω το επομενο ραντεβου γιατι παρακολουθει την καινουργια φαρμακευτικη αγωγη; Θα μου πουν "δεν μας αφορα"... Είμαι στα πρόθυρα να αρχίσω να κλαίω από τα νεύρα και το άγχος μου και είναι ΟΤΙ χειρότερο αυτήν την περίοδο που άλλαξα και την φαρμακευτική μου αγωγή... Θέλω γνώμες παρακαλώ...